Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 29.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Мъх над горната устнанови  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 15:32



Момичета, тази тема със сигурност е дискутирана вече доста тук, но моля ви да ми отговорите (която има опит) на конкретен въпрос. Ползвали ли сте лентичките за епилация на горната устна, които се продават в аптеките и какъв е ефекта? Имам символичен мъх, не е болка за умиране, но все пак съм решила да го махна. Не ми се ходи в козметични салони и не искам да предприемам разни сложни и скъпи процедури, защото просто нямам нужда. Затова питам, дали мога чрез лентичките сама да реша въпроса. Страх ме е обаче, да не започнат след това да растат по-дебели и забележими косми или да се получат точки, пъпки, петна и всякакви там гадости.

Ще съм много благодарна за всяко мнение. Сигурна съм, че не съм единствената, изправена пред подобна дилема.



Тема Re: Мъх над горната устнанови [re: Eли]  
Автор3O3O (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 16:04



Аз имам същия проблем, но го решавам в козметичния салон - с кола маска. В домашни условия не съм опитвала. При мен първия път ми излезнаха малки пъпчици, но след това всичко се оправи. Нямям представа какво да те посъветвам,тези процедури при всеки са с различен резултат



Тема Re: Мъх над горната устнанови [re: Eли]  
Автор babys breath (lotus)
Публикувано11.03.04 16:22



моят опит показва, че космите намаляват и стават по-тънки след кола маска където и да е. аз не смятам, че за 10 пъти по-малко продукт трябва да давам същата сума, затова си режа от лентичките за крака и така действам
понякога, но не знам каква е причината, горната ми устна изтръпва и седи така 2-3 дни, направо си е creepy. но не винаги става така, може би прекалено е залепнала лентичката. но определено ефектът е положителен.

gimme some sugar, i am your neighbour


Тема Re: Мъх над горната устна [re: babys breath]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано11.03.04 20:14



Какви лентички кола маска за крака ползваш?
Аз се пробвах преди със студена кола маска, но само се омазвах и нищо не постигах, затова си взех епилатор. Но за някои места се замислям за кола маска и събирам мнения.

Съзерцавам, разсъждавам, различавам се . . .


Тема Re: Мъх над горната устнанови [re: Иryaнa]  
Авторbabys breath (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 14:16



тези, за които споменах, са стидена кола на лентички, но като цяло не съм доволна и много трудно я махам после, седи с дни на някои места, защото е масноразтворима. наскоро си взех топла в партонче на Taky и съм доста доволна, но пък не е никак икономична и не става за мъх над горната устна. все пак е 100 пъти по-добре от лентички, въпреки че фирмата е 1 и съща



Тема Re: Мъх над горната устнанови [re: babys breath]  
Автор Philyra (ex Mist)
Публикувано12.03.04 20:07



Остатъците от кола, мисля че могат да се махат с бебешко олио. Или с някакъв масажен крем. Би трябвало и с обикновенно олио да стане, сама казваш, че е мастноразтворима. И аз съм имала преди такива премеждия



Тема Re: Мъх над горната устнанови [re: Ckpитa]  
АвторДиko (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 09:47



Аз също ползвам лентички за отстраняване на мъх и съм най-доволн от тези на "Strep". Взимам една голяма за крака и си режа от нея. След ползването остътака го отстранявам с специални кърпички, които ги дават заедно с лентата, но не винаги и затова процедурата става и с вазелин.



Тема Re: Мъх над горната устнанови [re: Диko]  
Автор звeздeн_пpax (scorpio fan)
Публикувано22.04.04 10:30



става и с олио за тяло, дори и с готварско

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.