Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: сериозно, момичетанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.07.05 15:53



Много сложно ми се вижда с кола маска...за самостоятелно-абсурд, на козметичка-пак ми се вижда сложно!



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: Luminosa]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (падат звезди...)
Публикувано22.07.05 15:56



не е сложно за козметичка- става за нула време, ама айде да не обяснявам тук ако искаш подробности - на бележка



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано22.07.05 17:43



Аз лично с кола маска до където издържа /все пак ми е болезнено/ и след това със самобръсначката, но все пак нямам много косми там, така че не се налага да го правя принципно



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: darkwitch_25]  
Авторmaq (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 13:32



az si go pravq sus depilator na veet ,i sled 3 min se kupite i kosmote padat sami ,tova e super



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: maq]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 14:28



Сериозно ли става с депилатор????? Аз със самобръсначката действам,но ефекта всички знаем какъв е ,да не коментирам. Искам да попитам абсолютно сериозно и се надявам на съответно такъв отговор - може ли с този депилатор на veet да се обезкосмявам по интимните места. Не пари ли не щипе ли ,де да знам все пак това са деликатни места. А и космите там са по дебели,отстраняват ли се лесно?Пробвала съм с кола маска но болиииии. А самобръсначка веднъж мине ли става страшно,гора тилилейска,аз не я препоръчвам.



Тема Re: сериозно, момичетанови [re: Mer]  
Автор Tиkвичka (непознат )
Публикувано23.07.05 17:20



препоръ4вам лазерна епилация!!!не излиза много скъпо трайно е и немного болезнено!доволна съм!



Тема Само да предупредя!нови [re: x]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано24.07.05 11:15



От бръснене и епилация има голяма вероятност да си обърнете косъм, което автоматично (в тази част на тялото) води до киста. Тази киста трябва да се оперира - изреже, защото така боли, че започваш да не можеш да си седнеш на Д-то, а след операцията цял месец не трябва да си сядаш там....
Сами си решете дали си заслужава красотата на вашето Д!

П.П. С розовата серия на Виит съвсем спокойно се депилират интимните части и няма никакви странични действия, като щипане или болка - поне при мен! Явно са доста меки депилатоарите им, защото не дразнят лигавицата...

Calm like a bomb


Тема Re: Само да предупредя!нови [re: ushco]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 16:35



И аз съм го чувала това за обръщането на косъма при бръснене. Слава Богу до сега не съм си докарала тази беля на главата. Да разбирам ли, че при депилация няма такава опастност? Извинете ме ако въпроса ми е много тъп.



Тема Re: Само да предупредя!нови [re: ushco]  
Авторпoтъpпeвшe (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 23:36



да за съжеление е много гадно когато косъма не расте в правилната посока а подкожно аз си навлякох това на главата в слабините и малко по краката и няма оправиякосъма ми расте там подкожно...слабините ги чистя с кола маска а краката с епилатор но няма ефект....казаха ми че има един лосион срещу фоликулити да се мажа с него ама знам ли(казва се акне аут)...дали лазерната епилация ще помогне в случая



Тема Re: Само да предупредя!нови [re: пoтъpпeвшe]  
Автор Tиkвичka (непознат )
Публикувано25.07.05 07:23



аз залагам на лазарна за косми не се сещам и нямам никакъв проблем с това!!!лазарната епилация си е облек4ение след като направих 3-4 процедури ми е толковаааа хубаво -без пове4е досадни мисли за кола маска всеки2-3 седмици или още по-зле бръснене на 2-3 дена!опитайте няма да съжалявате




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.