Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 26.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ne 6tipeнови [re: Tиkвичka]  
Авторmaq (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 12:24



sus tova na veet si pravq dupeto i drugite intimni chasti , ne 6tipe i ne boli , super e



Тема Re: ne 6tipeнови [re: maq]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано25.07.05 15:08



Здравей!

Били казала колко е дълготраен ефектът? В смисъл космите растат ли по-бавно, отколкото при почистването със самобръсначка!?

Предварително благодаря!



Тема Re: ne 6tipeнови [re: Luminosa]  
Авторmaq (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 18:03



ami az go pravih predi 3 sedmici ,kosmite ne rastat burzo i ne sa debeli , no e po udobno ot brusnachkata , prosto namazva6 malko tam po liniata i 4aka6 3 min , uspeh



Тема Тиквичке, моля тенови [re: Tиkвичka]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано27.07.05 21:13



напиши ми тук или на лична бележка, къде си правила лазерна епилация и колко горе-долу ти струва?
Много съм се навила, но съм консервативна, а метода е нов!

Calm like a bomb


Тема Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Mer]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано27.07.05 21:21



но имах много работа тези дни!
При кистата се получава от това, че кожата ти оказва толкова голямо съпротивление на никнещия косъм, че за него е по-лесно да тръгне на друга страна или да се навие около луковицата си. Епилацията даже може да увреди луковицата така, че да я "обърне" на друга страна... и хоп - не можеш да седнеш
Не, хич не е смешно!
Депилацията уврежда само косъма и то не само частта му, която е на повърхността, ами и тази надолу и той става един такъв анемичен , но е на повърхността, никога не е под нея. За това няма проблеми да изникне, защото си е изникнал

Calm like a bomb


Тема Re: ne 6tipeнови [re: maq]  
Авторmeisi (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 20:21



A tozi veet, s koito si se pravila specialno za intimnite 4asti li e?



Тема Re: Само да предупредя!нови [re: Tиkвичka]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано28.07.05 23:03



аз също се интересувам от лазерната епилация и по скоро от цените как става заплащането при него...и след колко време израстват космите и дали ще се наблюдава и тук подкожното израстване на косъма



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: ushco]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 11:23



Ще взема да се престраша да пробвам с този депилатор на VEET,макар че честно казано хич не обичам да експерементирам в тази област.Не съм виждала какво представлява, но предполагам на опаковката пише че става за интимните места. Пък и щом вие сте пробвали и сте доволни...ще опитам.



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: Mer]  
Автор malka s4et-ka (слънце)
Публикувано31.07.05 22:40



аз пък от VEET не съм доволна особено защото въобще на места не падат космите дори и 5мин да стоиш пък ко остава само за 3мин както пише в упътването но пробвай за всеки случай ако си навита,пак че поне мирише приятно,за тези пари по добре да бях отишла на козметик



Тема Re: Съжалявам, че толкова закъснях,нови [re: malka s4et-ka]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано01.08.05 01:00



И аз днес си купих на ВИИТ зеления депилатоар, и мисля тия дни да го използвам...ама пише да се пазят интимните и аналните органи! Можело само бикини зоната...по отвън! Ами аз го взех точно за тия части, дето са забранени, и сега какво? Според вас ще е опасно ли,ако го използвам за дупето???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.