Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: продукт за чуплива косанови [re: Mиpa]  
Автор friziorkata (новак)
Публикувано23.02.05 20:34



Пянавакса на Wella от серията High Hair. Друг хубав продукте Fever от серията Ahead на L'oreal professionnel. Гела не е особенно походящ.



Тема Re: Кичуринови [re: friziorkata]  
Автор mali (отнесена)
Публикувано24.02.05 09:28



По принцип си боядисвам косата, но повече от година не съм го правила, за това може да се каже, че косата ми е вече с естествения си цвят.
Благодаря за отговора.



Тема Re: помогни ми със съвет, моля!нови [re: friziorkata]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:52



Господи, какъв касмет че те има! имам много спешно-важен въпрос...косата ми е естествено-кестенява и си направих руси кичури. обаче косата ми е тънка и мека и нежна и реших че ще я съсипя с редовно изрусяване за да поддържам кичурите руси. искам да я боядисам малинено-червена (наситено червена) но незнам дали ще се получи???
смятам да ползам безамонячна боя за да пощадя косата.
мия косата си на всеки 3 дни и ползвам доста маски преди всяко миене + домашни такива, така че от грижи неможе да се оплаче и става много мекичка след това.
незнам дали обаче ще хване боята или русото (получено с перхидрол) ще си личи винаги? а и като добавим факта че я глезя с толкова маски сигурно бързо ще пада цвета?
ох, незнам какво да правя. ще се радвам да помогнеш със съвет! плз!



Тема Re: продукт за чуплива косанови [re: friziorkata]  
АвторMиpa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 16:07



Благодаря ти за съвета.
Би ли могла да ме насочиш къде в София мога да намеря тези продукти и по-конкретно този на Вела?



Тема Re: продукт за чуплива косанови [re: Mиpa]  
Автор friziorkata (новак)
Публикувано24.02.05 19:25



продуктите от серията High Hair на Wella се продават свободно по магазините. Няма начин да ги няма в нйкоя по-хубава парфюмерия



Тема Re: помогни ми със съвет, моля!нови [re: дecи]  
Автор friziorkata (новак)
Публикувано24.02.05 19:35



Колкото по здрава е косата толкова по дълго се задържа цвета. Така че при теб не трябва да има проблем с отмиването. Кичурите ще остават 1-2-тона по-светли от останалата коса, но това стой много интересно. При положение че искаш наситен цвят безамонячната боя нама да ти свърши работа. Пишеш че използваш най-различни маски преди измиването. Ако става въпрос за готови маски те се поставят след кота косата е измита с шампоан. Нанася се само по дължините и върховете. Пристоя с нея и между 1-5 мин, според това колко е указано на опаковката. След това косата се изплоква обилно с вода.



Тема Re: помогни ми със съвет, моля!нови [re: friziorkata]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 11:27



Благодаря ти много много!!! Готовите маски наистина ги слагам след като си измия косата с шампоан (преди балсама) а домашните на суха, преди да я измия и седя 2-3 часа поне. нали не прекалявам? Това го правя на всеки 3 дни



Тема Re: Фризьор очаква вашите въпросинови [re: friziorkata]  
Автор Stefanie (непозната)
Публикувано25.02.05 21:13



Една фризьорка посъветвала дъщеря ми (15г.), че ако иска да има хубава коса, трябва да я мие ВСЕКИ ДЕН. Правилно ли е това, като се има пред вид, че косата й е боядисана, това всекидневно миене няма ли да я изтощи?



Тема Пикиране?нови [re: friziorkata]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 04:11



Здравей,
На стр. 152 от "Фризьорското изкуство" , т. 3 е написано "В горната част пикираме". Обясни ми моля те, какво рязане/действие предполага това пикиране.

Филиране и изтъняване синоними ли са? Ако не, каква е разликата?
За постигане на обем коя зиг-заг ножица е по-подходяща, с по-тесните или по-широките зъби?

Ами вече отидох на принципа да се подстригвам сама, щото за толкова години не попаднах на американски фризьор, на когото да не му пречат ръцете


Благодаря,
МB



Тема Re: помогни ми със съвет, моля!нови [re: дecи]  
Автор friziorkata (новак)
Публикувано26.02.05 22:45



Щом ползваш готова маска не е необходима да ползваш балсам. Аз лично не съм привържаник на домашните маски, но щом косата ти се чуства добре и най-вече теб не те мързи прави ги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.