Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: тиrъp]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.05.05 11:31



ако пия само когато съм жадна, ще пия наистина не повече от литър на седмица.., което за мен си е притеснително и затова пуснах темата.. освен това пия много кафе, а знам, че то допълнително обезводнява?



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: kamych]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.05.05 11:32



кофичка кисело мляко на ден хич не е малка грижа да ти кажа. не бих се учудила, ако не си внушаваш, а кожата ти действително се чувства по/добре.



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: *****]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.05.05 11:38



това със стековете в колата ми се струва добра идея, в действителност основния ми проблем е, че не се сещам да пия, не че не ми е приятно като си пия след това..

сега дори измислих нов начин. Като пристигна в офиса си пълня едно половин литрово шишенце и си го д=ржа до мен, изпивам го за няколко часа без да се напъвам изобщо .

за жалост обаче съм постоянно в тоалетната, имам чувството, че организмът ми просто няма нужда от тая вода и си я изхвърля.. това малко ме обърква



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: Измиcлeнaтa]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.05.05 11:39



тоя ти приятел май е основния спонсор на Горна баня



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: °Melissa°]  
Автор aunt Ogg (минаващ)
Публикувано15.05.05 16:45



Хайде и аз да дам мнение като един водолюбител.Аз пия по 2,5-3 л. вода на ден.Нека не ви изглежда страшно.Не обичам сокове и газирано(не включвам бирата-нея я обичам много).Забелязала съм,че като не пия вода и постепено намалявам количеството.Примерно,ако забравя да си купя един ден,а тая от чешмата мирише,на следващия пия по-малко и т.н.Понякога ако не се усетя стигам до 1 л. на ден.Та мисълта ми е,че е добре да се обръща внимание на това.По списанията казват-1 бут. вода 1,5л. на бюрото сутрин и до вечерта да се изпие.Водата е основната среда на организма ни.Във вода се осъществяват всички обменни процеси.Все едно като пиеш повече вода измиваш всички отпадни продукти на обмяната,като пиеш по малко това изчистване се забавя.Трудно се мие човек на капчук,нали?И не се притеснявайте нито за бъбреците-ще работят още по-добре и по-интензивно като пиете много вода.При високо кръвно или бъбречна недостатъчност не трябва да се поемат големи количества (0,5л)наведнаж,а по-често по малко.А за минералната вода-има ниско минерални води,т.нар. трапезни,които може да се пият постоянно,другите не е желателно.За радост(по-скоро моя,отколкото ваша) "Горна баня" е трапезна.



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: °Melissa°]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано15.05.05 19:02



Чела съм, че за здрав организъм не е добре да се пие само минерална вода, нито пък само точно определена минерална вода, напр. от Горна баня.
Добър вариант е да се ползва обикновена вода с филтрите на Брита.

Аз пия вода от диспенсер, така че дори и горещите напитки, които приемам са от минерална вода. Гледам поне да сменям вида на водата.

Със сигурност знам, че де се пие само дистилирана вода е много вредно.



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: Измиcлeнaтa]  
Автор ***** ()
Публикувано15.05.05 21:47



10 литра не е ли прекалено, за който и да е организъм!? Да не е спортист? Иначе не си го представям.

Между другото аз съвсем съзнателно започнах да пия по повече вода - докато учех за кандидатстудентските изпити реших, че имам време да обърна внимание и на това колко вода пия



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: °Melissa°]  
Автор ***** ()
Публикувано15.05.05 21:52



Номера с колата е доста добър. През деня мисля за какво ли не и ме занимават доста неща, а като седна в колата и ми е по спокойно - в тези моменти се сещам, че съм жадна, гладна, че ме боли глава и всякакви други такива Имам една поставка за чаша от McDonalds, в която много добре пасва малко бутилка минерална вода и я закачам там откъдето духа топлото на парното и винаги ми е под ръка на светофарите А като сляза си взимам шишенцето и си го влача на лекции докато свърши - колегите много се забавляват на този мой навик



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: Jennifer]  
Автор ***** ()
Публикувано15.05.05 21:55



И аз препоръчвам каните на Брита - независимо колко вода се пие - поне в София водата от чешмата е ужасна Преди два дни си наливам вода от чешмата за ютията - жълто-кафеникава една



Тема Re: ВОДАТА?!нови [re: Jennifer]  
Автор kamych (green)
Публикувано15.05.05 23:23



Можете ли да различавате вкуса на минералните води?

На мен любима ми е тази на Централна баня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.