Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема ANEWнови  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано28.05.05 16:50



Здравейте! Има ли някой отзиви за тази серия? По скоро ме интересуват продуктите за над 25 години.
Благодаря предварително и пожелавам на всички слънчев уикенд



Тема Re: ANEWнови [re: Шaнтa]  
Автор lionka (непознат)
Публикувано28.05.05 18:22



Ползвала съм измиващия гел от серията,който е много мек и не изсушава. От серума за около очи и крема с SPF 15 имам бегли впечатления от мостри, но са някък лепкави и неприятни като усещане. Оделно, че ми дойде малко тежък на смесената кожа.



Тема Re: ANEW [re: Шaнтa]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано28.05.05 21:37



ползвам ги и съм доволна ..и като качество, и като цена( на промоция са си доста евтини )..
почти всичко от серията ( освен новия серум ) съм си купувала...



Тема Re: ANEWнови [re: Шaнтa]  
Автор aunt Ogg (член)
Публикувано29.05.05 07:34



Аз тествах нощния, Retroactive ,и не ми хареса.Тежък,лепкав,не попива добре.Моята кожа клони към мазна,но не много.Зимата се беше поизсушила,но пак ми беше тежък.



Тема Re: ANEWнови [re: Шaнтa]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано29.05.05 21:40



Ами май ме отказахте......Кожата ми е смесена и най-вероятно и на мен ще ми мазнеят.....

Мерси



Тема Re: ANEWнови [re: Шaнтa]  
Автор 7karina (непознат)
Публикувано29.05.05 22:33



Ретроактивният дневен крем не ми понесе - получих парене и зачервяване по кожата... съответно замина в кошчето! Не си спомням дали е от серията, за която питаш, но в мненията стана дума за ретроактивен крем и си спомних.

Не се обръщай назад, може би нещо те настига


Тема Re: ANEWнови [re: 7karina]  
Автор Шaнтa (тиха вода)
Публикувано30.05.05 20:54



Благодаря и на теб



Тема Re: ANEWнови [re: Шaнтa]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано31.05.05 22:59



Поискай си мостра и прецени сама :))))

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: ANEWнови [re: Шaнтa]  
Автор kamych (green)
Публикувано01.06.05 01:10



На мен ми харесва зелената серия. Само стягащият лосион за тяло не съм ползвала.

Кремовете наистина са малко тежки, но след 2-3 месеца употреба значително подобриха вида на кожата ми. А дневният е с много добра защита - SPF 15 UVA/UVB.

Най-любим ми е околоочният серум - много лек и много ефикасен.



Тема Re: ANEWнови [re: Шaнтa]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано01.06.05 05:42



Защо не погледнеш в "Отделна тема за продуктите" малко по-нагоре? Там има списък на заслужаващите си продукти на Avon, повечето от които са от серията Anew.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.