Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За тялотонови  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 01:39



Моля да споделите какво правите за тялото си - какви лосиони, млека и др. ползвате. След всяко къпане или няколко пъти в седмицата.
Искам да направя нещо, но не знам какъв продукт да си взема.
До сега, но много рядко съм ползвала на Нивея, но не съм доволна - не попиваше добре



Тема Re: За тялотонови [re: Koko]  
Автор kahlua ()
Публикувано15.03.05 09:29



аз ползвам боди лосион след всяко къпане, защото кожата ми е много суха и просто не мога да си представя какво ще се получи ако не се намажа.. никога не съм си купувала нивеа и за него не мога да кажа, но като качество мн ми допада крем за тяло на дав, но любимите са ми bettina barty. от 2-3 години не съм си купувала нищо друго освен тях, направо съм влюбена, много добре попиват на кожата ми и миришат невероятно. това са ми любимите:





за бюста си ползвам предназначен специално за това продукт. в момента имам масло на ейвън, но не съм възхитена от него.
за проблемните области (дупето и горната част на бедрата) гледам да мажа с нещо против целулит или стрии, но засега не съм намеили кремче което наистина да помага



Тема Re: За тялотонови [re: Koko]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано15.03.05 10:50



След къпане задължително ползвам мляко или лосион за тяло. Сменям най-различни марки и видове. Най-доволна съм от Eucerin pH5 - Подхранващ лосион за тяло, Еlea Q10 - Серия за суха и чувствителна кожа.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: За тялотонови [re: Cпacka]  
Автор sarsaparila (непознат )
Публикувано15.03.05 11:11



Аз използвам лосион с минерали от мъртво море.Много съм доволна.Прави кожата гладка и мека,а и мирише супер.



Тема Re: За тялотонови [re: kahlua]  
Автор aunt Ogg (минаващ)
Публикувано15.03.05 12:59



Мислех,че само аз ги харесвам!Чак ме беше срам да напиша за тях. На мен любим ми е Musk,леко е сладникав,но не лошо.Забелязах също,че това са единствените лосиони(от този ценови диапазон), които през лятото,5-6 часа след нанасяне и продължават да си ухаят силно.Веднъж ми се случи приятелки да ме питат на какво е замирисало изведнъж така хубаво,а на мен ми беше станало много горещо и се бях изпотила..



Тема Re: За тялотонови [re: sarsaparila]  
Автор Treselle (непознат )
Публикувано15.03.05 13:04



Привет !
Моята тайна за съблазнителен мирис и меекичка кожа след къпане се нарича Ив Роше. СТРАШНО съм доволна от серията им Jardins de Monde /това са тези плодовите в едни големи опаковки/. Направо съм влюбена в прасковеното им мляко за тяло. Препоръчвам ги на всички !
Поздрави !



Тема Re: За тялотонови [re: aunt Ogg]  
Автор kahlua ()
Публикувано15.03.05 13:43



на мен любимия ми е ванилия. ммммм обожавам да мириша като бонбон. наистина са изключително трайно. даже от ванилията има стягащ лосион. не съм го пробвала но сигурно и той е хубав



Тема Re: За тялотонови [re: Treselle]  
Авторhuuh (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 14:08



Jardins de Monde?? Нещо бъркаш, това е супер старо име. От поне 3-4 години плодовата серия се нарича Plaisirs Nature! Oткога не си си купувала техни продукти? Hали zнаеш, че няколко месеца след като отвориш лосиона, вече не е годен zа употреба? Гледай да не си докараш някаква алергия с такива стари продукти.
Иначе наистина са супер, миришат страхотно и попиват бърzо.



Тема Re: huuhнови [re: huuh]  
Автор Treselle (непознат )
Публикувано15.03.05 14:28



Упс, аз понеже си ги купувам мнооого отдавна и съм си ги запомнила със старото им име....Сори, грешката е моя....
А, иначе последния /прасковен отново/ си го взех преди месец, то и горе-долу за толко ми стигат....
Мерси за корекцията...
Поздрави



Тема Re: За тялотонови [re: Koko]  
Автор akyлka (хапя)
Публикувано15.03.05 15:17



аз също след душ - задължително лосион за тяло и нещо антицелулитно (сега на Рефан по препоръка на ***** , много съм доволна)
лосионите ги сменям, сега си намерих на GOSH един в синя опаковка с масло от шеа(има и други в бели опакови, плодови миризми, свежи)
синията мирише по-скоро парфюмно, аз не харесвам плодови аромати и много хубаво попива, но скоро ще свърши а вече няма в Ремедиум (бтв не се внася легално доколкото знам и затова много трудно се намират техни продукти)
през лятото ползвах на DOVE не се сещам как се казва, с частици, страхотно стои на тен и не е мазен.

Express yourself, don't repress yourself !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.