Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема лазерна епилатсия на интимните зони и мишнитситенови  
Автор _Alina ()
Публикувано11.07.04 05:16



Здравейте момичета

Реших да си направя лазерна епилатсия на интимните зони и мишнитсите.

Писна ми от скубане, а тук в Канада едно такова удоволствие е 50$ в козметичен салон. Поне при мен. И понеже ми писна да давам по 16$ за ленти за скубане, които отгоре на всичко не вършат кой-знае колко свястна работа, при това са уж Вийт, най-рекламираните, та гледам едни летни промотсии - чудо - триъгълник и мишнитси за 200$( на сеанс). Абе готова съм да ги дам, стига да се отърва веднъж-завинаги от досадата да ходя на козметик и още по-голямата досада да чакам да поникнат до подходяща за третиране дължина, но все пак си ги има и са грознички като са малки косъмчетата.

Тази тема се е дъвкала доста, та за да не ви изнервям, ако можете да ми пуснете някой линк с повече информатсия. Обръщам се към вас, защото всяка козметичка си гледа печалбата, и често спестява тсялата истина. А мен ме интересува точно Истината.

който има време , моля да ми отговорите на следните въпроси:

1) Колко протседури горе-долу трябва да се направят за кестеняв косъм. Знам че е индивидуално. Но все пак трябва да има някаква ориентировъчна тсифра.

2) Трябва ли някаква предварителна подготовка на косъмчетата - дължина, боядисванео(нали по-тъмните косъмчета ставали по-бързо).

З) Абе като се унищожи луковитсата, как това което е още в кожата се измъква оттам. Да не би да остава вътре и да си стои подкожно. Защото като няма какво повече да го тика нагоре, как ще излезе и косменият канал ще се изчисти от останалият в него косъм.

4) Моля тук да опишете всичко, за което аз не съм се сетила.

Благодаря ви предварително

човек се ражда на света, за да твори, за да създава
и красотата на деня, на други хора да раздава


Тема Re: лазерна епилатсия на интимните зони и мишнитситенови [re: _Alina]  
Авторcandy (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 16:59



hahaha..... Veet ne struvat. Izvinqvai , 4e se smeq , no i az ostanah super razo4arovana parviq pat kogato iskah da gi polzvam. Ne vqrvai na reklami



Тема Re: лазерна епилатсия на интимните зони и мишнитситенови [re: _Alina]  
АвторDana (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 01:45



Каква е тая "промоция" бе? В коя част на Канада си и за кой център става на въпрос?
1-Не ходи в непроверени козм. кабинети! Ползвай само големи и реномирани с квалифицирани специалисти,че ще те ощавят като пиле!
2-Оценката обикновенно е безплатна.Там ще ти разкажат подробно за апарата, условията , сумата,а също така всичко,което трябва да знаеш за растежа на косъма и унищожаването му въобще.Ще ти дадат и достатъчно литература по въпроса. Може да се плаща разсрочено с кредитна карта.
3-Обикновенно се правят към 7 процедури за да има ефект,но всичко е относително и зависи както от окосмеността,така и от цвят на кожа и косми.
4-Никакво боядисване няма да помогне.Играе роля меланина в косъма.а не оцветителя от боя евентуално.
5-Като се унищожи луковицата,косъмът се избутва механично.За съжаление,във всяко гнездо има по 3 зародиша луковици.Като унищожиш едната,изниква косъм от втората.Така че трябва да бъдат унищожени луковиците на всички етапи на растеж.Затова са нужни МИНИМУМ 3 процедури върху един косъм.



Тема v Ottawa sumнови [re: Dana]  
Автор _Alina ()
Публикувано28.07.04 18:06



Purvo se izvinjavam za latinicata, pi6a ot universiteta.


Blagodarja ti za otgovora.

Ti javno dosta razbira6 ot tezi nesta. Ti samata kozmetik li si ili znae6 vsi4ko tova ot sobstvenijat si opit. Ima6 li predstava koi centrove sa dobri v Ottawa, zastoto naistina ot rejsa ponjakoga sum vizdala takiva mesta na koito ima visnati objavi za lazerna epilacija, 4e da mi plastat tam njama da stupja. Izglejdat tolkova zapusnati i nehigieni4ni... ujas...

