Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 12.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: преди катинарчетонови [re: Karla.]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано22.05.05 12:20



Kакто каза и Тигър - точно МЛМ са си и двете. Последното ти изречение май за теб самата се отнася :).



Тема Re: преди катинарчетонови [re: тиrъp]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано22.05.05 13:14



не виждам защо ми намигваш ...дали ще ми обясниш ?
мултилевъл означава , че аз ако съм дистрибутор и ако наема още един дистрибутор Хикс , а той от своя страна свой Игрек , аз ще получавам процент от и печалбата и на двамата , а Хикс само от Игрек ...
а това НЕ Е ВЯРНО ..познавам системата на Ейвън и затова така говоря
...дистрибутора сключва договор с Ейвън и това е ..няма никой преди или след него във веригата !!
то няма и верига - има вносител и дистрибутор , това е ...
за Орифлейм знам , че е имало верига( познавам едно момиче и оттам , макар и не добре ) , не знам точно , а и дали съществува сега дистрибуцията в този си вид при този пренаселен пазар , чудно ми е ...чакам твоята версия ....



Тема Re: преди катинарчетонови [re: Karla.]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано22.05.05 15:21



е, аз понеже съм дистрибутор на Орифлейм /отскоро/, ще ти кажа - има верига, при това ОГРОМНА! доволна съм някои техни продукти, но съм възмутена от начина, по който всеки над мен "лапа" , от начинът, по който печели, продавайки дори по-малко от мен! и чак толкова ме хваща яд, че аз си губя време и нерви срещу стотинки, а някой си над мен печели луди пари от мен и подобни пчелички, че сериозно замислям да се откажа! само и единствено заради принципа!



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: kamych]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано22.05.05 15:38



Добре, аз вече разбрах, че Ками не е писала нерегистрирана с различни никове. Ками, искам да те помоля да приемеш извиненията ми, ако заради това, че съм се усъмнила съм те засегнала!

Не съм искала да те обидя.
Дори отново ще повторя това, което казах вече - възхищавам се когато човек е лоялен на фирмата и на хората, с които работи.
Надявам се, че от неприятната ситуация можеш да извлечеш някаква полза, все пак. Така узна и други мнения за продуктите.
Още един път, моля те, извинявай че се усъмних!




Тема Re: преди катинарчетонови [re: Karla.]  
Автор Cl (colour index)
Публикувано22.05.05 15:55



не искам да коментирам изказването ти, може би е по-добре само да кажа, че също в този бизнес, но не като дистрибутор...



Тема Re: Аз бях до тук!нови [re: Jennifer]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано22.05.05 16:54



познавам Ками и тя дори не е дистрибутор на въпросната фирма

Редактирано от bubanka на 22.05.05 16:55.



Тема Re: преди катинарчетонови [re: Cl]  
Авторradko (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 23:08




Редактирано от Nike на 23.05.05 09:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.