Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Козметична серия РОЙБОСнови  
Автор зeлeнooka (студентка)
Публикувано05.09.05 19:14



Някой има ли впечатления от тази козм.серия-българска,с екстрат от Ройбос и роза/на произв.Боди-Д,гр.Пловдив/?Серията има 6 продукта-мляко,лосион,дневен,нощен,за около очи и за ръце.Благодаря предварително.



Тема Re: Козметична серия РОЙБОСнови [re: зeлeнooka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано05.09.05 20:57



Аз си купих дневния крем, привлече ме кутийката Ползвах го само 2-3 пъти, така че за ефект не мога да кажа нищо. Това което не ми хареса - че е без филтър, и че е малко прекалено силно парфюмиран (за мен поне, но мирише приятно:-). Хареса ми че попива учудващо добре за консистенцията си, и не оставя мазен филм, а кожата след това е мекичка. Взех го с идеята че ще го ползвам за нощен защото е по-лек, но още не му е дошъл ред, а и междувременно се пристрастих към Родиолата
Като си дойда следващия път обаче непременно ще си набавя крема за ръце от тази серия



Тема Re: Козметична серия РОЙБОСнови [re: divinora]  
Автор yery (от скоро)
Публикувано07.09.05 13:00



Divinora, ако знаеш нещо за гел4ето за шия на Родиола да споделиш

namigam]


Тема Re: Козметична серия РОЙБОСнови [re: yery]  
Автор Toчицa (.)
Публикувано07.09.05 20:15



Аз не съм го ползвала, но си взех от "зелената" серия - почистващ лосион, биоактивен гел, гел за локално третиране на пъпки и успокояваща маска и да ти кажа съм меко казано възхитена от "Родиола" Нямам думи, до момента нищо не ми е действало така добре както Родиола-та
Така, че предполагам, че и гелчето за шия и деколте ще е добро



Тема Re: Козметична серия РОЙБОСнови [re: Toчицa]  
Автор actress (изследваща)
Публикувано08.09.05 16:54



майка ми / 48г/ ползва втора опаковка от гелчето за шия на родиола и е доста доволна

"След като къщата гори, поне да се стоплим."

Редактирано от actress на 08.09.05 16:54.



Тема Re: Козметична серия РОЙБОСнови [re: зeлeнooka]  
Автор PPP (една)
Публикувано12.09.05 17:49



На мен ми се стори доста мазна и тежка.



Тема Re: Козметична серия РОЙБОС [re: зeлeнooka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано23.09.05 20:06



За да не отварям нова тема пак изнасям тази нагоре - исках само да кажа че почистващите мляко и лосион на Ройбос много ми харесаха - млякото е във флакон с помпичка, а лосиона - в спрей опаковка. Млякото ми се стори тежко в началото, но след като го почистих с памучето не остана мазно по кожата, а като минах след това с лосиона кожата остана мека и чиста. Много ми допаднаха, особено за сега, като се застуди И съдържат разни полезни неща Освен това открих още едно действие на лосиона - след като се събудих една нощ изпохапана от комар и нямах друго под ръка, напръсках на едно памуче с лосиона и си намазах ухапаното - веднага спря да ме сърби, а на сутринта нямаше и следа от червените подутини
А, и още нещо - крема за ръце от серията също си го бива (според мен!)

А някой да има впечатления от продуктите на Лавена? Серията в розовите опаковки.




Тема Re: Козметична серия РОЙБОСнови [re: divinora]  
Автор kopche (добро)
Публикувано24.09.05 10:26



Да същото почистващо мляко от тази серия си бях купила и аз. И то точно заради помпичката ( детска радост "чик-чирик").
Е, ми не можах да свикна с него.
Много тежко и лепкаво някак си ми идваше. Даже по едно време се пробвах да го използвам и вместо нощен крем-хем не много лек, хем- не много тежък. ами и така не ми пасваше. Подарих го.
И от тогава съм се отказала да ползвам тоалетни млека за почистване на лице. Не ми е уютно някак си на лицето след това. Едно такова, лепкаво и мазно... Нямам го това усещане за чистота, което имама след употребата на гел за лице, например.
Но, виж не съм ползвала след това лосион. Може и от това да е.
Иначе ухаеше много приятно на липа.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.