Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Въпросченови  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано14.06.05 10:28



Кремовете против стрии помагат ли за премахването им (нещо, което съм чувала, че е много трудно освен с липосукция) или само предотвратяват появата на нови?
Четох опаковката на един и май се казваше, че е второто.
Но по дяволите, аз вече имам, какво да правя сега?



Тема Re: Въпросченови [re: Mapжeнa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано14.06.05 11:34



Ако са от скоро, може и да се заличат, ама ако са остарели и бели вече, май няма особени шансове !
Имаше тук една девойка, дето много хвалеше едно кремче за заличаване на белези...на нея й било заличило стриите по гърдите...
Поразрови се или изчакай някой да ти каже как се казваше и пробвай,ако искаш...
Аз съм ползвала гелът или по-скоро кремът на Ейвън и гласувам с две ръце против него!

Късмет с борбата!



Тема Re: Въпросче [re: Luminosa]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано14.06.05 12:01



А моя позната, която се нацепи жестоко след раждането, ужасно хвалеше точно кремът на Ейвън. Казваше, че почти е заличил стриите й.
Или е много индивидуално, или при нея просто са били съвсем "пресни".



Тема Re: Въпросченови [re: Luminosa]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано14.06.05 12:05



Ейвън са големи боклуци, наистина. Опитвала съм много неща, но само едно гелче за около очи бива.
Сега ще се разровя по моя въпрос - аз имам само на дупето, ама с бая старички вече, в унито изведнъж наддадох много килца и от тогава се появиха.



Тема Re: Въпросченови [re: Mapжeнa]  
Автор Treselle (минаващ)
Публикувано14.06.05 12:11



Здравей !
Моя приятелка много хвали гела против стрии на ДЕВА.... поне /почти/ нищо няма да ти струва да пробваш... Успех !



Тема Re: Въпросченови [re: Treselle]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано14.06.05 12:27



ще пробвам, но той е само за предпазване...
като разгледах старите архиви открих, че това е много дъвкана тема и универсално решение май няма.
тия пусти стрии са като СПИН-а, носиш си ги доживот...
ама пък научих много ценни неща - алое, какаово масло, морски продукти че дори зехтин и мас помагали срещу появата на нови, особено ще ми е полезно ако забременея, поне на корема да нямам, че тва е вече мноу грозно.



Редактирано от Mapжeнa на 14.06.05 12:37.



Тема Re: Въпросченови [re: Mapжeнa]  
Автор kopche (добро)
Публикувано14.06.05 14:19



Е, да, де, ама от стрии не се умира!
Кофти аналогия!

Контратубекс се казваше мазилото, което, уж, заличавало стрии. В което, аз дълбоко се съмнявам, защото това лекарство е за повърхностни следоперативни белези.




Тема Re: Въпросченови [re: Mapжeнa]  
Автор littlecherry (master)
Публикувано14.06.05 15:29



Антистрийните кремове намаляват съществуващите стрии до максимум, но това не означава, че ги скриват напълно. И повишават еластичността на кожата, понижавайки вероятността от образуване на нови.

Стари стрии не можеш да премахнеш, можеш само да опиташ да ги заличиш мъничко.

Аз съм доволна от продуктите на Ейвън за стрии - има един за тяло и един за гърди. Кожата ми става мека и гладка от тях. Когато надебелея, ще оценя окончателно ефекта им...само дано не е скоро.

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: Въпросченови [re: Mapжeнa]  
Автор Margi (хахо)
Публикувано15.06.05 12:43



Аз ти препоръчвам маслото против стрии на Икаров!При мен действа!
Но трябва да си мнооого упорита-масажчета сутрин и вечер!!!
Успех!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.