Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Обескосмяване на дупето  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 15:15



Здравейте,
интересувам се как си обезкосмявате дупето от вътре?



Тема Re: Обескосмяване на дупетонови [re: x]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано21.07.05 17:44



Ако въпросът ти е сериозен- на козметик с кола маска, знам, че става и с епилатора



Тема Re: Обескосмяване на дупетонови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
АвторИвaнчo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 18:02



Ми явно момичето се интересува. Аз съм момче, но и на мен ми е интересно. Мислех да се обескосмя, но не съм решен



Тема Re: Обескосмяване на дупетонови [re: x]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано21.07.05 18:21



кола маска.


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема Re: Обескосмяване на дупетонови [re: Ивaнчo]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано21.07.05 19:35



Айде сега, момичето питало.



Тема Re: Обескосмяване на дупетонови [re: Nike]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.07.05 19:57



Нали? По някаква случайност и двамата ще си обеСкосмяват дупетата отвътре!



Тема Re: Обескосмяване на дупетонови [re: Luminosa]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано21.07.05 20:02



Мдааа, много ги обичам аз такива теми, в които няколко човека с едно и също IP питат едно и също нещо.



Тема Re: Обескосмяване на дупетонови [re: Nike]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано21.07.05 22:17



оставете го момчето, ми срам го е сега



Тема сериозно, момичетанови [re: userkata]  
АвторKapмeн (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 14:07



Сериозно, кажете как, аз го правя със самобръсначка, защото не ходя на кола маска, ами се обезкосмявам с епилатор, ама точно на това място не смея



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: Kapмeн]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано22.07.05 14:48



няма да ти стане нищо с епилатора
а с кола просто става перфект



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.07.05 15:53



Много сложно ми се вижда с кола маска...за самостоятелно-абсурд, на козметичка-пак ми се вижда сложно!



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: Luminosa]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано22.07.05 15:56



не е сложно за козметичка- става за нула време, ама айде да не обяснявам тук ако искаш подробности - на бележка



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано22.07.05 17:43



Аз лично с кола маска до където издържа /все пак ми е болезнено/ и след това със самобръсначката, но все пак нямам много косми там, така че не се налага да го правя принципно



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: darkwitch_25]  
Авторmaq (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 13:32



az si go pravq sus depilator na veet ,i sled 3 min se kupite i kosmote padat sami ,tova e super



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: maq]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 14:28



Сериозно ли става с депилатор????? Аз със самобръсначката действам,но ефекта всички знаем какъв е ,да не коментирам. Искам да попитам абсолютно сериозно и се надявам на съответно такъв отговор - може ли с този депилатор на veet да се обезкосмявам по интимните места. Не пари ли не щипе ли ,де да знам все пак това са деликатни места. А и космите там са по дебели,отстраняват ли се лесно?Пробвала съм с кола маска но болиииии. А самобръсначка веднъж мине ли става страшно,гора тилилейска,аз не я препоръчвам.



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: Mer]  
Автор Tиkвичka (непознат )
Публикувано23.07.05 17:20



препоръ4вам лазерна епилация!!!не излиза много скъпо трайно е и немного болезнено!доволна съм!



Тема Само да предупредя!нови [re: x]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано24.07.05 11:15



От бръснене и епилация има голяма вероятност да си обърнете косъм, което автоматично (в тази част на тялото) води до киста. Тази киста трябва да се оперира - изреже, защото така боли, че започваш да не можеш да си седнеш на Д-то, а след операцията цял месец не трябва да си сядаш там....
Сами си решете дали си заслужава красотата на вашето Д!

П.П. С розовата серия на Виит съвсем спокойно се депилират интимните части и няма никакви странични действия, като щипане или болка - поне при мен! Явно са доста меки депилатоарите им, защото не дразнят лигавицата...

Calm like a bomb


Тема Re: Само да предупредя!нови [re: ushco]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 16:35



И аз съм го чувала това за обръщането на косъма при бръснене. Слава Богу до сега не съм си докарала тази беля на главата. Да разбирам ли, че при депилация няма такава опастност? Извинете ме ако въпроса ми е много тъп.



Тема Re: Само да предупредя!нови [re: ushco]  
Авторпoтъpпeвшe (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 23:36



да за съжеление е много гадно когато косъма не расте в правилната посока а подкожно аз си навлякох това на главата в слабините и малко по краката и няма оправиякосъма ми расте там подкожно...слабините ги чистя с кола маска а краката с епилатор но няма ефект....казаха ми че има един лосион срещу фоликулити да се мажа с него ама знам ли(казва се акне аут)...дали лазерната епилация ще помогне в случая



Тема Re: Само да предупредя!нови [re: пoтъpпeвшe]  
Автор Tиkвичka (непознат )
Публикувано25.07.05 07:23



аз залагам на лазарна за косми не се сещам и нямам никакъв проблем с това!!!лазарната епилация си е облек4ение след като направих 3-4 процедури ми е толковаааа хубаво -без пове4е досадни мисли за кола маска всеки2-3 седмици или още по-зле бръснене на 2-3 дена!опитайте няма да съжалявате



Тема ne 6tipeнови [re: Tиkвичka]  
Авторmaq (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 12:24



sus tova na veet si pravq dupeto i drugite intimni chasti , ne 6tipe i ne boli , super e



Тема Re: ne 6tipeнови [re: maq]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано25.07.05 15:08



Здравей!

