Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аз бях до тук!нови  
Автор kamych (green)
Публикувано20.05.05 00:52



Виждам че темата за Амуей е заключена. Сигурно има защо.
С просто око се виждаше, че е един човек. Но какво да се прави – никой не е безгрешен! Пък и не мога да чета маймуница повече от три реда, та не знам точно какво е писано.

Все пак се дадоха и други мнения. Нямам нищо против негативните такива, но да сипят огън и жупел тези, които не са използвали продуктите и само им пречат хората, които ги продават, си е направо нагло! А някои съм сигурна, че бъркат името на фирмата или чули-недочули говорят нелепости!

Е, добре, аз съм от тези, които предпочитат каталожната търговия пред шопинга! И явно не съм за тук.

Беше ми приятно за тази почти година! Всичко хубаво!

О, и най-важното – дистрибутор съм, продавам А*** и Р******!
Време е да взимате камъните!



Тема еее, недей таканови [re: kamych]  
Автор DarkCat (хищник)
Публикувано20.05.05 11:09



не си единствената която предпочита каталожната търговия

ние тук също я предпочитаме - къде ти да вървим и отръшкваме магазините при тази липса на време . Нямаш на идея как се радваме на дистрибуторките на козметика - наистина



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: kamych]  
Автор heaven (sky)
Публикувано20.05.05 11:44



Аз лично съм използвал два продукта на Амway:
1.Паста за зъби- наистина е много икономична и перфектно почиства и полира зъбите,наистина много качествен продукт.
2.Афтършейв 100 мл тубичка ..............съдържаше само няколко вещества ..,но вършеше страхотна работа ...и беше също много икономичен.
Така че и аз съм ЗА Amway !!!
Вече за системата мултилевъл маркетинг и методите на продажби може да се говори много ,но хубавия продукт си е хубав!!!



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: kamych]  
Автор kahlua ()
Публикувано20.05.05 11:51



изобщо не става дума за това кой от къде пазарува или коя марка харесва или не или как си изкарва парите. Става въпрос за това че не е нормално да влезеш в един клуб и да напишеш 10 мнения от 10 различни никове, всичките от едно и също ip с общата мисъл да кажат колко велико е нещо си. на мен глуспоти не ми се четат най-малкото такива написани от 1 4овек няколко пъти под различна форма. това се нарича spam повечето mailserveri го филтрират, така че реакцията на nike да заключи темата е абсолютно адекватна и драматизма е излишен



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: kahlua]  
Автор ah ()
Публикувано20.05.05 12:31



То стана дума, но нелепата рекламна кампания сама си го изпроси.
Ако и за секунда ми бе минало през ума, че това са дистрибутори, изобщо не бих си дала мнението, да не говорим за нивото на постингите и за глупостите със студента в Румъния.
И нека да не забравяме, че това е клуб козметика, а не е клуб "1 милион продукти", а още по-малко клуб "дистрибутори", така че, NIKE най-добре да я заключи тази тема.



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: kahlua]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано20.05.05 13:08



Абсол'тно съм съгласна с теб.



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: kamych]  
Авторradko (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 18:11




Редактирано от Nike на 22.05.05 11:16.



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: radko]  
Автор kamych (green)
Публикувано20.05.05 19:45



Аз съм изгубена кауза за МЛМ, дори фирмите за които "работя" не са съвсем такива!

Просто съм доволен потребител.
Преди да започна да купувам от Amway съм прочела доста неща - най-вече търсих нещо компрометиращо. Единственото, което открих е че редовия представител няма да стане милионер ...

Вече достатъчно бели направи в този клуб, по-добре се оттегли!



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: kamych]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано20.05.05 20:11



Ками, не постъпвай така! Ти си адски готин човекМненията са си мнения, но да напускаш.................

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Аз бях до тук! [re: kamych]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано20.05.05 21:49



1. Ти защо очакваш всички да харесват това, което харесваш ти?

2. Ползвала съм прословутия им несвършващ сапун и шампоана им. Не съм си ги купила, подариха ми ги.
Когато чуя, че един и същ препарат чисти перфектно МАЗНИ и СТАРИ петна, а същевременно тори цветя и лекува хората, нали се сещаш, че не мога да си помисля нищо добро нито за него, нито за останалата козметика. Може и да е перфектна, обаче аз НЯМА да я ползвам. За същата сума ще си взема продукт на престижна марка, който има само едно действие.

Много обичам мултифункционалните неща, но дори и със съвсем семплите си познания по химия не мога да се хвана на номера на Амуей.
Така че Ками, не се сърдете на клиентите, а променете рекламната си кампания.
Ако в тази фирма толкова обичат шашмите, по-добре да отлеят от Лока в 3 различни шишенца и да продават едното за почистване, другото за торене, третото за лечение, но под различни имена. Така може и да се върже някой. Що ли раздавам акъли и аз. Току виж го направили!

Много хубаво е, че си лоялна на фирмата. Адмирации!
Ако обаче е вярно, че си писала нерегистрана с различни никове, тогава е излишно да говорим повече.

Пак ти казвам, не се сърди на хора, които по-трудно се поддават на промивки.
Казвам ти го като човек, на когото можеш да продадеш и камък от Луната.

А, сега се сетих и за пастата, с която цялото семейство може да си мие зъбите 2 години. Ееее!

Накрая искам да ти кажа да не приемаш критиките лично. Те не са към теб, а към фирмата, чиито дистрибутор си ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.