Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 23.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема zabivashti se kosamcheta....нови  
Автор banzaiiiii (непознат )
Публикувано24.09.01 21:47



niakoi znae li kak moga da se otarva ot zabivashtite mi se kosamcheta na bradata... :-)) tova e goliam problem za men... (mislia che i na povecheto jeni i m se sluchvo kato si brasnat krakata...)



Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: banzaiiiii]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (вероятна)
Публикувано24.09.01 22:26



Ако ти предложа кола маска мисля, че няма да си много ентусиазиран
Това "обръщане" на косъмчетата може да се дължи на различни причини. Вероятно просто ти е по-чувствителна кожата. Няма да ти рекламирам пяните за бръснене за свръхчувствителна кожа, защото както се досещаш аз такива неща не ползвам и не съм компетентна , ти си знаеш по-добре за тях.
Има обаче един крем. Продава се в аптеките и мисля, че цената му беше някъде около 5 лева. Френски е, на "LED" . В България продуктите на тази фирма се внасят от представителите на Vichy - друга доста известна френска фирма за медицинска козметика, така че могат да се намерят на щандовете на Vichy. Кремът се казва КЕРАПИЛ /Kerapil/
Който го е ползвал е доволен от него, дано да ти помогне и на теб.

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор banzaiiiii (непознат )
Публикувано25.09.01 22:00



mnogo blagodaria
shte go probvam zadaljitelno!





Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: banzaiiiii]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (вероятна)
Публикувано25.09.01 22:29



Надявам се да ти помогне.
Ще помисля и за друг вариант и ще пиша.
За сега - пробвай това и успех!

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор pepinna (непознат )
Публикувано15.08.05 17:27



skapa tova e problem na kojata az sa6to stradam ot tova kosam4etata mi da rastat na vatre diagnozata e folikulit hodeh na kojen lekar ima samo 1 lek edin krem koito se namira trudno pone za men az jiveq v provinziqta v edin nemalak grad peshtera ta krema se kazva KERAPIL na mene mi pomogna sigurna sam 4e i na tebe pro4eti za diagnozata v internet ima iz4erpva6ta informaziq...bih iskala da pomogna vinagi s kakvoto moga . . .obichaite se. . .



Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: pepinna]  
Автор Marissa (бивша fornarina)
Публикувано15.08.05 17:46



Нужно ли е да избутваш теми от преди четири години
Мислиш ли,че има смисъл да отговаряш на въпроси,от които питащият се е интересувал през 2001г?

Редактирано от Marissa на 15.08.05 17:47.



Тема Re: zabivashti se kosamcheta.... [re: Marissa]  
Автор actress (изследваща)
Публикувано16.08.05 10:05



моля ви кажете къде в софия мога да го намеря това кремче?

"След като къщата гори, поне да се стоплим."


Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: actress]  
Автор ultra (еньовче)
Публикувано16.08.05 10:15



В аптеки Ремедиум го видях, има почти всички продукти на Led, около 13-15 лв мисля беше, разфасовката ми се стори мъничка. Бях му се наканила, ама се отказах

За избутването на темата - определено съм в потрес
Не стига, че е от преди 4 години, не стига че отговарящата дори не е прочела какъв точно е проблема и че повтаря мнение, ами и загрозява темата със шльокавица
Хайде да се уважаваме малко повече!



Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: ultra]  
Авторactress (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 10:31



благодаря ти за бързия отговор.
е, все пак избутването е от полза поне на мен, а и доста момичета имат подобен проблем, а тук все пак се предлага някакво решение.
а шльокавицата трябва направо да се забрани

най-добри пожелания



Тема Re: zabivashti se kosamcheta....нови [re: actress]  
Автор Mъppp (ентусиаст)
Публикувано16.08.05 12:43



Имам крем на Браун специално затова. Даже има нарисувано косъмче отгоре. Но честно казано ефектът не е поразителен.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.