Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема вече на 30 ! Ужас !нови  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 16:03



На 30 години съм.Изглеждам зле! Имам нужда от спешните ви съвети какво да ползвам :
имам малки бръчки около очите
имам черни сенки под очите
имам бръчки около устата
помощ
като баба съм



Тема Re: вече на 30 ! Ужас !нови [re: нинa]  
Автор sarsaparila (непознат)
Публикувано08.04.05 17:17



Пушиш ли?



Тема Е-е, ти пък!нови [re: нинa]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано08.04.05 17:22



Как така като баба! Спокойно, няма страшно. Какво имаш предвид под "зле"? Бръчките които описваш, или кожата ти изобщо?



Тема Re: вече на 30 ! Ужас !нови [re: нинa]  
Автор Лилa. (минаващ)
Публикувано08.04.05 18:04



30 години си е една чудесна възраст! Сигурна съм, че изглеждаш много по-добре отколкото се описваш. Затова ти предлагам един план за подобряване на самочувствието:
1. Задължително празнуване на рождения ден с много приятели (особено такива над 30 ), любими десерти и пийване.
2. Награждаваш се с разкрасителни процедури - козметик, прическа, масаж
3. Отиваш на пазар с приятелка и си купуваш хубава козметика (можеш да намериш много идеи в този клуб), а може и нови обувки/чанта
4. Прибираш се и си пускаш някой подходящ филм (напр. Сексът и градът - там всички са с по 10 години по-възрастни от теб и изглеждат страхотно)
Ако това не помогне се обади за нови идеи.

Sometimes not getting what you want is a wonderful stroke of luck.


Тема Re: вече на 30 ! Ужас !нови [re: нинa]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано08.04.05 18:15



Лила го е казала много точно - всички тези препоръки няма начин да не те накарат да се почувстваш по-добре. И ако това би те успокоило по някакъв начин - аз съм с около 6 години по-възрастна от теб, чувствам се отлично, и не търся бръчки с лупата Не се съсредоточвай върху такива дреболии, на 30 години човек не може да изглежа като на 18, но може да изглежда страхотно ако се чувства така Затова - празнувай и се поглези, а ако не помогне - ние тук дружно ще се опитаме да измъдрим суперплан за реставрация на фасадата



Тема Re: вече на 30 ! Ужас !нови [re: нинa]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано08.04.05 20:41



Ей, момиче! Я се вземи в ръце!
Кой изглежда зле на 30?
Знам, 30 си е една по-скоро психологическа бариера. Сигурна съм, че изобщо не изглеждаш така, както се описваш.

Лила ме е изпреварила и ти е предписала едни много добре действащи лекарства. Вземай от тях, ако не се "оправиш", ела да ни се накараш.

Момиче на 30 трябва да се научи да си отделя време ЛИЧНО ЗА СЕБЕ СИ. ВСЕКИ ДЕН. Ето това нещо спазваш ли, ще изглеждаш супер заредена, свежа и готина и на 50, и на 60 и нагоре. Повярвай ми!

Да не забравяме и друго, казват че около рождения си ден човек попада в Сатурнова дупка някаква. Сигурно има нещо вярно, така че гледай по-скоро да обърнеш гръб на лошото настроение, което те е обхванало.

Успех!




Тема Re: вече на 30 ! Ужас !нови [re: нинa]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано08.04.05 21:24



И аз съм на 30. И какво от това. Никога не съм изглеждала и не съм се чувствала по-добре от сега. Бачкам като вол и пуша доста (е, сега доста понамалих цигарите). Ама нямам нито една бръчка (това може да го потвърдят всички, които ме познават, а и козметичката ми, която ми гледа кожата под лупа) и това е защото се усмихвам непрекъснато (даже и в най-напрегнатите работни моменти) и си се грижа правилно за кожата. Не се отчайвай, ами се стегни и се постарай да не се вглеждаш в най-малките дефекти. И все пак не е лошо да почнеш малко по малко да се грижиш за кожата си. Тя винаги се отблагодарява за тези грижи.



Тема Re: вече на 30 ! Ужас !нови [re: нинa]  
Авторjane (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 00:00



sigurna sam 4e kojata ti ne e poviahnala vnezapno za6toto si navar6ila 30 godini predi niakolko dni :) dne6noto sastoianie e po-skoro rezultat ot v4era6noto ti otno6rnie kam neia. i az poniakoga imam takiva momenti v koito napravo se ot4aivam - no sastoianieto na kojata mi se promenia prez meseca kakto pri vsi4ki predpolagam - sled cikal e mnogo stegnata, 4ista i sveja, a po vereme na ovulacia - omaznena, poviahnala i bez bliasak. Polzvam dostata4no i mislia vse ka4estvena kozmetika i nai-vajnoto koeto sam razbrala ot opit dosega e PO4ISTVANETO na kojata - kupi si ka4estveni i dobri po4istva6ti produkti. vmesto tonic az polzvam mineralna voda, posle slagam lek hidratira6t krem. az stanah na 30 minalata godina, no se 4uvstvam OK, mislia 4e tvoiat strah e malko preuveli4en -spoko, sega jiveem nai-hubavite si godini :)



Тема Re: вече на 30 ! Ура !нови [re: нинa]  
Автор kamych (green)
Публикувано09.04.05 00:47



Любимия виц на съпруга ми е, че най-хубавите 10 години от живота на жената са между 29 и 30 години!
Та, още от 18 си мисля, че имам бръчки около очите. Сега виждам, че не са много.
За тъмните кръгове - малко повече сън.
Повече любов и ще си като ученичка!



Тема Re: вече на 30 ! Ура !нови [re: kamych]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано09.04.05 07:43



хехехехе, това е много добро
Оправи ми настроението, точно се намусих от една много лоша изненада сутринта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.