Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Кой парфюм да избера?нови  
Авторнaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 11:21



Здравейте,
надявам се да ми помогнете в избора ми на нов парфюм. Не мога да реша кой да си взема Jadore на Christian Dior, Еclat Darpege на Lanvin, Premier Jour на Nina Ricci, или Laura на Laura Biagiotti. Надявам се да ми помогнете в избора.

Весел ден !



Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: нaнa]  
АвторTsveti (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 12:53



Hi !
Ми как да те посъветва човек- та те са тооолкова различни всичките !!!
Аз лично не обичам тежки, сладки и натрапчиви миризми, та в този смисъл изборът ми щеше да падни върху ЛАНВЕН, пък и той тоолкова ми напомня на Лайт Блу !!!!
Но ако ти се иска нещо по- вечерно с Нина Ричи няма да сбъркаш !
Но.... другите два, особено Диор направо са ми отврат....
И все пак- прецени си сама..... то си е мноого субективно !
Поздрави и успех в избора !



Тема Re: Кой парфюм да избера? [re: нaнa]  
Автор amber (serene)
Публикувано03.11.04 17:22



Здравей, препоръчвам ти да се довериш на себе си и единствено на себе си при избора на парфюм. Парфюмът е много лична вещ, специално за теб и ти ще се ориентираш интуитивно кой ти подхожда най-добре. Ето един сайт който е много приятен и хвърля допълнителна светлина за парфюмите като характеристика и описание. Успех в избора
www.osmoz.com



Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: amber]  
Автор mimi23 (nova mama)
Публикувано03.11.04 18:19



Съгласна съм и аз с това мнение-крайното решение си е твое,зависи ти какво харесваш и какво най много ти допада.Лично на мен от изброените най много ми харесва JADORE



Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: нaнa]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано03.11.04 20:08



Действително избора може да бъде само твой
Не бързай, опитай всеки от парфюмите (не едновременно и не в един ден) на кожата си, и изчакай да видиш как ще се "развие", каква ще му е остатъчната миризма и колко траен ще е. Така ще разбереш най-точно кой парфюм да избереш



Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: нaнa]  
Автор the Goddess (luscious)
Публикувано03.11.04 23:44



И четирите парфюма са с различен аромат, но моят фаворит е Jadore на Dior. Не си падам по тежки, сладникави и прекалено натрапчиви миризми, затова и Jadore е един от топлюбимците в листата ми.
На Нина Ричи също не е лош.



Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: нaнa]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано04.11.04 19:49



от изброените на мен ми допадат най-много тези на Диор и Лаура...

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: the Goddess]  
Авторзpялa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 20:08



Жадор беше моден парфюм преди 5 години. Сега го "усвоиха" не особено класните мадами. Не бих го препоръчала, независимо, че го харесвам.



Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: зpялa]  
Автор the Goddess (luscious)
Публикувано04.11.04 20:18



Знам го това и аз не го ползвам от доста време, но тя питаше измежду тези парфюми, които е посочила, кой да избере.
Пък и не винаги е задължително да се съобрязаваме с това дали един парфюм е моден или не, и дали го ползват класните мадами или не.
И Шанел 5 е доста стар парфюм, но леля ми ползва единствено и само него. Въпрос на вкус и виждане за "модни" тенденции, нали?




Тема Re: Кой парфюм да избера?нови [re: the Goddess]  
Авторзpялa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 20:53



Да, разбира се. Но не ми е приятно, когато вляза в магазин и усетя любимия си парфюм от някоя неприятна персона




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.