Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Avonнови  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 14:27



Доволни ли сте от Avon?



Тема Re: Avonнови [re: Цвeти]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано22.12.04 23:19



Казвам го с голямо съжаление, защото цените им са като цяло достъпни /разбирай промоциите/ - НЕ СЪМ ДОВОЛНА!

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!

Редактирано от 7kari на 22.12.04 23:21.



Тема Re: Avonнови [re: Цвeти]  
Автор Ability (сияеща)
Публикувано24.12.04 01:48



Аз също не съм доволна от продуктите им...всъщност ми харесват само едни сенки,които имам,ползвам ги дълго,качествени са,а и си заслужават 10-те лева!Другото,за което сега се сещам е почистващата гел-пяна с чистия кислород от серията ANEW и мъжкия парфюм FULLSPEED-за тези два продукта не мога да кажа нищо лошо,но и нищо впечатляващо!
Иначе съм ползвала всевъзможни продукти на AVON-и гел против стрии,и гел за стягане на бюста,и интимния гел,и някои маски за лице,и шампоаните с портокал и този със здравец,и лосиони за тяло,и кремчета за лице,и лаковете...но честно казано не съм доволна!Естествено това,че на мен не ми допадат в никакъв случай не означава,че продуктите не струват!Допускам,че има и доволни,но аз лично не съм сред тях!

Надявам се да съм ти била полезна...а ако искаш мога и да ти напиша точните наименования на гореспоменатите продукти,които не одобрявам,защото определено не съм пробвала всичко...просто козметиката ми е като хоби и...сешташ се

П.С. Държа да отбележа,че гореспоменатото е лично мое мнение и не ангажирам никого с него!

Поздрави!

"Всичко,което не ме убива, ме прави по-силна!"


Тема Re: Avonнови [re: Цвeти]  
АвторGlA (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 08:52



Nai-kachestvenite produkti sa tezi za kosa, osobeno balsamite bez otmivane. Za tazi cena sa mnogo hubavi. Inache 'bqlata' kozmetika e bokluk ako moga taka da se izrazq. Bqh si poruchala produkti za lice Pure Pore (ili neshto takova) i kakto nqmah pupki mi se poqviha. E edva li na vseki shte deistvat po tozi nachin , no az opredeleno ne sum dovolna.



Тема Re: Avonнови [re: Цвeти]  
Авторanis (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 11:53



За съжаление и аз не съм доволна от бялата козметика, някои продукти стават - горе-долу са средна категория - например шампоаните. Но други като душ гелове, интимния гел, някои от кремовете определено не бих купила отново. Нямам поглед много върху декоративната им козметика, ползвам един парфюм като всекидневен и той не е лош. Или ако трябва да обощя за тези цени не предлагат нищо особено.



Тема Re: Avonнови [re: Цвeти]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано24.12.04 13:17



червилата са с хубави цветове, но краткотрайни :(
и ФДТ дето успокоява, всъщност запушва порите (а дори да изключим това, пак е долнокачествен фдт)
имаше една блестяща пудра за тяло от 3,50 - до такава степен не се забелязва нищо блестящо, че я ползвам за лице

поръчала съм си новите перли, ще ги видим пък тях...
допускам, че тия пяни за вана са божествени, но за съжаление нямам вана.
От парфюмите не съм ползвала нищо, но една съученичка навремето имаше Blue Ice и много ми хареса.
Веднъж си поръчах крем с праскова и пшеничен зародиш - мирише уникално вкусно, но като качество - дори за ръце не става - седи си мазен върху кожата, нито я овлажнява, нито нищо.



Тема Re: Avonнови [re: Цвeти]  
Авторkori_an (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 15:05



Kакто при всяка марка коzметика и при Eйвън има не6та,които си струват и такива,които не...ина4е аz специално съм доволна от крема zа лице с витамини, лосионите zа тяло от серията Naturals,интимния гел съ6то не е ло6...
4ервилата са с добра консистенция,но са нетрайни, рол_он деzодорантите са под всякаква критика...полzвала съм и доста от тоалетните води,но не мога да кажа 4е са не6то кой zнае какво...zа друго не мога да се сетя в момента.
Весели праzници



Тема Re: Avonнови [re: Цвeти]  
Автор ***** ()
Публикувано24.12.04 15:40



Пенита за вана в големите опаковки наистина са им хубави, но от всичко друго, което съм пробвала съм много недоволна. Според мен не си заслужават парите. Но ти си преценяваш. Ако попаднеш на свестен дистрибутор би трябвало да нямаш пролем с върщане на продуктите, взимане на мостри и т.н.



Тема Re: Avon [re: Цвeти]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано24.12.04 18:57



доволна съм от по-скъпите им шампоани , и от серията ANEW *, само такива кремове ползвам от 3 години, много съм доволна ..
серията СПА е много хубава , но е малко скъпичка ...
също и някои червила ,



Тема Re: Avonнови [re: white_rabbit]  
АвторPinki (Нерегистриран)
Публикувано25.12.04 13:04



na men du6-gelovete i losionite za tqlo mn mi haresvat:)
ina4e 6ampoanite im ne stavat(pone na moita kosa deistvat ujasno).ina4e drugite ne6ta..ne sa koi znae kakvo..aaa i spiralite sa s ne osobeno dobro ka4estvo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.