Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Напомпване на устнинови  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано25.08.04 17:43



От известно време се каня да пусна тази тема и да ви поразпитам, но все се притеснявам, че ще ми се скарате, че повтарям обсъждан въпрос.
Да, но тогава не съм се интересувала толкова, а и не можах да намеря въпросните теми.

Сега конкретно.
Напоследък много се замислям чак толкова голям проблем ли е за мен, простосмъртната да си поувелича устните.
Всичко живо по ТВ, вестници и списания е с такива устни и аз да не остана назад.

Обаче не знам почти нищо за процедурата, освен че се инжектира нещо. Но какво е то, в какво количество, (без)вредно ли е, скъпо ли е, къде се извършва манипулацията, рискова ли е ?
Моля, ако има някой по-търпелив да ми разясни.
Особено ако някой вече си е правил, да даде мнение.
И самата процедура как се нарича, аз вече мога да се поразтърся и да попрочета нещо.



Тема Re: Напомпване на устнинови [re: Scarlet]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано25.08.04 17:56



Поразрових се с гугъла и открих следното:

. Излиза, че устните се коригират по 2 начина - с инжектиране обикновено на Рестилен (хиалуронова киселина) или оперативно. В тези сайтове можеш да видиш и примерни цени.
Отделно като напишеш в гугъла "пластична хирургия" ще ти излезе камара инфо. Успех.



Тема Re: Напомпване на устнинови [re: Nike]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано25.08.04 20:41



Благодаря ти за линка.
Насочих се. Намерих наистина купища инфо, след като схванах посоката, че говорим за пластична хирургия, а не за някаква манипулация, която си мислех , че едва ли не може да се изпълни от всяка козметичка.
Попрегледах доста неща.
На голяма част от въпросите си отговорих.
Продължавам да чета.
Засега нищо не видях за дозата на инжектираното вещество.
Съдейки от фолк певиците, имам чувството, че им поставят двойна доза колаген / мазнина.



Тема Re: Напомпване на устнинови [re: Scarlet]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано26.08.04 00:29



Аз не съм се интересувала специално по този въпрос, но си спомням, че веднъж в "На кафе" демонстрираха върху Вихра някакъв метод. Той уголемяваше устните временно...Боцнаха я на няколко места по устните и казаха, 4е след няколко часа щял да се види ефект и че трае няколко месеца, а след това се разсейва...
По-добре като начало пробвай така, да видиш дали ще се харесаш :)


Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: Напомпване на устнинови [re: Дopoти]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано26.08.04 03:17



И аз съм го гледала това.
Сега разбрах, че принципът е, че колагенът се разлага бавно в организма.
Още по-добър ефект имало, ако ти вземат мазнина от някъде (при мен няма откъде), да я пречистят и да ти я инжектират.
Не, оказва се, че не е като да отидеш на един маникюр, както си го мислех.
Ще видим дали няма да се откажа.
А пък и не ми е много наложително.
Но като ни заливат отвсякъде с един и същи тип красавици. Направо се повлиях като тинейджърка.



Тема Re: Напомпване на устнинови [re: Scarlet]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано26.08.04 10:15



Е как козметичка бе. Не че не се прави по козметични салони (Скинлайн примерно), но се прави от лекар. Не е майтап работа. А дозата не ми е ясна. Явно си зависи колко са "сочни" устните преди корекцията. Ох, в момента се сещам как изглеждаше Голди Хоун във филма "Клуб Първа съпруга". Това по въпроса за фолкзвездите.



Тема Re: Напомпване на устнинови [re: Scarlet]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано26.08.04 10:38



и аз преди време гледах в "На кафе" такава процедура (но не беше в/у Вихра). Инжектираха някакво в-во, което се извличало от гребена на петела. Също се използва и за запълване на бръчки. Има няколко месеца трайност.



Тема Re: Напомпване на устнинови [re: Nike]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано26.08.04 11:59



Аз пък сега докато разглеждах се натъкнах на Мелани Грифит след такава манипулация! Бррррр!
Фолкаджийките пък защо се правят чак толкова сочни?
Направо като от друга раса стават в устните!



Тема Re: Напомпване на устни [re: Scarlet]  
Автор °Gorgeous° (Блясък)
Публикувано26.08.04 12:04



ама те фолкпевиците ги и гримират много извън очертанието на устните им..



Тема Re: Напомпване на устни [re: Scarlet]  
Автор Philyra ()
Публикувано26.08.04 14:01



За хиалуроновата киселина и аз съм гледала "На кафе" когато слагаха на Вихра. Струва ми се много неприятно и лично аз не бих се оставила да ме бодат за подобно нещо. Някак си ефекта не е кой знае колко по-добър(различен), за да я изживея тази манипулация.
Но искам за колагена да си кажа мнението - ужасно е! Подобно нещо не бих си направила на устните ако ще и живота ми да зависи от това. Личи от самолет, или поне това което съм виждала сътворено в БГ се познава от километър. Най-гадното според мен е че няма движение на устните когато говори човек. Говориш си, а устните ти стоят малко като препарирани. Незнам обръщала ли си внимание на това - за мен е дефект.
Ох, незнам обаче мисълта за подобни манипулации на лицето ме карат да изтръпват. Само въпроса "А ако нещо се обърка и не стане така както си го представям?" е в състояние да ме откаже дори да мисля за подобно нещо. Няма скриване след това. А и btw моите устни не са от най-плътните и големи, нормални са за лицето ми, обаче съм си правила експеримент с червило да ги направя по-големи - изглеждам ужасно и въобще не ми отиват големи и плътни устни. Малко като карикатура изглеждам, защото очите са ми големи и акцента пада върху тях, а в комбинация с големи устни става направо... Съветвам те още сега да пробваш с червило и много глос (глоса е заради илюзията за обем) и да прецениш за себе си как ти се струва, харесва ли ти и т.н. Мен този експеримент ме отказа завинаги от желанието за устни по-различни от тези, които имам в момента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.