Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 23.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Хуманови  
АвторPyминa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 21:14



Чувала съм много неща за полезните качества на хумата. Реших известно време да си мия косата с нея, защото по това време на годината много ми пада. Днес си купих обаче ми е адски неприятна, прилича ми на кал. И не мога да си представя, че това нещо измива. Изобщо струва ли си да се насилвам да я ползвам? Колко време е необходимо за да почувстам ефект върху косата си? И... има ли някакъв начин да я ползвам ефективно и да и придам по приятен вид. Че така в чист вид ме отвращава.



Тема Re: Хуманови [re: Pyминa]  
Авторmomi4e (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 21:29



zdravei,
probvai bialata huma Kaolin
ako ne se lyja taka se kazvashe.. super biala, meki4ka i fina, zabyrkva strahotni maski, specialno za kosopada - s ocet no moje da slojish vsiakakvo maslo vytre, vitaminovi ampulki, kiselo mliako, jyltyk.. kakvoto se setish :)
za men tazi huma e nomer 1 i sled neia kosata mi e super meki4ka i puhkava. a ina4e i az sym leko nedovolna ot obiknovenata... v edni paket4eta po 20 stotinki, siva na cviat. brrr ne moga da si izplakna kosata s dni



Тема Re: Хуманови [re: momi4e]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано28.10.05 10:44



Аз също я ползвах за косопад - ок. 1 мес. се мих само с хума и имаше ефект. При мен измиваше идеално, въпреки че косата ми е мазна. По рецепта трябва да се разтвори с оцет и да шупне - като маята. За да не мириша на туршия вместо оцет слагах лимонов сок.



Тема Re: Хуманови [re: Mъppp]  
АвторPyминa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 14:20



Е, ако е 1 месец все бих изтърпяла, но се опасявах, че трябва по- дълъг период да се ползва.
Ще потърся тази бялата хума, дано тя да е по-приятна. Благодаря.



Тема Re: Хуманови [re: Pyминa]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 21:11



аз си я смесвам с шампоана, но с оцет също ще е добре защото той затваря люспичките на косъма и така той става лъскав.



Тема Re: Хуманови [re: Bиви]  
АвторPyминa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 21:31



В какво съотношение е хумата и оцета? От оцета не падаше ли боята? Защото косата ми е боядисана. И след това слагаш ли балсам? Защото мисля си...ако не сложа балсам няма ли да мириша на оцет?
Аз също мислех да я смеся със шампоана, но предположих, че ефекта ще незадоволителен.
Вече два дни откакто съм купила хумата и не се решавам да я използвам, струва ми се, че това нещо няма измиване.



Тема Re: Хуманови [re: Pyминa]  
Авторqeq (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 01:12



а знаете ли някои маски за лице с xума?



Тема Re: Хуманови [re: qeq]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано29.10.05 14:40



Готови на Swiss Formula.



Тема Re: Хума [re: Pyминa]  
Автор Tristania (gothic)
Публикувано29.10.05 17:46



има и шампоан с бяла каолинова хума... не е лош, но имам чувството, 4е косата се разресва по-трудно след измиване с него..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.