Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 20.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пъпки  
Авторblah (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 21:58



...има ли начин да се намажат с някакъв крем, за да не си личат? Ако не препоръчайте нещо от сферата на медицината за лечение..мерси



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано10.05.05 23:28



Какви са тези пъпки?Акне ли е?И не разбрах да препо ръчваме или да не препоръчваме от медицинската козметика



Тема Re: Пъпкинови [re: sarsaparila]  
Авторblah (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 00:14



1. Да, за акне става дума. Ти какво си помисли първо..., че съм влязла в кошер на пчели???

2. Разбирам, че намекваш за ",", която съм пропуснала след "Ако не", но би ли ми казала какво друго значение би имало изречението без нея???

3. Някои хора просто обичат да се заяждат за всяка "," ...в буквален и преносен смисъл

p.s. а за останалите...препоръчайте нещичко по първоначалната тема



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано11.05.05 09:41



Иди на лекар. По интернет едва ли ще получиш по-добра диагноза "в сферата на медицината".
"Кремът" се нарича Фон дьо тен и много марки го предлагат - манхатън, лореал, ревлон... иди в някоя добре заредена аптека или в Бонжур и помоли да ти покажат фон дьо тени за акнеична кожа.



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
Автор ***** ()
Публикувано11.05.05 09:44



Пъпките не винаги са от акне - могат да бъдат например от прекалена хидратация на кожата.
Много е грозно да реагираш така когато искаш съвет от някого. Първия ти постинг определено дава много малко информация. Втория също не помага особено - това време можеше да използваш за да напишеш полезна информация - за тези които биха искали да ти дадат съвет въпреки грубия ти тон.

Ако става въпрос за акне - най добре отиди на лекар. Няма крем, с който да се намажеш и да не си личат. Има кремове, които помагат да не се появяват, но така или иначе не съм чула акне да се излекува само с крем.



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
Автор Venus Shy ()
Публикувано11.05.05 17:24



Ще ти препоръчам кремче от което съм много доволна,с термална вода за акнеична кожа,доста добър-Effaclar-K на La Roche Posey ,ще останеш доволна,защото действа в дълбочина и лекува!



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
АвторAh (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 18:07



Секс, разбира се Личи даже и от изнервената ти реакция, че липсва - води до хормонални разни бушувания, които намират израз точно в такива 'изблици' без повод, както и в пъпки



Тема Re: Пъпкинови [re: Venus Shy]  
Авторblah (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 20:35



Благодаря за съветите! А за горните коментари мога само да се извиня!



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано12.05.05 12:50



Чакай малко,бе маце.Не се впрягай толкова.Не се заяждам просто наистина не разбрах какво искаш да кажеш сАко не препоръчвайте нещо от сферата на медицината за лечение....мерсиТова "ако"може да си го объркала с "АМА"и ставаАма не препоръчвайте нещо от сферата на медицината за лечение....мерси,думата препоръчвайте,може да е "препоръчате "и става Ако не препоръчате нещо от сферата за лечение...мерси
Извинявай ама ти си го написала така,че човек да се чуди какво искаш.
А доколкото до пъпките не само акнето са пъпки.
Има един много ефикасен крем ама не знам къде се продава,при който за една седмица пъпките завяхват.На мен доктора ми го дава.Единствения недостатък е,че много изсушава кожата.
Та ако искаш "заяждащата се"може да ти го каже.Само пиши



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
Авторblah (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 17:53



Забрави...писала съм го това съобщение след полунощ. No hard feelings! Ако си спомняш името ще съм ти много благодарна, защото пъпките ми правят голям проблем почти всяка седмица



Тема Re: Пъпкинови [re: blah]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано12.05.05 21:03



Benzamycin Topical Gel
това е крема.В кутията има едно шишенце с прах и кутийка с гел.Та двете се смесват и се разбърква добре,след това трябва да го съхраняваш в хладилник.
Но както ти казах,незнам къде го продават.Дано го намериш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.