Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kosopadнови  
Авторtitititi (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 13:07



ot nqkolko mesetza mi pada super mnogo kosata..na kakavo moje da se dalji tova? ..kam kakav lekar trqbva da se obarna po vaprosa?



Тема Re: kosopadнови [re: titititi]  
Авторdonikka (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 14:55



Обърни се към кожен лекар - сестра ми имаше такъв проблем и ходи на консултация при д-р Мая Тачева - тя е и козметик! Пропоръчва освен козметиа а и лекарства !



Тема Re: kosopadнови [re: donikka]  
АвторAt (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 13:17



Първо посети личния ти лекар. Когато имах такъв проблем, той ми назначи доста изследвания. След като установи, че няма проблем, ме изпрати при кожен лекар.



Тема Re: kosopadнови [re: titititi]  
Автордявoлчe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 14:13



Мисля,че се правеха изследвания на щитовидната жлеза в такива случаи,но ако не е нещо ненормално,в смисъл да е започнала да ти прозира главата,значи си е сезонния косопад-при мен се получава задължително пролет и есен и като си говорим с приятелки и при тях е така.Така че ако е нещо такова мога да ти препоръчам стимуланта за коса на Икаров!



Тема Re: kosopadнови [re: titititi]  
Автор22 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 19:54



zehtin i jaice zaltak



Тема Re: kosopadнови [re: titititi]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано09.11.05 18:12



Първо трябва да се установи причината за косопада.Без да знаеш от къде идва проблема,няма да знаеш какво да правиш.Ако лекарите не установят съществена причина,тогава ще ти препоръчам една рецепта,която съм препоръла на мои познати и те имат голямо подобрение.ще ти се стори странна,но но повярвай-ефкт има.


В 5 л топла вода ще сложиш следните неща: 1 глава лук обелена и счукана много на ситно(кашичка),1 глава чесън(скалидките обелени и счукани),1 шепа брашно,1 пюряно бурканче домашна лютеница.Всичко това се разбърква много добре.Косата трябва да е чиста,за да можеш да действаш.Навеждаш се над съда в който е направено и добре намокряш,като се стараеш да масажираш и втриваш,около 5 мин.След това завиваш главата с найлон и някаква кърпа.Престояваш така 2 часа и изплакваш само с топла вода,колкото да паднат едрите частици,косата ще остане мазна от лютеницата.чак след 3 дни измиваш само с детски сапун или шампоанче(това значи да си стоиш в къщи 3 дни).Ефекта се забелязва след около 2 месеца.Опитай!



Тема Re: kosopadнови [re: morska valna]  
Автор koтka (ангорска)
Публикувано09.11.05 19:32



Как така домашна лютеница на косата, тя е толкова вкусна на филийка! Това за мен си е живо разхищение на материала



Тема Re: kosopadнови [re: titititi]  
Автор yery (от скоро)
Публикувано10.11.05 10:52



Провери в аптеки Ремедиум правят тест на скалпа с апарат или в салона на Вог Вижън, който е на ул. "Цар Асен" 3 (за номера не съм сигурна, в близост до съдебната палата) прави се програма с продуктите на Рене Фюртирер или както там се казваше фирмата. Консултирай се с лекар ако е необходимо. Както е написало Котето домашната лютеница е за филийка
Успех

Редактирано от yery на 10.11.05 10:53.



Тема Sori...нови [re: yery]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано10.11.05 11:53



Всички знаем,че лютеничката е за филийка,но когато изпаднете в положение и лекари да не могат да кажат какво ви е,ще ползвате всичко до което докопате инфо.Аз съм се лекувала с неща от който 99% от хората ще повръщат,по важното е,че това са неща,които ако не помогнат,няма и да навредят поне,защото не са химия,а естествени продукти.За съжаление сега има много илачи по аптеките,за които мога да кажа,че са само нищо повече от реклама,като шампоаните за пърхут например.Миеш се с тях,пърхутът изчезва докато ползваш въпросния шампоан и после пак се появява,защото е гъбично заболяване и се лекува от опитен дерматолог,а не от рекламни продукти.



Тема Re: Sori... [re: morska valna]  
Автор koтka (ангорска)
Публикувано10.11.05 12:09



Извинявай не искам да се заяждам с теб, но мисля че тази рецепта дето си я дала е неприложима по-много причини:
1. Брашното в състава като ти постои 2 часа на косата и после чак след 3 дни миеш косата с шампоан при една дълга коса например мислиш ли че ще успее да се измие, като засъхне около косъма.
2. Не виждам какъв е смисъла на лютеницата, при положение че плодовете и зеленчуците загубват качествата си след термична обработка. Пресен домат по ми се вярва да свърши работа от бурканче с лютеница.
3. При положение, че не трябва 3 дни човек да излиза от вкъщи, и така 2 месеца как ще ходи нормално на работа, да си изкара заплатата, че да може да купи зарзават за направата на лютеницата - това в кръга на шегата.

За лука и чесъна мога да се съглася, но за брашното и лютеницата няма как просто. Ти лично пробавала ли си я тази рецепта. Мен ме притеснява най-много брашното, защото като засъхне едно хубаво, после и косата дето ти е останала ще се проскубе докато свалиш това засъхнало тесто, така да се каже, от главата си. А иначе мазното от лютеницата - иди дойди - с повечко шампоан се мие, но.............
А що се отнася до гнусните съставки, от които хората повръщат, и аз съм чувала че в маска за коса може да се сложи урина например, и съм по-склонна да вярвам, че тя а не лютеницата и брашното ще помогнат.

Редактирано от koтka на 10.11.05 12:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.