Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема пак шампоан!нови  
Автор mitrich (the same)
Публикувано10.12.04 10:37



така като чета, май целия наличен арсенал от марки в бг не струва! дав, пантен...всъщност, и на мен дав не пропусна да приложи особените си умения в създаването на пърхот. е, и какво да правим? кажете някой специален, клинично тестван, ненаправен в тайван и бангладеш. ако ще и супер марка де е. но да мога да разчитам най-после, че срещу мен стои реален продукт, а не вечната бутафория. иначе това, че козметиката в бг е пълен траш, съм го установила отдавна. жалко, че в секъндите не продават и козметика:)
а какво ще кажете за хеър маските? разчитам на вас. последната ми надежда сте :)



Тема Re: пак шампоан!нови [re: mitrich]  
АвторPipe (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 12:11



Az skoro opitah novata Londa i mi haresa. Neznam kolko e istinski tozi produkt, no ne ti pre4i da opitash!



Тема Re: пак шампоан!нови [re: mitrich]  
Автор ***** ()
Публикувано10.12.04 12:50



Не съм съгласна, че всичката козметика, която продават тук е боклук. Пробвай шампоан от професионалните серии за коса-Londa, Vitality's, L'oreal и т.н. Аз харесвам много и един шампоан на Българска роза, който се води за честа употреба.



Тема Re: пак шампоан!нови [re: mitrich]  
АвторCl (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 17:12



Никой шампоан не може да промени кардинално някакъв проблем по косата ти, освен да я измие. Ако ще и на Марс да е направен.
Виж балсамите и маските за коса са нещо съвсем различно.



Тема Re: пак шампоан! [re: mitrich]  
Автор amber (serene)
Публикувано10.12.04 22:15



Опитай Клоран шампоаните, много са добри



Тема Re: пак шампоан!нови [re: amber]  
Автор mitrich (the same)
Публикувано11.12.04 15:02



благодаря. купих си клоран - шампоан и маска. с нар. тъкмо нарът е плодът ми тази зима:) и е нещо "по-френско", хе-хе.



Тема Re: пак шампоан!нови [re: mitrich]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано12.12.04 12:39



просто пробвай с шампоан от професионалните серий, има огромна разлика

*не бъди толкова глупав да подкрепяш конкуренцията*


Тема Re: пак шампоан!нови [re: mitrich]  
Автор Aypeлия ((щастлива))
Публикувано12.12.04 12:59



Използвам Л'Ореал и съм доволна. Поне знам къде е произведен.



Тема Re: пак шампоан!нови [re: mitrich]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано13.12.04 15:09



за мен шампоана е Klorane. от него съм пробвала 2 вида - единия за сгъстяване и витализиране от корените с хинин и вит. В и другия за честа употреба (всеки ден или през ден) с овесено мляко. първият страшно много ми помогна миналата зима, когато косата нещо ми беше позагубила блясък, гъстота и тн. от стрес или кой знае какво още, а втория го ползвам лятото, когато съм по доста време на слънце и се изсушава много, а пък и не мога да трая да не си я мия често-често. така че, Клоран-а за мен е #1!



Тема Re: Za Klorane ?нови [re: 3aeK]  
АвторTsveti (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 15:43



А за мазна коса става ли, тоя с овеса ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.