Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Интимен душ-гел?нови  
Автор Лиaн (sonrisa)
Публикувано31.07.04 15:49



Напоследък не съм доволна от инримните душ-гелове, които използвам
Сега съм на Carefree, преди бях на разни други (вече забравям имена), а най-много ми е допадал този на Bionsen, но не съм го ползвала от 4 години и сега не го откривам по аптеките.
Препоръчайте ми от вашия опит, някакъв душ-гел, който наистина да оставя свежо и дълготрайно усещане, а не да трябва да се мия по 6 пъти на ден, за да се чувствам комфортно
А обикновените сапуни ми действат ужасно...
Чакам с нетърпение

Lo unico que tengo de veras son mis sonrisas


Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: Лиaн]  
Автор V. ()
Публикувано31.07.04 15:49



Аз ползвам или Every day или Fresh and clean.



Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: V.]  
Автор Лиaн (sonrisa)
Публикувано31.07.04 15:58



Их, тамън за теб си мислех, че ще ми отговориш първа

И двата съм ги използвала, но не ми допадат особено
Аз вярно, че съм си малко вманиачена на тема хигиена (не само интимна) и все не мога да намеря подходящия за мен

Lo unico que tengo de veras son mis sonrisas


Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: Лиaн]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано31.07.04 20:45



Ако става дума за интимен гел, то според мен най-доброто е Dercome Femme на Dr. Wolff. Продава се по аптеките. Струва някъде около 15-16 лв. за 200 мл., но за измиване е достатъчна 1 капка и 1 опаковка се използва доста дълго време. Най-хубавото е, че има ниско pH (3,85 - 4,00).



Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: Лиaн]  
Автор jadi (тайнствена)
Публикувано31.07.04 22:14



az dosega izpolzvah tozi na Avon,no nesto ne sum osobeno dovolna...mnogo gadno miri6e...v4era puk si vzeh tozi na Carefree...i ste go upotrebqvam ot utre... ti kakvo ne mu haresva6 tolkova???...na men mi dopadna,zaradi priqtniq aromat....sled taq gadost na Avon-tova e purvoto nesto,koeto gledam:((

Редактирано от jadi на 31.07.04 22:15.



Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: jadi]  
Автор Лиaн (sonrisa)
Публикувано31.07.04 23:46



Ами за Carefree...какво да ти кажа, сигурно ако го изпия и тогава няма нищо да ми стане. Никакъв ефект, сякаш просто съм се наплискала с вода Не ми оставя усещане за свежест и чистота, затова не ми харесва. Но на теб може да ти допадне

Lo unico que tengo de veras son mis sonrisas


Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: Лиaн]  
Автор Lara (mamma)
Публикувано01.08.04 13:16



Ако търсиш Бионсен - има го в едно магазинче на ул. "20-ти април" в центъра.

Аз лично не съм доволна от него, предизивка ми дразнене. Пробвала съм и други, но най-много ми допада на Every Day.
Трябва да пробвам и това, което Nike каза, не съм го виждала по аптеките, но може би трябва да питам



Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: Lara]  
Автор Лиaн (sonrisa)
Публикувано01.08.04 13:48



Аз Bionsen не съм пробвала отдавна, имах преди 4-5 години и бях доволна. Но може да са го развалили. Ами освен пак да си взема на Every Day или и аз да питам за този, който споменава Nike. Май нямам други алтернативи

Lo unico que tengo de veras son mis sonrisas


Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: Лиaн]  
Автор MepиДжeй (щастлива)
Публикувано02.08.04 08:22



Аз ползвам интимния гел на Орифлейм от години и не го сменям за нищо друго! С една опаковка от 250 мл изкарвам близо година, като имаш предвид, че и дъщеря ми го ползва.
Между другото, интимния душ-гел на Бионсен съм го гледала в доста аптеки.
Хайде приятно пазаруване!



Тема Re: Интимен душ-гел?нови [re: MepиДжeй]  
Автор perf (тя)
Публикувано02.08.04 09:16



И на мен този на Орифлейм ми отива за около една година. Доволна съм и от Малицията, а сега си взех на Дженера от Метро - 300мл за 2 лв. и нещо и учудващо за цената е добър. А Every Day не ми харесва, не прави никаква пяна и все едно, че се мия само с вода.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.