Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пяна за коса за обемнови  
Автор victoalia (pipilota)
Публикувано23.11.05 10:31



Здравейте,

Дали някоя от вас може да ми препоръча пяна за коса, която да придава обем?

Моята коса се омазнява бързо в корените и след като пробвах доста неща стигнах до извода, че пяната ми се отразява най-добре - поизсушава я, но ми се ще да придава и повече обем. Купих си тази на Nivea, но няма особен ефект. Имам също и на Shwarzkopf, но тя е за къдрици и въпреки че е по-добра според мен си мисля, че ако си е за обем ще има по-добро действие. Не ми се иска обаче да си купя още една, която да си стои в шкафа, та затова ако някой знае нещо изпитано...



Тема Re: Пяна за коса за обемнови [re: victoalia]  
Автор Vanilla_Kiss (бонбон)
Публикувано23.11.05 10:47



Има една пяна на Лореал, от масовата серия - в бял флакон, пише си че е за обем. Аз съм много доволна - точно ефектът, който ти описваш, се получава.

Жената трябва да си знае цената, но никога да не я назовава.


Тема Re: Пяна за коса за обемнови [re: Vanilla_Kiss]  
Автор victoalia (pipilota)
Публикувано23.11.05 11:03



Благодаря ти!
А някаква приблизителна цена дали можеш да ми кажеш?



Тема Re: Пяна за коса за обемнови [re: victoalia]  
Автор koтka (ангорска)
Публикувано23.11.05 11:13



Аз съм си записала в списъчето за покупки зелената пяна на Тафт за обем. И аз съм със същия проблем, корените ми се омазняват и вече се чудя с какво да ги поизсуша. Иначе надолу обема не е проблем, ама ме дразни как на третия ден когато вечерта трябва да си мия косата, в корените обема е нула.



Тема Re: Пяна за коса за обемнови [re: koтka]  
Автор victoalia (pipilota)
Публикувано23.11.05 11:19



Блазе ти, щом косата ти издържа до 3-ти ден...
Моята на втория ден вечерта вече е за миене и то след като ползвам пяна, иначе е чудо - 1 ден и толкова...
И аз за Тафт се чудех, но може би ще пробвам първо тази на Лореал. Само дано не е много скъпа...



Тема Re: Пяна за коса за обемнови [re: victoalia]  
Автор Vanilla_Kiss (бонбон)
Публикувано23.11.05 11:54



6 7 лв? Там някъде... Иначе и аз си мия косата почти всеки ден. Не че ми се омазнява, просто кльофва. Дълга е и явно натежава...

Жената трябва да си знае цената, но никога да не я назовава.


Тема Много благодаря!нови [re: victoalia]  
Автор victoalia (pipilota)
Публикувано23.11.05 12:33



Благодаря ви момичета за бързите отговори!
Ще се почудя още малко и днес ще се сдобия с някоя от двете предложени от вас



Тема Re: Много благодаря!нови [re: victoalia]  
Автор kopche (добро)
Публикувано23.11.05 16:32



аз давам още един глас за Лореалската пяна за обем!
Студио Volum Max - има написи на флакона. Около 7 лв. е!




Тема Re: Много благодаря!нови [re: victoalia]  
Автор Tigra (суетна)
Публикувано23.11.05 17:24



Ако още не си решила нека ти предложа и аз нещо. Продукта е точно за обем в корените. Купих си го вчера от Бонжура на Славейков. Казва се Binge - Root Boost Mousse, в лилав флакон. Цена 5 лв. Тази сутрин го пробвах и ми хареса. Придава доста обем в корените, като същевременно изобщо не слепва и не утежнява косата. Иначе съм ползвала и зеления Taft, наскоро си взех и една пяна пак на Шварцкоф Push Up The Volume обаче така и не успях да постигна кой знае какъв резултат с нея.



Тема Re: Пяна за коса за обем [re: victoalia]  
Автор lightwriting (новак)
Публикувано24.11.05 11:26



Бихте ли ми казали как се използва тази пяна след къпане на мокра коса ли ? и само в корените ли или как? и Tigra този продукт които препоръчваш как се ползва на суха коса ли и колко време ти издържа този ефект? Защото едвам издържа 2 дена и то на втория е изключително слепната в корените като шапка




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.