Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Автобронзант на Лореалнови  
Автор DarkCat ()
Публикувано27.03.05 15:17



купих си за 6 лева и бях адски доволна от себе си. спазих всички необходими процедури. на сутринта се събудих с прекрасен тен. наистина прекрасен, е, тук таме имаше малко по-тъмни участъци, но като цяло се бях справила блестящо /съпруга ми помогна за гръб, рамена и кръста/

вечерта влизам да си взема душ, никакво грубо търкане, съвсем лекичко се мия и излизам от банята на петна..... съвсем избирателно бронзанта е паднал на някои места и е добил жълтеникав отенък

в понеделник отивам да си купя Диор и повече никакви такива експерименти



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: DarkCat]  
Автор Измиcлeнa (обичана)
Публикувано27.03.05 15:56



Какъв е този автобронзант за 6 лв.???
Аз миналата година си купих един-може би за около 17-18 лв. (не се ангажирам с цената,говоря наизуст) и не съм имала подобни проблеми...естествено не е като истинския тен,ама биваше...

На моя (за който говоря) пише следното:

SUBLIME BRONZE
Gel autobronzant + effet lissant

Hale uniforme ultra naturel

NON GRAS
Visage et corps

Твоят същия ли е?

...от някой...



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: Измиcлeнa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано27.03.05 16:17



чакай да го взема от банята...........


Dermo-Expertise

SUBLIME BRONZE
Soin autobronzant + Effetlissant

Formule aux AHA*

Hale uniforme ultra naturel

Special peaux claires

Protection UV8
Visage



точно 6 лева дадох, купих го в София, от ъгловата аптека на Витошка и Солунска. усъмних се дали е годен, момичетата провериха и казаха да



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: DarkCat]  
Автор Измиcлeнa (обичана)
Публикувано27.03.05 17:35



Твоят да не е само за лице? Поне това откривам като разлика между твоя и моя! Имам спомени (тези са сигурни),че ме питаха категорично само за лице ли искам,или за лице и тяло...това не мисля,че обяснява факта,че ти се е измил за един ден! Този магазин,от който си го купила какво предствлява-в смисъл аз си купих моя от специализиран на Л'ореал!

Special peaux claires - мисля,че тук се крие "тайната"...нещо специално ще да е...дано се намери някой френско говорящ,за да ни светне

...от някой...



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: Измиcлeнa]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 18:39



Този на Измиcлeнa пише :SUBLIME BRONZE
Gel autobronzant + effet lissant

Hale uniforme ultra naturel

NON GRAS
Visage et corps ,
което ще рече че е с изглаждащ ефект,равен и ултранатурален тен, немазен, за лице и тяло,
а на DarkCat :
SUBLIME BRONZE
Soin autobronzant + Effetlissant

Formule aux AHA*

Hale uniforme ultra naturel

Special peaux claires

Protection UV8
Visage
пас с изглаждащ ефект, пак равен и натурален тен, само че с алфахидрокси киселини, но специално за светла кожа, с UV 8 и е само за лицето, което донякъде може да обясни по-леката трайност си мисля аз



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: Bиви]  
Автор Измиcлeнa (обичана)
Публикувано27.03.05 20:46



Мдааммм,благодаря ти за инфото...за разликата,че нейния е за лице,а моя за лице и тяло разбрах,ама не можах да си преведа,че бил за светла кожа...На моя не пише,че е специално за светла кожа (каквато е и моята),но ми понася много добре!

Поздрави!


...от някой...



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: Измиcлeнa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано27.03.05 20:46



ами в аптеката на ъгъла /Витошка и Солунска/ има много продукти на Лореал, има си ги многото специални рафтове и се продават всички продукти на Лореал, затова и се реших

Special peaux claires мисля означава специално за светли , но това че не си намазах лицето наистина е щастие

просто отврат, падна 1/2 и кожата си е бяла, а на другите места е жълти петна , най-зле е по долната част на краката, гърба и деколтето....още се ядосвам като се присетя

може да съм уцелила лоша серия , нали момичетата ги хвалиха в другата тема и аз уж да спестя.... след малко влизам да се "дера" в банята



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: DarkCat]  
Автор Измиcлeнa (обичана)
Публикувано27.03.05 20:55



Малко виновно ще кажа,че и аз ги хвалих...ама щото съм доволна от моя!

Успешно дране и по-леко-кожата ти не е виновна!

Поздрави!

...от някой...

Редактирано от Измиcлeнa на 27.03.05 20:57.



Тема Re: Автобронзант на Лореал [re: Измиcлeнa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано27.03.05 21:10



странното е, че преди няколко години си намазахме с една колежка краката с един ауто бронзант на Орифлейм, стигна за краката само, бяхме командировка на море и на нея точно и беше дошла поръчката.

стана страхотен тен и издържа доста. само дето ми оплеска полата на един костюм но се изчисти на химическо



Тема Re: Автобронзант на Лореалнови [re: DarkCat]  
Автор Измиcлeнa (обичана)
Публикувано27.03.05 21:22



Наистина го има този доста неприятен ефект при автобронзантите...на мен не ми се е случвало...или поне не съм забелязала нещо фрапиращо!

...от някой...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.