Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Чисто алоенови  
Автор Divnamey (новак)
Публикувано04.10.04 13:35



Искам да попитам, дали някой от вас знае някакакъв крем за лице, който в основната си част да е алое. Козметичката ми слага някакъв, за който казва, че е чисто алое. Мирише малко на лекарство, но има много добър ефект върху кожата, особено върху възпалените места.
Вчера на Аромати гледах продуктите на някаква фирма "Алое Вера", но нещо ми изглеждат добре. Имаше ги на 3 щанда и на трите получих различна информация за едно и също нещо.



Тема Re: Чисто алоенови [re: Divnamey]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано04.10.04 13:43



Орифлейм имат цяла серия с алое.. погледни тук за повече информация



аз съм позлвала Защитния овлажнител и бях останала доволна... иначе виждам, че имат и някакъв 80% Алое гел, който може да се ползва и като дневен крем.. разгледай горния линк най-добре



Тема Re: Чисто алоенови [re: Divnamey]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 17:32



Питай в аптеките. За алое точно не знам, но за чаено дърво съм сигурна, предлагаха ми го, но не е много евтино, към 15 мл, 7 лв.



Тема Re: Чисто алоенови [re: Divnamey]  
Автор Mpaзя (Г-ца Никоя!)
Публикувано04.10.04 20:02



Хех ;) Тъкмо се канех да пускам подобна тема ;)
Обаче моя въпрос е по-различен. Преди време четох в този клуб, че можеш да си правиш 'маска' от алое в домашни условия - тоест от саксията в сокомелачката...за съжаление не помня нямаше ли и нещо повече, а и не мога да изровя темата ;)
Предполагам, че това ще бъде полезно и за теб - ако разбира се, гледаш алое у вас.
Така че, ако някой знае, нека сподели ;)

But on...no tears please
Fear and pain may accompany Death


Тема Re: Чисто алоенови [re: Divnamey]  
Автор Jennifer (Scarlet)
Публикувано04.10.04 20:07



Една приятелка беше дистрибуторка на козметика на основата на алое вера и гинко билоба, но така и не запомних малката.
Дори предлагаха неща за пиене, за капане в очи и т.н.
Доколко са ефикасни продуктите, нямам идея.
Нещо от рода на Орифлейм и Ейвън са, но значително по-скъпи и не толкова популярни.






Тема Re: Чисто алоенови [re: Jennifer]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 20:29



За козметиката не знам, но като лекарство, хранителни добавки и др. тези продукти са отречени напълно, има инфо в нета.



Тема Re: Чисто алоенови [re: Divnamey]  
Автор ***** ()
Публикувано04.10.04 21:15



Аз съм ползвала този 80% алое гел на Oriflame. Слагала съм си го като дневен крем, ако няма да излизам или като нощен когато усетя нужда. Не е подходящ за дневен крем, защото му трябват 10-15 минути да се поеме добре от кожата и да се гримира след това. За мен е незаменим основно за 2 ситуации: слънчеви изгаряния (почти не ми се случват, но е удбно да имаш продукт, който използваш и за друго, не да търчиш до аптеката за нещо специално) и в моментите когато хвана силна хрема-тогава кожата ми около нослето се протърква ужасно, въпреки че взимам мерки и някоко дни след като отмине настинката кожата ми там се напуква изведнъж и почва да се бели-съвсем повърхностно, но доста неестетично-като се намажа с това гелче и някак проблема изчезва. Сигурно пак ми се излющва кожата но по-бавничко.

Все пак да кажа, че те преди месец-два смениха серията или поне опаковките и не знам дали е същия гела, но се надявам.



Тема Re: Чисто алоенови [re: Divnamey]  
Автор ha6i (different)
Публикувано04.10.04 21:21



Аз също ти препоръчвам серията на Орифлейм с алое. Аз и майка ми, чиято кожа е доста чувствителна, да не кажа алергична, към доста козметични продукти, използвахме дневния защитен овлажнител известно време и останахме много доволни.
А като бивш дистрибутор заявявам, че клиентите също много харесваха тази серия. Повечето от тях си поръчваха пак вече познатите продукти.



Тема Re: Чисто алоенови [re: Divnamey]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано04.10.04 23:11



firmata ,koiato prodava nai-dobrite produkti s aloe e FLP ,a tezi na Orifleim i vsichki ostanali samo zagatvat za aloe.
kazvam go ot opit.Kozmetika za litze i tialo +produkti s aloe za oralna konsumatzia(s tzel lechenie).
imat pone 3 krema za litze,scrub,kozmetika za tialo ,a gelovete za piene sa nai-dobroto.Stavat i taka- i taka...........
aloeto ot domashnata saksia ne stava.Aloeto e 300 vida.........i samo niakolko varshat istinska rabota.
firmata obache raboti samo s distributzia,niama gi produktite po magazinnata mreja i aptekite.......
dano sam bila polezna.



Тема Re: Чисто алоенови [re: lavender]  
Автор Divnamey (новак)
Публикувано05.10.04 08:28



Не съм сигурна дали не са FLP на изложението Аромати. Предлагаха ми в доста големи тубички алое за пиене, кремове и лосиончета като не знаеха какво е %-тото съдържание на алое в тях. Казаха, че ги няма в магазинната мрежа, а се разпространяват лично от дистрибуторите. Някой ползвал ли е техни продукти? Опаковките нямат много търговски вид, предлагат ги не особено компетенти дистрибутори и цената на един от кремовете /с високо? съдържание на алое/ е 27лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.