Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: За тялотонови [re: lionka]  
Автор 3aeK (trickster!)
Публикувано17.03.05 09:21



Супер, аз вчера си поръчах ексфото с кафявата захар /и май че шеа-масло още/ и от най-новата серия Нейчъралс - душ-гел, лосион и спрей за тяло с ванилия - на мострата миришеха много сладко. Ейй, няма отърване -- хем рядко съм доволна от Ейвън, хем постоянно си поръчвам
Дано тоя път да си струва, че откога му бях хвърлила око на онова с кафявата....



Тема Re: За тялотонови [re: Koko]  
Автор ***** ()
Публикувано17.03.05 16:38



Аз ползвам лосиони или млека за тяло след всяко къпане. Кремове на обичам. Може би продукта, който си ползвала е бил тежък за кожата ти, по-добре потърси нещо по лекичко - например плодовите лосиони на Yves Rocher (ако обичаш плодови миризми).



Тема Re: За тялотонови [re: Koko]  
АвторLuana (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 15:54



Az izpolzvam body lotion na Vichy za suha koja. Lipidiose 1, mnogo sam dovolna, popiva barzo, tova e nai dobria losion koito niakoga sam izpolzvala. Inache sam probvala i Bettina Barty, Eucerin, Biotherm, Loreal i mnogo drugi, no Vichy gi minava vsichkite:)



Тема Re: За тялотонови [re: Manna]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 11:23



И лосиона трудно излиза. Но пък ароматът му е ... А може да се ползва и от двама



Тема Re: За тялотонови [re: 3aeK]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 11:26



Това ми е любимият ексфолиант! Сега си мисля да си взема и балсамът за тяло, но се чудя дали е добра идея лятото да ухая на захар! И без това инсектите не мо прощават!
Тази СПА серия направо ще ме разори, но ... не мога да й устоя!



Тема Re: За тялотонови [re: lionka]  
Автор Kobra3 (новак)
Публикувано22.03.05 13:21



Има едни лосиони с душ гел на някаква фирма "Котаж". Миризмата им е прекрасна - натурална: има на смокиня, грозде, зелен чай, праскова и още нещо което забравих. Към 9 лева струват, лошото е, че са в много малки шишенце. Струва си, обаче за глезотийка да си вземе човек такова



Тема Re: За тялотонови [re: Kobra3]  
Автор lionka (непознат)
Публикувано22.03.05 18:19



Това със зеления чай ми харесаХубаво е човек да пробва нови неща. "Котаж" нещо френско ли е? И как точно се изписва?



Тема Re: За тялотонови [re: lionka]  
Автор Kobra3 (новак)
Публикувано23.03.05 08:58



Cotage - мисля така бешеНе знам дали е френско. Ако имах пари бих си ги взела всички, страхотни са. На мен ми направи впечатление смокинята, но и другите не са по-лоши. Ако ги намериш, виж ги, мисля че ще ти харесат.



Тема Re: За тялотонови [re: lionka]  
Автор aunt Ogg (минаващ)
Публикувано23.03.05 09:38



Cottage.Чете се "котидж" на английски.Означава къщичка.Но може и на френски да значи нещо-от този език дума не разбирам



Тема Re: За тялотонови [re: 3aeK]  
Автор_fundi_ (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 13:55



Ексфолианта на Ейвън и на мен много ми харесва. Мирише много вкусно и е добър поне за мен. Мисля че не си сгрешила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.