Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 18.10.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Za liceto sled sharkaнови  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:33



Molia vi momichete, pomognete!

Na 25 sym i se "syvzemem" ot dosta tejka forma na varicela.Licete mi postrada nai-mnogo i sega sym s edni ujasni cherveni i vdlybnati belezi i me e strah da ne ostanat zavinagi:(

V momenta ot edna sedmica izpolzvam Kontratubex, no ne vijdam niakakyv zabelejim efekt.

Molia vi daite syvet s kakvo da gi maja, che napravo syrceto mi se sviva kato se pogledna v ogledaloto.....



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: lna]  
Автор koтka (ангорска)
Публикувано02.09.05 12:40



Ако не си пипала пъпките по лицето, би трябвало да изчезнат белезите. Иначе химическият /или билковият пилинг, извинявам се ако съм в грешка, дано някой ме поправи ако е така/ пилинг премахва белези, доколкото знам от типа на тези от акне, мисля че би трябвало да ти помогне. Но не съм сигурна пак казвам! Иначе основното заради което се включих е Контратубекса. Като провеждаш курс с него не трябва да се излагаш на слънце! Внимавай. Аз се бях засилила да го ползвам за заличаване на стрии, но в аптеката жената ме посъветва, ако ходя на море, да си го взема зимата, когато няма да си показвам кожата на слънце!



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: koтka]  
АвторAt (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:43



Сигурна съм, че ще изчезнат белезите. Моя приятелка изкара шарка на около 24-25 години и вече няма и следа от белези. Тя ползваше един крем за белези след операция, но в момента не се сещам как се казваше



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: At]  
Автор koтka (ангорска)
Публикувано02.09.05 12:47



Нещо от рода на Контратубекса е било. Аз се сещам за още един такъв крем - Мадекасол май се казваше!



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: koтka]  
АвторAt (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 13:14



Изобщо нямам спомен



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: koтka]  
Автор PPP (една)
Публикувано02.09.05 15:10



Да, Мадекасол е такъв крем, доста добър, но той е за вдлъбнати белези. Има значение дали белегът е вдлъбнат или изпъкнал, за лекарството.



Тема Re: Za liceto sled sharka [re: PPP]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано02.09.05 16:13



Помниииш. Браво.
Мадеказол е крем против вдлъбнати белези, а Контратубекс е против изпъкнали белези. И задължително слънцезащитен крем.



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: Nike]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано03.09.05 20:20



Наистина ли е така-Мадеказол за бдлъбнати ,а Контратубекс за изпъкнали?Аз знам,че е точно обратното(каза ми го дерматолог)И аз се плескам с контратубекса и се чудя защо не виждам резултат.



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: sarsaparila]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано04.09.05 00:14



Незнам. На мен ми бяха казали обратното. Ходи разбери сега.



Тема Re: Za liceto sled sharkaнови [re: lna]  
Автор ha6i (different)
Публикувано05.09.05 12:26



Здравей!
Знам как се чувстваш, понеже и аз карах доста тежко варицела преди около 2 месеца (на 15 съм). И моето лице беше на дупки. Не се бях чесала и бях в паника така ли ще си останат белезите. Третирах ги с Мадекасол без да се консултирам с лекар (ползвала съм го преди години заради белези, получени при други обстоятелства и лекорството заличи всичките ми тогаващни белези). Ползвах лекарството 2-3 седмици.
Не знам дали от лекарството или от времето, но сега най-дълбоката дупка почти се изглади, а всички други белези са заличени.
Сигурна съм, че скоро и ти ще се радваш на напълно гладко лице!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.