Molja te, ako se pritesnjava6 da mi otgovori6 tuk, pusni mi edin LS.

Blagodarja ti predvaritelno


Verojatno namalenijata sa zaradi sezona, zastoto dokolkoto sum 4ela tuk, mesec sled epilacijata ne trjabva epiliranite 4asti da se izlagat na slunce. No ba6 tezi zoni ne se izlagat koj-znae kolko na slunce, taka 4e mislja njama da ima problem za tova.

Promocijata e v Spa(s) Aphrodite - ima gi po centura na njakolko mesta(ne znam ti kude si, v koj grad). Cenite pootdelno sa 99$ za mi6nici i 99$ za bikini area, no kato komplect vurvjat 169$. Razbira se, cenite sa bez taxite.

човек се ражда на света, за да твори, за да създава
и красотата на деня, на други хора да раздава


Тема Re: v Ottawa sumнови [re: _Alina]  
АвторDana (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 21:11



Не съм в Отава за съжаление и не мога да ти препоръчам кабинет!
Не съм и козметик-само препатил...Борбата ми продължава все още и вероятно още дълго ще продължи,но при мен проблемът е доста по-сериозен.
Цената ми се струва висока и ако е само за 1 процедура е наистина много!
Но,в крайна сметка е важен резултата повече отколкото цената...
Подходи внимателно към избора на клиника! Довери се само на НАЙ-РЕНОМИРАНАТА!
Потърси имат ли собствен сайт,колко голяма е веригата,каква им е апаратурата,лицензирана ли е (изисквай да ти покажат сертификат!)!
Също така,провери какви кадри с каква специализация работят,с какво образование са и имат ли специфично обучение за лазерна епилация!
Поразпитай приятелки и колежки за най-добрата клиника в Отава-няма начин да не получиш представа след не много дълго проучване! По-добре да загубиш няколко месеца в проучване на най-доброто,отколкото после да съжаляваш за изхвърлените пари на вятъра или още по-лошо-да си имаш здравословни проблеми с изгаряния и т.н.
Търсенето ми на тази фирма в търсачката не даде никакъв резултат и не бих се доверила лично аз.Уважаваща себе си фирма,би говорила за серия от процедури,биха ти обяснили всичко най-подробно съгласно твоя конкретен случай!
Ако епилацията е направена грамотно,изгарянето(винаги има такова) минава за 2 дни най-много.Във всички случаи не трябва да се излагаш на слънце,защото тенът ще попречи на следващата процедура.Хванала тен,специалистът ще бъде принуден да намали интензивността на вълната,за да не молучиш изгаряния и така ще намали ефекта.При ниски мощности често дори се получава обратен ефект-вместо унищожаване-стимулиране на окосмяването!
Успех,Алина!



Тема мерси mного :)))) [re: Dana]  
Автор _Alina ()
Публикувано29.07.04 17:52



Благодаря ти mного mила,

БЛАГОДАРЯ


човек се ражда на света, за да твори, за да създава
и красотата на деня, на други хора да раздава


Тема Re: лазерна епилатсия на интимните зони и мишнитситенови [re: _Alina]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 12:04



Алина, моля те, не го приемай като заяждане но тс=Ц
пише се епилаЦия
промоЦия
мишниЦи ит.н.
Знам,че това са навици с писането на латиница,но ти го казвам за да си обърнеш внимание на правописа.
Усмивка



Тема Re: Вероятно Алина е използвала конверторнови [re: Инa]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано06.08.04 17:17



и затова навсякъде ц = тс.
Забележи, че пише от Канада.



Тема Re: Вероятно Алина е използвала конверторнови [re: Scarlet]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 15:50



Да ,видях,че пише от Канада и ми стана приятно,че е написано на кирилица.А за Ц-то го казах информативно, защото и аз съм се хващала,че покрай писането на латиница правя правописни грешки без да се замислям. И сигурно не само аз съм така.



Тема Re: лазерна епилатсия на интимните зони и мишнитситенови [re: _Alina]  
Автор Debora ()
Публикувано17.08.04 04:15



Май не си доразбрала цената!
Минимум но 5-6 процедури ... цената тук за под мишниците е около 300 на сеанс.
После по веднъж или два пъти в годината - индивидуално е, и е скъпоооо...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.