Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема неизвестен парфюмнови  
Авторdane (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 12:22



Опитвам се да си спомня една марка парфюм,не е марков обаче, беше ми споменато че е испански и звучеше нещо от рода на Azaro- някакво подобно буквосъчетание. Ако някой може да ми помогне в издирването, ще съм му безкрайно благодарна.



Тема Re: неизвестен парфюмнови [re: dane]  
АвторLouise (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 13:28



Има марка Azzaro и един от парфюмите им се казва Azzura. Виж тук примерно:





Тема Re: неизвестен парфюмнови [re: dane]  
Автор Divnamey (новак)
Публикувано01.12.04 14:57



В момента ползвам Azzura на Азаро. Много специфичен и запомнящ се аромат. Ползвам го за ежедневен, но е малко силничък.



Тема Re: неизвестен парфюмнови [re: Divnamey]  
Авторdane (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 15:47



Не, не е тази марка парфюм.Този, който търся определено както споменах не е марков парфюм, но лошото е че не мога да възстановя по памет точно името му но звучеше по подобен начин - Азаар ли, Азазара ли, ........... това ще ме побърка. А и в парфюмерия не смея да попитам, защото определено не е от разпространените парфюми и освен това не е на някой елитен производител. А е възможно вече и да не се внася в България. А бях си го харесала на една Арена на красотата преди доста години и сега си спомних......



Тема Re: неизвестен парфюм [re: dane]  
Автор amber (serene)
Публикувано02.12.04 12:05



Провери в www.perfumeworld.net
сайта е доста добре подреден, има ги и неизвестните парфюми наред с известните такива, има описания, снимки и т.н. Успех!



Тема Azahar de Adolfo Dominguezнови [re: dane]  
Автор Kontessa (непознатa)
Публикувано02.12.04 17:58



ispanski parfium, ...izob6to ne znaeh 4e e izvestenn izvan Espaсa, vsa6tnost mai ne e, prosto slu4ainost. Azahar e tzvqt na portokalovo darvo...tipi4en za uijnite 4asti na Espaсa...
http://www.perfumail.com/html/catalogo/catalogo.asp?opci=llista&cate=ella&fabr=18



Тема Re: Azahar de Adolfo Dominguezнови [re: Kontessa]  
Авторdane (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 15:11



Blagodaria mnogo. No po diavolite, shishenzeto vaobshte ne napomnia tova na parfuma kojto tarsia, no imeto siakash e sashtoto. Vazmogno li e po-malkia gramag -0,30 ml kojto sam vidiala, da e s mnogo po-razlicna opakovka. Stranna rabota.
Poslednoto koeto se seshtam e , ce mi kazaha ce imeto na parfuma znacelo neshto kato nevinna devojka, ako ne se laga, neporocna li , v tozi nuans neshto.
Pri vsicki slucaj - mersi za pomoshta.



Тема Re: Azahar de Adolfo Dominguezнови [re: dane]  
Авторdane (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 11:38



Prosto iskam da kaga ce savsem nenadejno usiliata mi se uvencaha s uspeh-namerih si parfuma-naistina se kazva Azahar, i e otbeliazano ce e na firmata Nostrum.Cenata e dostatacno niska, niakakvi si 10 leva. Veroiatno si e niakakva imitacia, no samo kak mi dejstva aromata mu....



Тема Re: Azahar de Adolfo Dominguezнови [re: dane]  
Автор vesna_n ()
Публикувано24.03.05 16:36



А откъде си го купи?



Тема Re: Azahar de Adolfo Dominguezнови [re: vesna_n]  
Авторdane (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 17:10



Da ti kaga - ot edno izlogenie.Moga da ti dam samo koordinati na firmata vnositel - Nipras OOD - 02/952 68 89, 052/ 43 1094 i 056/82 81 75. Ne sam go zabeliazala vse oshte v niakoj magazin.
Tova e informaziata,koiato moga da ti dam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.