Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови  
Автор Nya ()
Публикувано10.02.05 16:46



Четох, четох какво сте писали, разхождах се да проуча нещата и ето моите впечатления, надявам се да ви помогнат

Първо да уточня, че съм търсила "прозрачен" фон дьо тен, с неголяма покривност, който да придава приятен тен на лицето и блясък.

Спрях се на 3 неща:

1. Skinlights на Revlon
Има 3 нюанса, съвсем лека покривност, много блясък и мирише хубаво на малини. Малко ме притеснява, че през лятото този блясък ще е прекален. Все пак зимното слънце е доста по-оскъдно...
Цена- 22-23лв

2. Happy Light на Bourjois
Мисля че бяха 5 нюанса, но ми се стори, че и най-светлият е малко тъмен, поне за мен. По-голяма покривност, по-малко блясък. Маааалко сухо стои на кожата, в сравнение с другите.
Цена- 14лв

3. En toute de legerete na Bourgois
Съвсем лека покривност, много прозрачен и приятен и малко блясък. Кожата е много приятна на допир след това .
Цена- 11лв

Та така, за момента се колебая между 1 и 3, като май нещата клонят към 3, заради многото блясък и цената на Ревлон.

Ще се радвам някой да сподели своите впечатления, защото едно е от тестера да се намажеш, за да пробваш, друго е да си го ползвал.

Благодаря и се надявам да съм била полезна с информацията



Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: Nya]  
Автор kahlua ()
Публикувано10.02.05 17:08



аз също бях много навита на прозрачен фон дьо тен с блясък, но установих че си има известни недостатъци и че кожата ти няма да стана като по музикалните клипове. купих си този на ревлон, наистина ефекта е какъвто очаквах, стои мн естествено на лицето и му придава лек блясък. даже в магазина ми предложиха и пудра на ревлон отсъщата серия. само да те предупредя че покривността му клони към нула, не очаквай нещо да скрие по лицето ти и също ми прави впечатение че на изкуствена светлина вечер, не стой мн добре...може и да си въобразиавам де.
а сега погледнах сайта на ревлон и видях че са два типа тези бляскавите фон дьо тени. аз говоря за този

, да уточня за да не те объркам. другия - мисля че е една идея по-покривен и може би ще е по-добър избор.
пиши на какво си се спряла и дали си доволна, да знам за следващия път като тръгна да избирам



Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: Nya]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано10.02.05 17:15



Ето и моите наблюдения (е, от малко по-скъпите ):
На първо място - най-доброто, което съм ползвала до сега, е Double Perfection SPF 15 на Chanel. Стои малко и като пудра, невероятно естествено, Т-зоната не "лъсва" на края на деня.
На второ място - не по-лош, но малко по-мазнеещ (т.е. по-подходящ за нормална към суха кожа) е Renergie foundation SPF 20 на Lancome.
Най-големият плюс на тези продукти е наличието на истински слънцезащитен филтър.



Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: Nya]  
Автор Treselle (непознат )
Публикувано10.02.05 17:23



Hi !
Eto ti i moia favorit pone po kriteriite, koito ti vizira6- LOREAL- Transluside- mn malka pokrivnost i priaten toplo- radianten tsviat /t.e. stoi leeko zlatist/. Tsena- 16.00-18.00 lv. Vij i Air Wear pak na LOREAL- neveroiaten e, no bez bliasak.
Pozdravi !



Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: Nya]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано10.02.05 18:06



бих те посъветвала да избереш продукта със слънцезащитен фактор, това си остава все пак едно от най-важните неща

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: Treselle]  
Автор Nya ()
Публикувано10.02.05 18:34



Разгледах страницата на Лореал и си харесах тези двата:

True match



Translucide


Мисля единия имаше слънцезащитен фактор. Не съм гледала за това. Благодаря за съвета.



Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: °Melissa°]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 21:30



Все пак редно е фон-дьо-тена да се сложи върху основа, която да е със защитен фактор



Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: Bиви]  
Автор Nya ()
Публикувано11.02.05 13:20



Имаш предвид крем със слънцезащитен фактор?
Но пък ако фон дьо тена има SPF, то тогава не е задължително, или?



Тема Biothermeнови [re: Nike]  
АвторЛyни4ka (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 19:03



Мързи ме да се логвамАма да попитам, имаш ли някакви впе4атления за ФДТ на Биотерм? Аз все не уцелвам с ФДТ не знам дали проблемът е в цвета или в кожата ми, или в на4ина на слагане или в самия ФДТ. За това и не се осмелявам да дам пове4е от 20 ина евро за ФДТ, защото заминава по "предназна4ение". Моля те дай малко ка4ествено инфо. Кожата ми е мазна в Т зоната и от врме на време имам пъпки, които трябва да се покриват от ФДТ.
Мерси



Тема Re: Фон дьо тен- моите фаворити и наблюдениянови [re: Nya]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 22:37



Да, точно крем. Мисля, че фон-дьо-тена не може да се разнесе равномерно без добра основа, като се вгледаш остава на чертички или на някои места повече, другаде по-малко. Същото се случва и като се използва за основа матиращ крем. Поне едното да има фактор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.