Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема биотрейднови  
Автордeлфин (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 22:47



днес си купих тоника пюър скин на биотрейд, маската и слънцезащитния крем. Четох в клуба доста добри отзиви за тях. Да ви попитам как ги ползвате. След всяко намазване с тоника ли ползвате маската? Има ли вече при някой видим резултат по отношение на пори, белези, бръчки, черни точки? Дали мога да ползвам тоника заедно с крема гликоА с 12% гликолова киселина?
Като се намазах с него доста ме защипа, повече дори от химичните пилинги, които съм си правила...надявам се и резултата да е подобен...как мислите?



Тема Re: биотрейднови [re: дeлфин]  
Автор Cl (colour index)
Публикувано11.01.06 11:23



крема гликоА с 12% гликолова киселина?
доста ме защипа, повече дори от химичните пилинги
аааа, тоя какъв мислиш е?



Тема Re: биотрейднови [re: дeлфин]  
АвторBambina (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 12:33



М..да,
в началото усещането е малко неприятно,но по-нататък ,като чели,кожата
привиква и поне мен,престана да ме щипе.Струва си лекото неудобство,тъй като,резултатите са си забележими т.е кожата ми изглежда по- чиста и гладка.
Само един въпрос имам към теб,от къде се снабди:)с продукта???Питам, защото в нито една аптека(,а сам питала в мноого)го нямат!И затова си го поръчвам от сайта на BioTrade,а това е свързано с пове4е парички и време.Мерси предварително и УСПЕХ



Тема Re: биотрейднови [re: Bambina]  
Автор koтka (ангорска)
Публикувано11.01.06 12:47



Още ли го няма тоника по аптеките?
Когато аз си купих моя ноември месец миналата година, в първата аптека ми казаха че са го изтеглили от пазара и го няма. Във втората аптека го имаше, и ми казаха че на тях им изтеглили другия тоник - Мелабел.
Ако още го няма редовно по аптеките, значи има някакъв проблем! Ама пък ако е опасен за ползване и от сайта няма да може да се поръчва. Какви са тия работи не мога да разбера
А иначе по темата.
Аз съм доволна от тоника. Наистина щипането по кожата и аз не го усещам вече. Маска си слагам веднъж седмично. Всяка вечер ползвам тоника.
Има резултати, кожата ми е по-гладка, когато ми излезе пъпка / покрай цикъла / много бързо ми минава и не остава петно. Не ми е чак толкова мазна кожата.
Решила съм да го ползвам и пролетта /до тогава ще ми стигне опаковката предполагам с това темпо/, и се чудя като спра тоника през лятото дали ще задържа резултатите до есента.



Тема Re: биотрейд [re: дeлфин]  
Автор victoalia (pipilota)
Публикувано11.01.06 14:08



Зависи от кожата май. На мен този тоник не ми понесе много добре. Явно кожата ми е страшно чувствителна, но се лющеше ужасно и доста продължително и затова спрях да го ползвам. Освен това ужасно щипеше Направо си ме болеше лицето след това. Правила съм си химически пилинг преди време, и тогава имаше излющване и щипене, но май ми мина по-бързо и определено беше доста по-ефективно...
Но пък другите момичета са доволни, така че може и на теб да ти се отрази добре. Само че си мисля, че в комбинация с този крем може да стане твърде агресивно спрямо кожата ти.



Тема Re: биотрейднови [re: Bambina]  
Автор megs ()
Публикувано11.01.06 14:25



Купих си тоника, маската и крема от аптека Ремедиум на Аксаков през декември, мисля че там евентуално може да се намери - или в другите аптеки Ремедиум.

Успех в търсенето



Тема Re: биотрейднови [re: victoalia]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано11.01.06 14:35



аз си купих тоника в началото на април месец от аптеката , която е точно на кръстовището на Попа, там имаше и други продукти на Биотрейд.

Що се касае до резултата-ами честно казано май не забелязвам някаква особена разлика, но аз нямам и проблемна кожа, де. В началото го ползвах всеки ден, но след едноседмична употреба кожата ми стана ужасно червена и доста суха-абе грозна картинка. През лятото не съм го ползвала, а сега чат-пат се мажа вечер-просто искам да изразходя останалото количество, пък ако не помага, надявам се поне да не вреди

... да ме четеш не е право, а привилегия...


Тема Re: биотрейднови [re: Cl]  
Автордeлфин (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 16:33



ааами мисля, че не е...
химичен пилинг се прави от киселини с доста по-голям процент и се продава само на професионалисти...кремът "глико А" се изписва като подготовка на кожата и се ползва няколко седм. преди да се подложиш на хим. пилинг.
Пуснатите напоследък за масово ползване "хим. пилигн ефект" комплекти от рода на ейвънските и тези на биотрейд са с по-малък процент и съответно ефект. Но се чудех дали при редовна и честа употреба все пак не може да се докара подобен резултат



Тема Re: биотрейднови [re: Bambina]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 16:48



Питай на сайта откъде да го купиш за въпросния град. На мен ми дадоха много точна информация.



Тема Re: биотрейднови [re: Bambina]  
Автордeлфин (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 17:07



има една малка аптека на графа, срещу попа е. От там си взех маската и крема, бяха свършили тоника, но ме увериха, че редовно зареждат от тях и ако отида на другия ден ще го имат. Но го намерих в аптека Ремедиум, съвсем малко по-нагоре по графа, от другата страна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.