Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано28.09.04 21:43



Привет и от мен.
На 25 съм и в момента завъшвам Стопанско управление, магистратура. Иначе съм дипломиран политолог. Трудно ми е да кажа с какво се занимавам, тъй като съм се разпростряла над доста неща - от информационни технологии, през образование и накрая - медии. Работя от сутрин в 8, до вечер в 11. Някак си успявам да напасна и мъж в тоя часови пояс.
Най-активна съм във форум "студенти" и от време на време "телевизия", но там пиша анонимно (както повечето).
От около месец чета клуба. причината е, че изведнъж от някъде ми се прилепи манията за козметика - от всякакъв тип. Пръскам луди пари за всякакви неща - от моливи за устни, до маски за тяло. От всяко нещо по няколко. До преди купувах всичко ей така, на посоки. Влезна за шампоан и излезна с торба всевъзможни неща. Дистрибуторката ми на АВОН твърди, че съм клиента мечта
Откакто чета в този клуб си записвам мненията ви за различни продукти, особено тези с добрите отзиви, и си ги купувам. Така че - за мен е полезен, макар да не пиша по много.....



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано28.09.04 21:58



Ето ме и мен Аз съм на 22, от София. В началото на месеца си взех последния изпит и сега съм семестриално завършила Приложна математика в СУ. Предстои държавен . Работя като програмист. Имам сериозен приятел, който се отнася с много търпение към разните ми манийки- включително и козметиката. Като сме заедно и си взема нещо по-скъпо лошо му става, но възкликва само "Леле, Боже!"
Козметиката ми е страст и по-специално грижата за косата, защото имам много дълга- до кръста, а не е природно много "надарена". Имам тънък косъм и е склонна към омазняване. Та за това се стремя всячески да и помагам да изглежда добре
Естествено почти всичко което коментираме тук ми е много интересно и полезно
Другите ми мании са музиката и котарака ми Пуцко

Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано29.09.04 00:25



Браво, чудесна идея.
Сега накратко за мен: на 29 год. съм, омъжена, магистър по финанси, но от 8 години работя в голяма одиторска фирма. Т.е. би било по-нормално да давам консултации в сферата на счетоводството, одита, данъчното и търговското законодателство, но все пак това правя по цял ден в офиса. А ако и по време на почивката говорим за работа, което между другото си е типично българска черта , ще луднем. Та ..... козметиката си ми е голяма страст от дълги години. Освен да пазарувам невъобразими количества от нея , обожавам да чета за козметика и да се самообразовам. Много ми е интересно. Хоби, какво да правиш. Чета и пиша тук от доста време. В последния 1 месец не чак толкова, за което се извинявам, но съм претрупана с работа и нямам време за абсолютно нищо.
Това е горе-долу краткото ми CV.



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор MepиДжeй (щастлива)
Публикувано29.09.04 08:32



Здравейте, момичета!

Много се радвам, че ще се опознаем по-добре! Аз съм на 26 год., от Пловдив и имам дъщеричка-първокласничка-слънчице-съкровище на 7 г. Магистър съм по икономика и си работя по специалността. Работата ми е свързана с много напрежение, цифри, отчети и крайни срокове, но си я харесвам и не мога без нея. Другата ми голяма страст е козметиката - като се почне от ритуала по избиране, тестване, оглеждане, пробване... знаете за какво ви говоря. Обожавам да обикалям из козметичните магазини, самата атмосфера ми действа разпускащо... Когато съм нервна и напрегната един подобен тур прави чудеса за психическото ми равновесие. В клуба чета от близо три години, пиша много рядко, но не пропускам ден без да се отбия и да проверя какво става. Много съм благодарна на момичетата, които пишат тук, много нови идеи съм намерила и "внедрила". Радвам се, че този клуб го има! Пожелавам ви приятен и успешен ден!



