Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ноктопластиканови  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 21:47



моля,помогнетеми с малко информация по въпроса.Предстои ми сватба юни месец и искам да си направя ноктопластика.Може ли още от сега-т.е. дали ще издържи и т.н.Знам че трябва да се прави поддръжка и т.н.Чувала съм че има няколко на4ина на поставяне-(какъв да избера).
И може би основния въпрос.КЪДЕ да я направя.Препоръчайте ми ДОБРО студио в София.Предварително благодаря на всички



Тема Re: ноктопластиканови [re: Aни]  
Автор didata (nova)
Публикувано19.04.05 09:16



STAR NAILS до Сточна гара, ако преглътнеш колко са арогантни, работят добре... А защо ще си правиш пластиката още от сега??



Тема Re: ноктопластиканови [re: Aни]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 15:00



Няма смисъл да я правиш още сега, до сватбата ще е паднала
Аз бих я направила една седмица преди великия ден.
За препоръчване - трудна работа. Всеки харесва различно студио а понякога и в някои не толкова големи салони има добри маникюристки. Късмет да попаднеш на такава.
За начините на поставяне - да, два вида са.
С акрилен плах (не те съветвам да избереш този начин) и с т.нар. "удължители" (пластмасови нокти).
При акрила първо новоизградените ти нокти ще са доста дебели, което лично на мен не ми харесва, и не маловажно условие е маникюристката да е наистина добра в тази техника.
По-често използвания начин е с удължители, поне аз ползвам него. Издържа приблизително три седмици но е индивидуално. При теб може да издържи и две може и четири седмици.



Тема Re: ноктопластиканови [re: Aни]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано20.04.05 00:54



Моят съвет-иди да ти сложат само гел,така до сватбата твоите ще пораснат.С гела стават по твърди,не се чупят,а ако някой нокът се зачекне се запечатва лесно.Пак трябва да ходиш на поддръжка на 2-3 седмици...



Тема Re: ноктопластика [re: mimi23]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано23.04.05 16:34



Мими, би ли ми казала малко повече за този гел?
Само в студиа за ноктопластика ли го поставят или навсякъде?
Питам, защото там, където ходя аз на маникюр не правят ноктопластика и не бях чувала за такъв гел.



Тема Re: ноктопластиканови [re: Jennifer]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 01:00



Гел с който се покриват обикновено изкуствените нокти, но понякога го слагат като слой и върху естествени нокти. Да, само в салоните го слагат, защото е скъп и трябва да се пече на ултравиолетова лампа за да полимеризира.



Тема Re: ноктопластиканови [re: Пeпи]  
Авторcинди (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 13:14



имате ли някаква инфо за ориентировъчна цена? колко скъпо е ? мерси!!!!



Тема Re: ноктопластиканови [re: cинди]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 19:14



Кое колко скъпо е?



Тема Re: ноктопластиканови [re: Пeпи]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 19:40



Момичета,благодаря за отговорите!Иска ми се да я сложа по-рано,защото искам да видя как е и да свикна или коригирам нещо.За съжаление за 2 месеца е невъзможно да ми пораснат моите,защото в момента са мноооооооооого ниско изрязани .По принцип винаги за били с такава големина( пианистка съм).А и ни предсти да си взимаме халки и си мисля 4е с маникюр ще си представя бижутата доста по-добре.
от мненията ви разбирам 4е с удължители е най-добре.Та- въпросът ми е тези удължители с разли4ни размери и дължина ли са?А формата?Ще ми се тип френски маникюр.
Благодаря ви на вси4ки!



Тема ??нови [re: Aни]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано27.04.05 00:11



E kak taka za 2 meseca nqma da ti porasnat noktite??

Ve kol yerida yeshna tamid siba
Lishof el Hapisga



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.