Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Термална вода!нови  
Автор Rama (призрак)
Публикувано22.09.01 12:31



Нямам търпение да споделя с вас едно невероятно откритие за мен - ТЕРМАЛНАТА ВОДА!!!
Тази, която аз си купих е на Avene - продава се в един огромен флакон, подобен на дезодорант. Купих я от едно магазинче на Славейков - точно до музикалния магазин срещу кино "Култура".
За тези, които не знаят как се ползва - просто се напръсква лицето с нея. Колкото пъти искате!

Не мога да ви опиша какъв балсам за кожата се оказа това! Смята се, че действа хидратиращо, антиалергично, успокояващо и освежаващо. Лично аз като се напръскам имам усещането, че все едно кожата ми е растение, което току-що съм поляла - просто я съживява сякаш! Освен това моята работа е пред компютър и на моменти така се изморявам, че почва да ми се гади от монитора. Като се пръсна с тази вода - просто ми светва пред очите, повярвайте! Затова си държа флакона на бюрото до компютъра - и като ми дойде в повече, просто се напръсквам с това чудодейно нещо.:)
Та така.
Тази, която аз си купих, струва 12 лева. Според мен си струва. Опитайте!



Тема Rama, Ramaнови [re: Rama]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано22.09.01 20:05



Плацебо е това!
Дай 12 лв. Ще пием по 3-4 бири и ще ти дам безплатна рецепта за нещо по-качествено. И най-накрая ще си тръгнеш с 5-6 лева икономия!


Quot homines, tot sententiae.


Тема Re: Термална вода!нови [re: Rama]  
Автор Anelim (Вещица)
Публикувано23.09.01 17:23



Аз пък преди известно време си купих термална вода на Vichy, но имаше много негативен ефект върху кожата ми и се наложи да изхвърля флакона, язък за всичките пари, дето ги дадох!



Тема Re: ?нови [re: Anelim]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано23.09.01 18:16



Какъв точно ефект имаше?



Тема Re: Rama, Ramaнови [re: Mag]  
АвторБилka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.01 15:12



прав е Маг - абсолютно плацебо.
Плацебо означава хапче, несъдържащо нищо лекарствено, което се дава на пациента и му се казва, че това е лекарство примерно, за неговите стомашни болки. И пациентът оздравява от силата на внушението.

"термална" вода означава - изворна вода, вероятно и минерална. нищо повече. никакъв по-чудодеен ефект не може да има върху лицето ти от този, че те поизмива и освежава. същото можеш да направиш и на чешмата. удобното е, че е в пулверизатор, разпръсква по-фино капките, не се уливаш и можеш да го правиш и на път.

също така не може да има и негативен ефект. по същите причини. ако имаше такъв - колежката нямаше да може и да се мие сутрин :)

чисто самовнушение



Тема Re: Термална вода!нови [re: Rama]  
Автор pepinna (непознат )
Публикувано15.08.05 16:53



skapa znam i az sam izumena ot neinoto deistvie naskoro si kupih krem na -la roche i mi q dadoha kato podarak ne znaeh 4e sa6testvuva bih q prepora4ala na vsi4ki. . .obichaite se



Тема Re: Термална вода!нови [re: pepinna]  
Автор actress (изследваща)
Публикувано15.08.05 17:07



аз пък от години я ползвам и наистина е невероятна. и не е просто изворна вода, а вода, която е в определен минерален състав, подходящ за кожата и е много чиста. аз съм с мазна кожа и много добре ми действа, съжелявам само че е толкова скъпа

"След като къщата гори, поне да се стоплим."


Тема Re: Термална вода!нови [re: actress]  
Авторtanja (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 12:25



ще ми кажете ли за какво кожа е подходяща? Моятd е суха. И не е ли проблем след като веднъж сте си сложили крема, отгоре да се пръска нещо друго? И от друга марка? Аз съм наистина доволна от розовата водар но бих опитала и нещо друго



Тема Re: Термална вода! [re: tanja]  
Автор actress (изследваща)
Публикувано16.08.05 12:28



подходяща е за всяка кожа и се слага на чисто лице,т.е. без крем

"След като къщата гори, поне да се стоплим."


Тема Re: Термална вода! [re: Rama]  
Автор ah (medinilla)
Публикувано16.08.05 12:55



Ееее, айде, чак пък плацебо. Съдържа си разни минерали и т.н.
Аз също съм много доволна от нея, имам даже едно малко флаконче за чантата. Кожата става като копринена, освен това, спрейовете са доста икономични.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.