Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Гореща ножица  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано24.07.05 16:01



Здравейте, момичета
Вчера една приятелка ми каза, че от доста време се подстригва в един салон, в който имало подстригване с гореща ножица. Фризьорките слагали нещо като колан на кръста си, което явно се включва към контакт и така ножицата била гореща. Това помагало да се запечата края на косъма и да не цъфти. Каза, че откакто тя се подстригвала така го правела не всеки месец, а вече на няколко месеца *подстригването* и косата и спряла да цъфти. Чували ли сте за този метод и какъв е ефекта, ако някой е пробвал? Щото аз с моята мания за дълга коса доста се зарадвах, но дали е така или просто при нея се е получило само? Има ли резон в цялата тази работа?
За момичетата от Варна става дума за салон "Красен Стил" - ако сте го посетили, споделете моля

Благодаря на всички предварително



Тема Re: Гореща ножицанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор Jennifer... (Оптимстка)
Публикувано25.07.05 13:49



Повдигам темата, защото ще ми бъде интересно да науча нещо повече за метода.
Ще си позволя да цитирам моята фризьорка, която казва, че една коса започне ли да цъфти, помага само изразване, никакви залепващи продукти, горещи ножици и т.н.
Възможно е това мнение да е твърде крайно.



Тема Re: Гореща ножицанови [re: Jennifer...]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано25.07.05 13:56



Абе и аз това съм чувала, ама моята не работи и с друго, така че не съм сигурна дали е обективна
Благодаря за повдигането; а това с горещата ножица се правело не да спре да цъфти цъфтяща, а да се предотврати цъфтенето на здравата
Иначе съм пробвала всякакви дивотии като например обгаряне със свещ - полза никаква :))

Ама че го обясних и аз



Тема Re: Гореща ножицанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано26.07.05 18:59



А сега де. Ще трябва да хода и до Варна за пострижка



Тема Re: Гореща ножицанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор Jennifer... (Оптимстка)
Публикувано26.07.05 21:11



Обгаряне със свещ! Смело момиче си ти!

Направих си едни супер дълги нокти, почти не мога да пиша!
Но нека да се похваля, защото никога не съм била с толкова дълги! Дори наполовината на тези не съм била.
Хайде, някой няма ли да напише нещо за ножицата.
Аз вече само ще ви чета!



Тема Re: Гореща ножицанови [re: Jennifer...]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано27.07.05 09:25



Честит маникюр ! Сега няма да правиш нищо само ще се почесваш

Обгарянето го правих преди доста години, преди това гледах как се прави на чужди коси, че ме беше шубе. Накрая го направих, но полза за цъфтенето нямаше де То всъщност не е толкова страшно, взема се кичур, увива се, после космите които стърчат са цъфтящите и се минават със свещта бързо

Никой май не се е подстригал с гореща ножица
Към 4-5.08 Луната ще е в Лъв и аз ще се подстрижа така, после ще ви разкажа



Тема Re: Гореща ножицанови [re: °Gorgeous°]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано27.07.05 09:26







Тема Re: Гореща ножицанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор Jennifer... (Оптимстка)
Публикувано27.07.05 09:58



Благодаря ти, да ти се връща!
Оказа се "таралеж в гащите" тази дължина. Не че не се досещах преди да ми го изградят, но си казах, че веднъж поне ще се направя и аз дълга в ноктите. Сега едва се обслужвам. Не знам дали ще се науча някога.

Тази гореща ножица и в нета не я виждам.
Направо върви в салона.

Луната в Лъв! Еее, ще се ходи на разкрасяване задължително. На когото Слънцето и асц. е в Лъв после ще се фука яко.


Хайде, чакам с нетърпение.



Тема Re: Гореща ножицанови [re: Jennifer...]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано27.07.05 10:58



Ами аз съм имала дълги нокти, моите са здрави и твърди, ама напоследък не мога да ги трая много дълги :))
А за Луната не е задължително Слънцето и асц да са в Лъв, за да се фукат *те го правят и без да е там Луната* Просто дните с ЛУна в Лъв са най-добри за всичко по косата, с изключение на къдрене



Тема Re: Гореща ножицанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано28.07.05 01:58



Яяяя,кажете повече за това,аз съм Лъв с асцедент и слънце в Лъв,това каква връзка има с разкрасяването?

Аз имам моето световъртене във мен.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.