Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 21.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Често миене на косата...нови  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.05.05 16:16



Здравейте!

Поразгледах темичките, но така и не видях отговор на моят въпрос.

Преди време имах сравнително гъста коса и проблеми с косопад не съм имала.
Напоследък доста оредя, на 23 години съм, не съм я боядисвала, каносвала. Къдрих я преди 3 години, но мина доста време.

Та сега се омазнява много бързо, през ден я мия. Краищата пък изглеждат сухи. Пробвах де що маски, шампоани и балсами има, ефект - никакъв.

В една друга темичка прочетох нещо за употребата на дражета Merz и Fitoval? Дали да пробвам с тях?

Какво ще ме посъветвате?

Благодаря предварително.

http://latino.start.bg


Тема Re: Често миене на косата...нови [re: CharmingW]  
Автор ofi24 (непознат)
Публикувано04.05.05 16:24



Има много готини шампоани за мазни корени и сухи краища на Shauma и Garnier.Пробвай и да я подхраниш с някоя подходяща маска; мии със хладка вода и не търкай много и обърни внимание на храната.



Тема Re: Често миене на косата...нови [re: CharmingW]  
Автор marybe (Усмихната)
Публикувано04.05.05 16:50





Изгарям, за да светя!

Тема Re:нови [re: ofi24]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.05.05 18:04



marybe, и тази темичка видях, но така и не ми помогна с много информация.

ofi24, и тях съм изпробвала, ефектът е нулев. И аз си мисля, че нещо в храната или витамините куца. Ти на какво би ми препоръчала да наблегна?

Благодаря ви.



http://latino.start.bg


Тема Re:нови [re: CharmingW]  
Автор Измиcлeнa (обичана)
Публикувано04.05.05 18:12



И аз имах твоя проблем,но отскоро го отстраних благодарение на Глис Кюр-шампоана за мазни корени и сухи краища! Препоръчаха ми го тук,бях много предубедена може би защото миришеше отвратително (не,че е кой знае каква предпоставка),но го ползвам вече няколко седмици и смея да твърдя,че се забеляза подобрение почти веднага!

Надявам се да има същия ефект и при теб!

Поздрави:)


...от някой...



Тема Re: Често миене на косата...нови [re: CharmingW]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 18:30



Здравей!
На 25 години съм, а от 15 годишна си я мия всеки ден :) Е, не ми е окапала все още
Наистина на 15,18,20 имах доста по-гъста и по-жива коса, но е обяснимо:
- режим, разбирай хранителен ( като живеех с мама и тати, нямаше сутрин без закуска, обяд без супа и вечеря в що-годе приличен час, а сега като се затичам през деня - я се сетя, я не да лапна някоя баничка/геврек на бегом :О)
- стрес
- качеството на продуктите доста се промени от 95 година насам (това е лично мое наблюдение/мнение), излязоха доста "ментета"
Няма да забравя тогаващните Пантен, Видал Сасун и Фруктис на Гарние - косата ми ставаше божествена само от шампоана!
- и не на последно място факта, че самият "организм" се променя с годините

Пий си витаминките, мий си косата през ден, щом това те устройва и се чустваш добре, и не се затормозявай с глупости



Тема Re:нови [re: Elena]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.05.05 21:47



Измислена, благодаря ти за мнението. Този шампоан май не съм го използвала, но мисля да го направя съвсем скоро.

Елена, благодаря и на теб. Явно наистина трябва да наблегна на някои определени хранителни продукти и витамини, но въпросът ми е КАКВИ?

http://latino.start.bg


Тема Re: [re: CharmingW]  
Автор Margi (хахо)
Публикувано05.05.05 00:45



Привет!
Значи,аз те съветвам да хапваш повечко тревички-коприва,спанак,освен това пълнозърнести храни,както и сурови ядки!
Има един продукт-Ревалид(таблетки)-много добре са му балансирани съставките,ако искаш пробвай да го пиеш 1 месец и виж дали ще има резултат!
Пантогар също е много хубав!Малко по-скъп е!
Пробвай да си правиш маска с хума и жълтък!Накрая изплаквай с оцет,разреден във вода или с водата,в която си си варила копривата-също много добра бабина рецепта!
Но най-вече,внимавай със стреса и се храни пълноценно!
Внимавай с диетите!



Тема Re:do margiнови [re: Margi]  
Авторle (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 12:11



а маската с хума подходяща ли е за суха коса?колко 4есто се прави?и последно въпрос4е --отварата от коприва как се прави и отмива ли се след като се изплакне косата с нея.?колко 4есто -жеднъж седми4но добре ли е?мерси предварително



Тема Re:do margiнови [re: le]  
Авторmilenium (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 15:32



каква хума ужас това се ползва за мазна коса от хумата косата и ще стане още по суха вземи един пакет хума и прочети какво пише на опаковката -подсушаващ ефект!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.