Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ В КРАЙНА СМЕТКА???нови  
АвторЛapa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 12:29



ПИСНА МИ!!! Всеки месец да се мъча с епилатора, за да се обезкосмя. Ако пък пропусна момента космите порастват и трябва да ги бръсна! И тези болки всеки месец не ги понасям вече!. Чувствам се като садистка! Та в крайна сметка реших да пробвам тази толкава хвалена за ТРАЙНО обезкосмяване лазерна епилация.
Та кажете ми мили момичета, как мислите- заслужава ли си да хвърля толкова пари и да пробвам този метод? Някоя от вас изпробвала ли го е вече? Имам ли шанс да се избавя от ежемесечните мъки чрез него? Моля ви дайте си мненията!
Сигурно е обсъждана вече тази тема, за което предварително се извинявам, но разберете ме- наистина имам нужда от вашия съвет, или препоръка!!!
Благодаря ви предварително!!!



Тема Re:нови [re: Лapa]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано10.05.04 14:51



Ооо, мила, аз епилатора го забравих в деня след третата му употреба.
И вече 3 години не мога да си оправя краката след този мазохизъм от моя страна!
За лазерната епилация съм чувала, че могат да останат дълготрайни белези като от изгаряне и това е най-лошото при нея.
Пробвала ли си кола маска и как ще ти понесе?

Снайперистка със сияеща и обезоръжаваща усмивка :)

Редактирано от Bиливap на 10.05.04 14:52.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Gorgeous™ (Блясък)
Публикувано10.05.04 15:07



Какво се е случило, че не можеш 3 години да си оправиш краката?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
АвторЛapa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 17:54



Пробвала съм и топла и студена кола маска, но не се чувствам по-различно, като при епилатора. Просто вече ми писна и съм решила да ги махам трайно! А ти откъде знаеш, че лазерът оставял трайни белези, защото аз чух обратното- че е почти безболезнен, не наранява кожата и е с траен ефект?



Тема Re:нови [re: Лapa]  
Автор AAN (®)
Публикувано10.05.04 20:33



Зависи на каква болка си свикнала,аз лично взимах Advil преди процедурите с лазер и не ме е боляло много.
При мен всичко мина добре ,защoто съм със много светла кожа и тъмно окосмяване,и не се излагах на слънце (около 4 седм.преди и след процедурите)или солариум ,но моя позната има все още белези ,да като от изгорено са,след една процедура с лазер-тя ходеше на солариум.



Тема Не мога да се стърпя....нови [re: Лapa]  
Автор V. ()
Публикувано10.05.04 20:57



Да не се включа тук!
Понеже само си чета, много ми е интересно, но тук ще се включа.
Преди две години, даже три, тогава току що въведеният метод за обезкосмяване........
и аз се хванах.
Казаха ми, тоест гледах по телевизията, че космите изчезват след мах. 7 процедури, за най-дебелите и черните, а по-тъничките, след около четири.....
Започнах да ходя. При не безизвестната д-р Паскова, клиника Дерма Вита.
Наливах пари всеки месец....
Наливах, наливах....
Опитвах се да търся разлики, поне да оправдая парите,......не намирах, но все се успокоявах, че трябва да направя пълният курс.
Накрая видях, че нищо няма да стане!!!!!
Наистина нищо!
За съжаление.
В момента космите ми са си точно същите. Нито повече, нито по-малко.
Кофти ми беше за парите и пропиляната надежда.
Вече ги прежалих, но поне резултат да имаше....
Дано някой да има по-добър резултат от този при мен, макар да не ми се вярва.
Ако все пак си решила опитай, но нещата не са точно такива каквито са на рекламите!



Редактирам защото сега видях горните постинги, а трябва да поясня, че аз ходех на фото, а не на лазерна епилация.

Редактирано от V. на 10.05.04 21:01.



Тема Re: Не мога да се стърпя....нови [re: V.]  
АвторЛapa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 10:31



Да, и аз съм чувала, че от фотоепилацията няма ефект!



Тема Re:нови [re: AAN]  
АвторЛapa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 10:31



Ох, май не издържам много на болка, защото кожата ми е много чувствителна. А какво представлява този ADVIL- хапчета ли? Дали се продават тук?



Тема Re: [re: Лapa]  
Автор ocean ()
Публикувано13.05.04 05:35



Advil e bolkouspokojavashto sredstvo. Ima go i v Bulgaria, no e bezsmisleno skap. Edinstvenata mu sastavka e "ibuprofen". Imeto na bulgarskija variant beshe proizvodno na "ibuprofen".




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.