Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема козметика „АкваСорс”  
Автор actress (изследваща)
Публикувано15.02.06 10:25



Здравейте!
много ме вълнува дали някой е ползвал тази козметика и какви отзиви има,
тъй като ме информира за нея човек, който също не я е ползвал
.... а пък не ми се рискува, защото цената не е малка

а ето какво прочетох за синтетичните консерванти по този повод


Парабените Заемат 3-то място в еко-списъка на скритите канцерогени, заплаха за живота. Стабилни, неразградими молекули, химическите консерванти на козметичната индустрия продължават да действат и след като проникнат в тъканите, после в кръвообръщението и накрая - в органите на човека като ограничават нормалната ензимна активност на тялото. (Известно е, че ензимите са нашите черноработници, бързата помощ, че и отрядът за борба с престъпността в телесния ни дом!) Един от най-зловещите ефекти на парабените е коварното им проникване в ДНК – генетичния код на клетката.

за тази козметика какво казват:
Абсолютно натурална – без синтетични съставки и консерванти (парабени). Големият принос на Сюзън е откритието на консервиращата сила на естествен мед от манука, редки смоли и масла от екзотични целебни растения като харакеке, тана мабуто, кумарахау, кората на тотара (, които действат синергично.

Кажете как ви се струва и какво мислите и към специалистите -дали е възможно??



"След като къщата гори, поне да се стоплим."

Редактирано от actress на 15.02.06 10:46.



Тема Re: козметика „АкваСорс”нови [re: actress]  
Автор yery (Silver Rain)
Публикувано15.02.06 11:00



ОООООо зацепих кои са продуктите "Аква Сорс" Ползвах Moon Rise от техните продукти първия беше ок. но втория беше пресечен, още се подмята в къщи, че не можело да се върне. До тук бях с "Аква Сорс".
Имаха и някакви зелени водорасли, спомням си една колежка отслабваше с тях, но без видим резултат
един отрицателен глас

Намерих това:

Редактирано от yery на 15.02.06 11:04.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.