Били казала колко е дълготраен ефектът? В смисъл космите растат ли по-бавно, отколкото при почистването със самобръсначка!?

Предварително благодаря!



Тема Re: ne 6tipeнови [re: Luminosa]  
Авторmaq (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 18:03



ami az go pravih predi 3 sedmici ,kosmite ne rastat burzo i ne sa debeli , no e po udobno ot brusnachkata , prosto namazva6 malko tam po liniata i 4aka6 3 min , uspeh



Тема Тиквичке, моля тенови [re: Tиkвичka]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано27.07.05 21:13



напиши ми тук или на лична бележка, къде си правила лазерна епилация и колко горе-долу ти струва?
Много съм се навила, но съм консервативна, а метода е нов!

Calm like a bomb


Тема Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Mer]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано27.07.05 21:21



но имах много работа тези дни!
При кистата се получава от това, че кожата ти оказва толкова голямо съпротивление на никнещия косъм, че за него е по-лесно да тръгне на друга страна или да се навие около луковицата си. Епилацията даже може да увреди луковицата така, че да я "обърне" на друга страна... и хоп - не можеш да седнеш
Не, хич не е смешно!
Депилацията уврежда само косъма и то не само частта му, която е на повърхността, ами и тази надолу и той става един такъв анемичен , но е на повърхността, никога не е под нея. За това няма проблеми да изникне, защото си е изникнал

Calm like a bomb


Тема Re: ne 6tipeнови [re: maq]  
Авторmeisi (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 20:21



A tozi veet, s koito si se pravila specialno za intimnite 4asti li e?



Тема Re: Само да предупредя!нови [re: Tиkвичka]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано28.07.05 23:03



аз също се интересувам от лазерната епилация и по скоро от цените как става заплащането при него...и след колко време израстват космите и дали ще се наблюдава и тук подкожното израстване на косъма



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: ushco]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 11:23



Ще взема да се престраша да пробвам с този депилатор на VEET,макар че честно казано хич не обичам да експерементирам в тази област.Не съм виждала какво представлява, но предполагам на опаковката пише че става за интимните места. Пък и щом вие сте пробвали и сте доволни...ще опитам.



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Mer]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано31.07.05 22:40



аз пък от VEET не съм доволна особено защото въобще на места не падат космите дори и 5мин да стоиш пък ко остава само за 3мин както пише в упътването но пробвай за всеки случай ако си навита,пак че поне мирише приятно,за тези пари по добре да бях отишла на козметик



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: malka s4et-ka]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано01.08.05 01:00



И аз днес си купих на ВИИТ зеления депилатоар, и мисля тия дни да го използвам...ама пише да се пазят интимните и аналните органи! Можело само бикини зоната...по отвън! Ами аз го взех точно за тия части, дето са забранени, и сега какво? Според вас ще е опасно ли,ако го използвам за дупето???



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Luminosa]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 11:19



Ох, и аз имам същия въпрос. Купих го този депилатор и като прочетох препоръките,сега ме е страх да го използвам.



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Luminosa]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано01.08.05 23:48



ами знам ли ама недей рискува де кожата там е по чувствителна да не се изприщиш нещо ако искаш пробвай с малко и изчакай резултата на другия ден ако ти няма нищо като обрив сърбежи и прочие значи става ....но дано да останеш доволна де после кажи какво е станало дори и да прибегнеш после до самобръсначката



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: malka s4et-ka]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано02.08.05 00:56



Здравейте! Днес си правих депилация с ВИИТ с алое вера! Ами не съм доволна честно казано, но ще видя как ще израстнат косъмчетата и пак ще пиша! Със сигурност обаче не ства кожата гладка, както е на рекламата!



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Luminosa]  
Авторcwre4 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 17:12



ni6to nqma da ti stane...taka si mislq...za6toto az ot mnogo vreme se s depilator si maham kosum4etata tam puk ni6to mi nqma o6te



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Luminosa]  
АвторMerи (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 21:50



Моля те,кажи за интимните места ли става въпрос? Там ли се намаза - за дупе и областта около половите органи говоря.



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Merи]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано14.08.05 22:03



Мдаа, точно по тези местенца не помага! Е, не че нищо не се е получило, ама бръснача си е 100 пъти по-добре и по-качествено!



