Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема идея - да се представимнови  
Автор T.o.n.y (сладка)
Публикувано26.09.04 18:36



здравейте, момичета! преди да започна с това, което ми хрумна, много държа да ви кажа, че този клуб е просто невероятен. Чета от около месец/когато бях в отпуск и намерих време да седна пред компютъра/ всичко, написано тук и се почувствах така сякаш съм направила своето откритие на годината. Сега вече отново съм на работа, но всеки ден намирам време/не ме питайте как/ да намина. От няколко дни се регистрирах и се чувствам малко странно - като гост на парти, където никой не ме познава, а и аз никого не познавам. И в тази връзка идеята ми е - да се представим. Не в смисъл да си пишем автобиографиите, а да разкажем някои неща за себе си, неща, които смятаме за нужно и другите да знаят. Може би вече сте го направили, но аз поне не видях/в този случай - извинявайте/. По този начин си мисля, че ще се почувстваме още по-уютно на територията на този клуб. Ох, дано не прозвучи нахално, но откакто чета написаното тук, ви чувствам като приятелки. Нахално ли е??? както и да е. Всеки може сам да прецени доколко идеята му допада. Аз започвам със самата себе си. Значи на 28 години съм, от женски пол/както може да се предположи/, омъжена, със син на пет години и половина/голям дивак - затова обръщам особено внимание и на клуба "родители и деца"/. Работата ми е ужасно напрегната и отговорна, нямам почти никакво време, но аз си я обичам и имам нужда от нея. Разтоварвам се с четене/обожавам книгите/, а другата ми голяма слабост е това да изглеждам добре. Обичам да се грижа за себе си/и за физическото, и за духовното си усъвършенстване/ и в тази връзка козметиката ми е слабо място/или по-скоро силно.../. Ами за друго не се сещам. А, да не обичам домакинската работа!!! Ама тук някой обича ли я.... И пак благодаря на всички тук, че ви има. Специални поздрави на модераторката/така ли се казва?не съм много на ти с компютрите/

Редактирано от T.o.n.y на 26.09.04 18:42.



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор ellina (legal alien)
Публикувано26.09.04 22:11



много симпатична идея
като се замислих, за повечето момичета знам основно коя е със смесена кожа, коя с проблематична, на коя се омазнява нослето по-бързо и други все такива съществени детайли :)))
и понеже и аз съм от по-новите в клуба и като не съм в България няма как да се срещнем реално, мисля, че ще е приятно да научим нещо повече една за друга.
за мен - 36 годиншна, омъжена (откакто се помня), със син на 17 и дъщеря на 9, от десетина години все по чужбините, последните няколко - при комшиите в Атина. Козметиката ми е страст, ритуалите по безкрайното гримиране, разгримиране, почистване, подхранване... да не ги изреждам, че то много наистина, ми действат разтоварващо и ми създават чувство за ред, когато живота ми се обърне наопаки, а таванът заплашва да ми се стовари на главата .
както бяха казали в една друга тема момичетата - то си е по-скоро мания, обаче сравнително безобидна и здравословна :)))
леле, то станало десет часа, "beauty sleep time", топ-моделите си лягаме по това време

лека нощ и усмивки



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор V. ()
Публикувано27.09.04 09:03



Много хубава идея:)))
тъй като на среща на клуба не съм ходила, а и да се организира не мога да отида (нищо, че съм от София), ми допада идейката за запознанството
На 25 г. съм. по образование - финансист, по занимание - в момента майка на Дара, на 1,5 год.
По средно образование - козметик ( ).
Козметиката ми е мания от както се помня.
Участвам в клуба от почти самото му създаване, с прекъсване от около година, покрай раждането на детето ми.
Тъй като имам много свободно време, основно в главата си, която не е натоварена с кой знае какво:)))))))) се отдавам на този кеф да си чета и ровя за козметика и гримове.




Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор ***** ()
Публикувано27.09.04 16:51



Да си кажа и аз

На 20 години съм. Уча висшето си образование, редовна форма, не работя. Все още живея с родителите си. В моменти като този-ваканции-основното ми занимание е да се забавлявам. През останлото време ходя на лекции-по два месеца в годината и на изпити-лош момент, но няма как. А и от време на време си спомням майка как ми каза, че по-трудните неща идват в практиката и не се оплаквам много.
Козметиката е едно от многото неща, които ме карат да се чувствам добре. Мисля, че манията започна доста отдавна от грижите за тогава не много дългата ми коса... а в какво се превърна всички знаете
Обичам хубавите книги и хубавата музика. Обичам и вечерите с много танци, както и дългите разходки-в планината, по улиците... Това са основните неща, които "изяждат" свободното ми време.



