Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Za productite na Amwayнови  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:37



Kajete mi nesto za productite na Amway... Vs po cesto se sblascvam s tiah i ne znam dali si zaslujavat? Imat i kozmetika, i vitamini, i pocistvasti preparati....



Тема Re: Za productite na Amwayнови [re: ani]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано17.05.05 18:41



LOK ако така му беше името, е наистина много, ама много добър почистващ препарат. Де да го продаваха по нормалния начин...

Миналата година михме латексов таван с него-светна. Тази година, същият таван, с незнам си какъв Мистър Пропър, тц!

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: Za productite na Amwayнови [re: ani]  
Автор Лилa. (минаващ)
Публикувано17.05.05 18:52



Аз много харесвам един спрей против петна и пастата за зъби. Общо взето, мисля че имат много добри почистващи продукти. Козметиката не съм я пробвала, но и нещо не ме привлича особено. Наистина щеше да е добре да се намират по-лесно.

Sometimes not getting what you want is a wonderful stroke of luck.


Тема Re: Za productite na Amwayнови [re: !чepeшka]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:52



Za LOC i na men vse mi kazvat i mai naistina ste si go vzema v kraia na kraistata.
ne znaes li i nesto za drugite producti?



Тема Re: Za productite na Amwayнови [re: ani]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:44



Az sam ocerovana ot Nutrilite - vitaminite koito se prodavat crez distributorite na Amway. Biaha mi gi preporacali kato nai dobrite v sveta i sega sam i ubedena za tova. Taka ce gi preporacvam goresto, nai vece za hora koito sa podloeni na stres...na men sa mi pomognali mnogo v sesiata, mojeh da uca non stop mnogo dalgo vreme bez problemi i bez umora. Jalko samo ce ne se namirat mnogo lesno, t.k mislia ce vse oste ne a ofitialno v Bg.
Nadiavam se da sam vi bila polezna s nesto!



Тема Re: Za productite na Amwayнови [re: Maria]  
Автор Margi (хахо)
Публикувано17.05.05 19:54



Привет!
Стана ми много любопитно!
Кажете нещо повече за тези продукти,за фирмата!
Доколкото разбирам се разпространяват само чрез дистрибутори!Но къде по дяволите да ги открия??!
А цените приемливи ли са?!



Тема Re: Za productite na Amwayнови [re: Margi]  
Автор[red] mila [/red] (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 20:37



Zdravei, az izpolzvam ot produktite im, no na men mi gi nosiat ot Rumania, v Balgaria za sega ne se namirat, pone ne ofitialno. Ot produktite ne moga da se oplaca na men si mi haresvat mnogo...., obst vzeto ot pocti vsickite sam probvala.
Sega za tenata ne znam kakvo da ti kaja..., obsto vzeto i sa scapi i ne sa za kacestvoto koeto predlagat, oste povece ce sa mnogo kontentrirani i stigat za mnogo vreme. Imam edin priatel koito se zanimava s biznesa toi e student v Rumania i si idva na meset dva vav Vidin i mi nosi nestata koito si poracvam.
Tova moga da ti kaja az...., ako te interesuva povece bih mogla da ti dam negoviat e-mail za da si pogovoris s nego. Cao



Тема Re: Za productite na Amway [re: ani]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано17.05.05 21:52



Никак не съм впечатлена от продуктите, като изключим цените. Те са наистина впечатляващи.



Тема Re: Amwayнови [re: ani]  
Автор kamych (green)
Публикувано17.05.05 21:57



Ако ви кажа колко неща ползвам, ще ме помислите за представител! Не съм все още - чакам да се регистрират!

За мен Аmway са номер 1.

Кажи какво конкретно те интересува?

За козметиката Artistry съм казвала в някои теми.
С две думи - домакинство - няма грешка. Най-важното за мен е че хем ми е чисто, хем мога да дишам , а не да кихам и да ми текат сълзи от очите. Имаме поне 4 продукта.
Витамините - коренна разлика с всичко останало! Децата много ги харесват - няма проблеми с приемането! Дори сега ми препоръчват някакви нови - за красиви и здрави коса и нокти.
Определено са много напред във всяко едно отношение!



Тема Re: Za productite na Amway [re: Jennifer]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано17.05.05 22:14








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.