Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Фризьор очаква вашите въпросинови  
Автор friziorkata (непознат)
Публикувано27.01.05 20:34



Тук можете да ми задавате въпроси свързани с косата ви и въобще с фризьорството. Надявам се да съм от полза.



Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: friziorkata]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано27.01.05 21:23



Здравей!
Има ли начин да се намалят процентите на окислителя?
Искам да кажа, че ако боята е по-силна, може ли някак окислителят да се "разреди" и да му падне процентът?
И ще има ли ефект от цялата процедура?



Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: friziorkata]  
Автор*_* (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 21:35



препоръки за скраб за коса?



Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: friziorkata]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано27.01.05 21:36



Здравей!
Аз искам да попитам дали балсамът трябва да се втрива в корените или само по дължината на косата се нанася? Същият въпрос и за ампулите за коса?
А добре ли е вместо балсам да се слага маска след всяко измиване?




Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: Jennifer]  
Автор friziorkata (непознат)
Публикувано27.01.05 21:56



Процента та оксиданта може да се намали като се капне малко вода в ъв вече разбърканата боя. Това е много подходящо при освежаване на цвета. Например могат да се мажат само корените, а в последните 10 мин. да се нанесе боята разредена с малко вода по дължините.



Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: *_*]  
Автор friziorkata (непознат)
Публикувано27.01.05 21:57



Нямам такива.



Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: Wildberry]  
Автор friziorkata (непознат)
Публикувано27.01.05 22:01



Определено е по добре да се ползва маска вместо балсам. Маската, както и балсама се нанасят само по дължините и върховете на косата. Не трябва да имат контакт с корена защото запушват порите на скалпа и го стимулират да отделя себум. Също така винаги трябва да се изплакват добре, защото иначе косъма не може да диша. Колкото до ампулите за коса - зависи какво е предназначението им. Ако са против косопад трябва да ке поставят в корена, но ако са възстановяваши се нанасят по дължините.



Тема Re: ПРЕСАнови [re: friziorkata]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 22:21



Какви критерии трябва да се гледат при избор на преса за коса? Каква е разликата м-ду професионалните и тези за домашна употреба, освен цената Може ли да си навредим на качеството на косата ако професионална маша се ползва твърде често?



Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: friziorkata]  
Автор Avinka (sladyranka)
Публикувано27.01.05 23:04



Косата ми по принцип е нормална към суха, но напоследък е станала много суха. А и много често след като си измия косата, след това ме сърби кожата на главата, макар че съм изплакнала много добре и шампоана,и балсама/маската. Пърхот нямам. Ползвам т. нар. масова козметика. Какви продукти бихте ми препоръчали- шампоан, маска и т.н. А колко често трябва да се слага маска? Обикновено редувам маска и балсам, но понякога карам само на маска. Това полезно ли е за косата? И още един въпрос-препоръчвате ли маслата за коса? Ползвала съм бадемово масло и бях доволна, после реших да пробвам стимуланта за коса на Икаров, но ефекта беше по-скоро обратен, от него косата ми става по-суха и без блясък.
Чакам съветите Ви

Не се ядосвай, когато хората говорят зад гърба ти! Радвай се, че стоиш пред тях!


Тема Здравей,нови [re: friziorkata]  
Автор lady_tea (благородна)
Публикувано28.01.05 10:19



и добре дошла в клуба. Надявам се да нямаш против, че ти "говоря" на ти. Много мило от твоя страна, че си готова да ни съветваш и ти благодаря за това.
Искам да те попитам за мнението ти за професионалните продукти на Лореал, които продават във фризьорските салони за домашна употреба - шампоани, балсами и т.н. Работиш ли с тях и какви са ти впечатленията? И още напоследък ме убеждават, че другата им серия- Керастаз, е по-добра не само по-скъпа, ти какво мислиш?
Лек ден




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.