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор Toчицa (.)
Публикувано29.09.04 08:54



Ами, здравейте и от мен
На 26 години съм от Варна. В момента работя, като офис сътрудник по образование съм инженер мениджър, ама не работя по специалноста си.
Имам си мъж с когото сме повече от 8 години заедно и съм му много благодарна, че се отнася с разбиране към слабостта ми към козметиката.
Това клубче ми е любимо място за посещения Пък и всички тук са много отзивчиви, компетентни и изобщо всички сте много готини

Редактирано от Toчицa на 29.09.04 09:07.



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано29.09.04 10:40



Да се представя и аз

Казвам се Теди и от миналия понеделник съм вече на 21
В клубовете се мотая от няколко години - 3-4 някъде... а щом открих клуб "Козметика", веднага ми стана любимия...



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор kopche (добро)
Публикувано29.09.04 11:36



Да, добра идея! При положение, че срещите нещо все се провалят, е добре все пак да знаем нещо повече един за друг.

Напоследък нямах възможност за писане, защото не си бяхме в къщи известно време и нямах нет. Но пък, когато имам, понякога ми остава време само да надничам, а не да пиша.
Причината?! Ей тая лентичка по-долу казва повече.

Та накратко: 29г. По образование-икономист. УНСС-аграрна икономика '97. По занятие-по-скоро секретар и преводач с немски език, от колкото икономист. Тая икономика май по погрешка или по инерция съм я завършила.
Семейна от 5 г. Имам син на 4,6г. и малка кукличка-днес вече на 2 месеца. Щастлива мама!
Много обичам това клубче! Намерила съм толкова полезни съвети и препоръки тук. Но най-вече добри приятелки!
Поздрави на всички!
И да идвате на срещите, ей!




Тема приветнови [re: T.o.n.y]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано29.09.04 11:57



Здравейте и от мен!
Аз много харесвам този клуб, много често чета, много рядко пиша когато пиша, обаче, получавам най-често мили, отзивчиви и разумни отговори и мнения, за което БЛАГОДАРЯ!
Та аз съм на 23. В момента завършвам висшето си образование в Американския университет в Благоевград. После... не знам Надявам се да пътувам по света (но най-вече в източна посока!), да снимам, да пиша и да срещам много и различни хора и култури.
Красотата във всичките й аспекти ме вдъхновява много, както и стремежът на хората към по-красив вътрешен и външен свят. Много харесвам Изтока и неговата мъдрост, чая - особено зеления, обожавам животните, природата и смешно-тъжните моменти в живота.
От козметиката, мания ми е бялата такава, изобщо грижата за кожата, косата ми е любимо занимание . Декоративна почти не ползвам, освен спирала за мигли и понякога много леко червило.
Ами това е за мен, в тоя дъждовен ден, адиос!



Тема Re: идея - да се представимнови [re: T.o.n.y]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано29.09.04 14:22



Идеята е за представяне е чудесна.
Макар че съм от повече четящите и по-малко пишещите във форума, с интерес се връщам тук и често намирам отговор на глождещи въпроси. Козметиката никога не ми е била мания, но обичам да се грижа за тялото си както отвътре, така и отвън. Рядко нося грим през деня, тъй като работата ми изсква да си почиствам лицето през 2-3 часа, но пък обожавам бялата козметика и козметиката за коса. Почти на 25 години съм, омъжена щастливо. Завършила съм английска филология, макар че от повече от година не се занимавам с преподаване и вече рядко превеждам големи проекти. Спорта ми е призвание от дете и съм се отдала на занимание, към което имам страст. Надявам се и с останалите момичета тук да е така.
Успех на клуба и приятелствата тук!



Редактирано от gal на 29.09.04 14:24.



Тема Re: идея - да се представим [re: T.o.n.y]  
Автор perf (тя)
Публикувано29.09.04 14:44



Здравейте!
И аз да кажа няколко думи за себе си - на 25 съм (днес ги навършвам), по образование и професия икономист-маркетър, неомъжена. Интересувам се от много неща, хоби ми е правенето на сайтове, обичам стойностни книги с научна насоченост. От няколко години обръщам по-сериозно внимание на козметиката, а напоследък взе да се превръща и в мания, за което не малък принос имат и посещенията ми в този чудесен клуб. Страст ми е декоративната козметика, както и парфюмите.
Поздрави на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.