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Merи]  
Автор alien* (alien)
Публикувано15.08.05 11:37



Хайде и аз да си кажа, защото използвам депилатора на Veet.
Краката и триъгълника си ги чистя с кола маска, а дупето с
Veet. Кравила съм опит и другите места с Veet да си правя, но просто космите наистина не се махат, понякога по 15 и повече минути стоя.
На дупето нямам никакви проблеми, наистина за 3-5 мин е готово, растат много бавно, не стават по-твърди, не боцкат и въобще, много съм доволна.

Но имайте предвид, че все пак при всеки човек е различно и всеки метод се отразява различно.



Тема Re: Само да предупредя!нови [re: пoтъpпeвшe]  
Авторneomarine (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 13:17



Ако кожата ти не е много мазна в никакъв случай не се мажи с Акне Аут - аз си навлякох проблеми с това - кожата ми се изсуши страхотно, започна да се люспи, абе чудо... И аз ползвам епилатор и знам, че от него кожата се изсушава допълнително. Косъмчетата не могат да пробият и ето ти ги подкожни. По-добре кола-маска.



Тема club Trumps Koz-metik-aнови [re: x]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано16.01.21 13:13



Super*Star*Nyctea avatar


В тази тема може да е с аватар коктейл с маслинка.


I bye very interesting book about Gestapo, SS und Reichssichereheitshauptamt auf dem "Prinz-Albrecht-Gelande". Извинявам се за английския, мразя///да сменям клавиятурата и ме мързи.
За книгата ще кажа като човек антифашист, че в заглавието фигурира думата Терор.
Книгата няма цена.
Най-вече защото///е с личен надпис, който гласи:
Заведох Марко Георгиев
моя сълагерник от конлагера
Дахау на територията на
гестапо и всички ръководни
ведомства на СС. Посетихме
в бившата столова на Гестапо
постоянната изложба "Топография
на терора


Берлин
10.05.1992год Емил Б. Бонев

Специално за нерегистрирания Чернобил в темата.
Каквото си направиш сам това е.
Преписах ред по ред посвещението.
Книгата е издадена в ГДР през 1987 година.


Макар че изхарчих последните си пари и следващите ще ги имам другия месец след рождения си ден тази покупка беше венецът на колекцията ми от стари книги.
Вчера купих три такива и едно мъничко списание от годината на раждане на майка ми, 1929 година, да ми е жива и здрава, като най-старото издание е с датировка 1873 година - Лондон, а руският тълковен речник на чуждите думи е оригинал от 1880 година, и те плюс пръстенът от стомана с кръста като този на ордена, с който е бил награден Василий Затурский увенчаха деня ми и разходката.


А излязох с намерение да си купя един елек и обърнах всички левове в долари.
За да не си профуквам парите. И се върнах вечерта с някакви стотинки в джоба и с три долара за късмет, една банкнота от 2 долара и една банкнота от един долар, като с последните пари, които смених за да си купя цигари, като ги преброих реших да си купя още един долар.


Абе моята е сложна. Но Остап Бендер ми диша прахта.



Понеже се върнах с книги, елек и пръстен, които ме направиха Крез.

Леб и сол
Као какао

Вчерашната разходка.
Апропо, пих шоколад, вместо кафе. Черен шоколад от автомат на Мария Луиза. Разкош.
После ме черпи приятелката и вместо кафе си поръчах пак шоколад.
Сдобих се с приятели и затвърдих приятелства от години, понеже пазарувам книги и дрехи и бижута там от периода на безизходица и безработица заради оазисите.
Чудно нещо е животът, имам безброй случайни познанства, които прерастват в приятелства.
А покрай въдворяването в оазиси изгубих онези, които смятах за дългогодишни верни приятели.

А по темата. Трябва повече да се говори и да се пише за Третия Райх.
Например като разгърнах книгата Topographe des Terrors, Verlag Villmuth Arenhovel, Kerausgegeben von Reinhard Rurup,
Lectorat&
Alfons Arenhovel, Michael Bolle, Jutta Kindel, page 150photo Deportation niederlandischer Juden,
1942. погледът ми*****!!! се заби в черно-бяла снимка на разстрел на македонци в Панчево.
Page 154
4.6. NS-Herrschaft in Europa – andere Landen
Photo\165 ErschieBung jugoslawischer Geiseln in Pancevo bei
Belgrad, 1942.
Text 64
Vermerk uber eine Besprechung unter dem
Vorsitz Heydrich im Reichskriminalpolizei-
Amt am 3. Dezember 1941 , den Einsatz aus-
Landischer Arbeiter im Deutschen Reich be-
Treffend.

Подпис:

Подпис:








Post scriptum
Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.

преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"Treffend.




Не ми пречете, ако обичате.
Лузъри.
Отрязахте подписа...
Идиоти.


подпис:

Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle

453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"
____________________

"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur
Homosexuelle

Подпис:









Подпис:





*



*
[url] http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1951585261&page=&view=&sb=&part=[url]


***
****

***
krechetalo77







Редактирано от siropino на 16.01.21 13:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.