Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Nivea Natural Boosterнови  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано10.06.04 08:32



Имам въпрос!
Значи чела съм, че не е добре да се ползват кремове за бръчки преди определена възраст, когато наистина има нужда от тях, защото може да "отвикне" кожата да произвежда това, което й трябва и после нищо да не помага като започне истинската поява на бръчки. На Nivea Natural Booster пише "anti-ageing", но на брошурата, която ми дадоха заедно с мострата пише, че "овлажнява" и "20-40". Какъв тип крем е в края на краищата? Мога ли да го ползвам? На 22 съм.
Пробвах го и страшно ми хареса как действа. Но да не направя някоя беля ако започна рано с крем за бръчки?

П.П. Приятеля ми също се нацапоти с него и му хареса "как мирише" и сега му е скимнало да си купува такъв За мъже дали става?


Съзерцавам, разсъждавам, различавам се ...


Тема Re: Nivea Natural Boosterнови [re: Иryaнa]  
Авторmimi_mini (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 15:03



Ami kakvi bruchki imash na 22 god vuzrastiavno neshto se burkash..no znae li chovek az puk prochetox che natural boostera e za koja nad 25 god vuzrast tochno i togava zapochvat da se poiavivata purvite bruchitsi okolo ochichkite ustichkata ...no na 22 malko stranno mi zvuchi da imash mimicheski bruchki osven ako ne si skapala kojata ot suvsem rano s nepravilno iadene i xapcheta..puk dokolkoto tova za mujete stava li toia krem mislia znaesh che se praviat otdelni produkti za muje zashtoto tiaxnata koja e s drugi pori s drugi kachestva s poveche musukuli ot dolu s poveche mastni depa i t.n.t makar che az si mazax moia muj s damski krem i kojata mu stana mnogo po dobre ot kolkoto da ne ia maje izobshto...



Тема Re: Nivea Natural Booster [re: Иryaнa]  
Автор Philyra (ex Mist)
Публикувано10.06.04 17:32



Хм, ако питаш мен вземи си нещо по-леко, хидратиращо, anti dull например, вместо отсега да започваш с "anti-ageing". За Natural Booster съм чела, че е за над 25 ако не се лъжа. Пробвай нещо леко и ако то не помогне да почувстваш кожата си по-добре тогава се захващай с Natural Booster. Мое мнение. Не че можеш да направиш кой знае какво на кожата си използвайки него, но все пак си мисля, че е добре да се отложи за по-късно, а сега да поддържаш кожата си и да извлечеш максималното, а именно, че все още е млада и няма сериозни "проблеми".
За мъже сигурно става, защо да не става, но все пак си има специални серии за мъже и е добре те да се възползват от тях, защото са съобразени с техните изсиквания и това, че имат брада и се бръснат и т.н.



Тема Не, нямам бръчки [re: mimi_mini]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано10.06.04 19:19



И крема не го пробвах заради, а въпреки неговите anti-agеing свойства. Нали уж за овлажняване ... И наистина много хубаво овлажнява, ама явно е наистина специализиран за проблеми с първите бръчки ... Да не бързам още с тази част ...
Я препоръчай нещо леко, с приятен аромат, овлажняващо?


Съзерцавам, разсъждавам, различавам се ...


Тема Re: Не, нямам бръчки [re: Иryaнa]  
Автор Philyra (ex Mist)
Публикувано10.06.04 19:39



Ако кажеш за какъв тип кожа и горе-долу до колко пари може би по-успешно ще се нагоди крема.



Тема Re: Не, нямам бръчки [re: Иryaнa]  
АвторMimi_mini (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 19:55



Ami az naskoro opitax nai novia krem na Avon 24 chasa hidratatsia nee mnogo skup obache e straxoten nepremenno shte si go poruchan kato mi svurshat drugite na avon deto polzvam v momenta taka xidratira i mirishe na voda prosto e super mislia che niakude imat testeri probvai si purvo za da znaesh az ot tester probvax i sum ocharovana i stava za mlada koja



Тема Re: Не, нямам бръчки [re: Philyra]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано11.06.04 01:02



Нормална към мазнееща в Т-зоната.
Това не знам дали е точно смесена.
Ами да не е повече от 30 лв ако може


Съзерцавам, разсъждавам, различавам се ...


Тема Re: Nivea Natural Boosterнови [re: Philyra]  
Автор BellaEaso (в търсене на...)
Публикувано11.06.04 02:05



Philyra,
4ета те с голям интерес. Прикрепям се тук, защото ме интересува темата за крем4ета (или крем гел4ета) за млада кожа. Кожата ми е смесена, без кой знае какви "проблеми" какво би препоръ4ала в слу4ая?
А ако има и слънцезащитен фактор още по-добре...

Alea iacta est !


Тема Re: Не, нямам бръчкинови [re: Иryaнa]  
Автор Philyra (ex Mist)
Публикувано11.06.04 13:46



Трудно би могъл да е над 30 освен ако не се насочиш към марковата козметика.
Щом имаш различни зони на лицето и по различен начин ти се омазнява, значи е смесена. Аз като един заклет фен на Vichy пак ще кажа - Oligo 25 зеления е за смесена кожа и се води хидратиращ и anti dull. Пробвала съм го за кратко понеже ми е проблемна кожата не можах да продължа на него, но е приятен крем. Лек е, попива бързо и не оставя мазен филм. Други хидратиращи са Thermal S Mat и Thermal S UV SPF 8 UVA 7. Тях още не успявам да ги пробвам отново заради горната причина, но съм чувала само хубави работи за тях. Цените им са по 20 и няколко лева.
Погледни и тази тема :

- там точно за такива кремове е писано и има добри отзиви и за Galenic Hidra Extreme и La Roche-Posay (забравих му името), но той май не става за основа на грим (с такова впечатление останах), обаче пък има SPF фактор и ако не носиш грим е добра идея. Тяхните цени и те ще са някъде в границите на Виши, но кремовете на La Roche-Posay по принцип са по-малко мл. в сравненение с Виши.
Общо взето щом говориш за до 30лв се насочи към медицинската козметика. Аз много харесвах преди Хидрафреш на Л'Ореал (той е към 12-13лв.) , но последният път като си го взех беше ужасен и мисля, че много са го развалили.





Тема Re: Nivea Natural Boosterнови [re: BellaEaso]  
Автор Philyra (ex Mist)
Публикувано11.06.04 14:00




Здрасти.
Аз съм много боса в кремовете с SPF. Разчитам на SPF-а на ФДТ-а (което не е много добре) и това дали някой крем има фактор или не, не ми е водещо в избора и ако случайно се улучи нещо с фактор е добре дошло, но иначе не задълбавам. Погледни какво писах на Иryaнa. Общо взето мисля, че каквото и да избереш от медицинските марки няма да се разочароваш. Аз съм малко пристрастна към тях, защото покрай другите си докарах разни главоболия, а и това, че Л'Ореал, Гарние и прочие ги правят за Източна Европа още повече ме отблъсна от тях. Преди ползвах само тях и имаха добри попадения, но вече като че ли развалиха всичко. Както и да е. Аз и горе писах - фен съм на Виши, а и като съотошение цена-количество-качество мисля, че са най-оптималния вариант. Погледни и линка към темата, която пуснах на Иryaнa. В нея момичетата са споделяли от опит и ще са ти в по-голяма полза от мен, понеже аз основно в момента ползвам кремове за проблемна кожа и въпреки, че ми се иска, не успявам да пробвам много от хидратиращите.
Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.