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано27.09.04 19:23



Страхотна идея! И без това сме си близки, добре е да знаем повече една за друга...
За мен: на 39г. омъжена, с дъщеря на 17. По образование съм 1/инженер и 2/юрист. А иначе - умерено суетна, амбициозна, с желание да еспериментира, непоправима оптимистка! Козметиката, модата и въобще всичко свързано с естетиката живо ме интересува. Красотата трябва да е навсякъде, без значение е възрастта, природните дадености, статуса и възможностите...В този смисъл клубчето много ни помага. Затова ви обичам! И се радвам, че ви има, момичета!

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Здравейте!нови [re: T.o.n.y]  
Автор ha6i (different)
Публикувано27.09.04 19:33



Посещавам този клуб от време на време, но досега не бях писала тук... И все пак реших да се представя...
На 14 съм, уча в езикова гимназия във В.Търново. През учебната година съм доста заета, но въпреки това намирам време да посещавам някои от клубовете в този форум. През свободното си време обичам да сушам музика и да се разхождам.
По сериозен интерес към козметиката започнах да проявявам, когато аз и майка ми за кратко бяхме дистрибутори на Орифлейм. За съжаление вече не сме...
Май това е по-важното... Надявам се нямате нищо против,че и аз се включих в темата.




Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано27.09.04 19:36



Хайде да се включа и аз, като представител на по-старите членки на клуба
Аз съм някъде в средата на 30те си години, като почти половината от тях съм ги изживяла в Холандия, където съм и в момента. Това все-пак не ми пречи да имам удоволствието да познавам няколко от момичетата в клуба лично.
Че основната ми мания са козметиката и парфюмите е вече от ясно по-ясно, може би и защото работата ми няма нищо общо с тези неща. Другите ми страсти са книги, стари филми, рисуване, посещения на концерти и на изложения на антики
А клубчето освен източник на добри идеи и начин да помогна и аз с нещо, за мен е и отмора и възможност да пообщувам с приятна компания



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор Лиaн (sonrisa)
Публикувано27.09.04 23:04



Хайде, привет и от мен!
И аз се включвам с представянето. На 20 години съм, студентка-журналистика, отделно се занимавам с преводи и изработка на websites, с фотография и литература. Основното ми качество (или недостатък) е, че не мога да стоя на едно място. Предполагам, че ще стана от онези вид журналисти като остени. Макар, че повече ме влече редакторската дейност.
В клуба чета отдавна, а иначе пиша тук от началото на лятото. Всеки ден гледам да намеря време поне за малко..изпитвам особена радост и приятно чувство от сплотеността и добронамереността на всички момичета тук. А и винаги получавам чудесни съвети!
Основно съм пристрастена към бялата козметика, давам невероятно количество пари за кремчета, маски, аксесоарчета, шампоани, балсами, скръбове и т.н. Декоративната козметика ми беше преди също голяма страст, напоследък не толкова. По-скоро купувам, но не ползвам особено често.
Толкова за мен

Благодаря ви, че ви има момичета и наистина чудна тема!

Lo unico que tengo de veras es mi sonrisa.


Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано28.09.04 10:35



Здравейте и от мен!Аз ви чета всеки ден,но съм писала много малко пъти.На 23г. съм(почти) и съм студентка-фармация(ох ще ме побъркат в тоя университет).Обожавам декоративната козметика и аксесоарите(особено тях-мога да се накича като коледна елха),но за съжаление нищо не разбирам от кремове и други мазила-е благодарение на вас вече почнах и в тази насока да се ограмотявам.Мисля,че клуба е страхотен и много полезен.



Тема Re: идея - да се представим [re: T.o.n.y]  
Автор Manna (небесна)
Публикувано28.09.04 16:36



Да се представя и аз официално
Чета клуба от доста време (повече от година, със сигурност), макар че сравнително наскоро започнах да пиша тук. Но определено през цялото време трупах тонове информация, по-голямата част от която ми влезе в пряка употреба.
Понастоящем съм студентка по икономика, ІІ курс, редовно, но междувременно откривам притеснително солидно количество други свои страсти и доста често се лутам между заниманията си. Имам си любима работа в едно списание, някои други странични занимания, както и някои хобита, които често остават в процес на изчакване, тъй като са всичките скъпи (едно от тях е фотографията ).
Времето, посветено на личната ми духовна отмора, прекарвам в дългия си разпускащ "банен" ритуал - обожавам да се къпя по много време и после да се мажа с всички налични чудесии вкъщи. Други варианти са шляенето из центъра, разбира се (забравих да кажа, че живея в София), киснене с часове в Ремедиумите , четене и ровене из нета или цъкане на някоя компютърна игра (в произволен ред).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.