Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Imam problem ...нови  
АвторDiddy (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 17:55



Под очите имам тъмни кръгове .
Опитвала съм различни продукти за около очи, но без резултат. Ако някои от вас се е сблъсквал с този проблем и има решение, ще съм му длъжница, ако сподели КАК Е УСПЯЛ.

Хубав ден желая на ВСИЧКИ!



Тема Re: Imam problem ...нови [re: Diddy]  
Авторmoonly (Нерегистриран)
Публикувано06.03.04 18:21



Имам същия проблем.Ползвала съм няколко марки козметични продукти...включително виши...без ефект.Когато отслабвам винаги имам тъмни кръгове и това си е.Опитвам се да спя повечко и така ги преборвам,но не съм ли се наспала спасение няма.Купих си коректор и така поне частично се справям.Имам чувството,че това ми е наследствено..просто конструкция на лицето.



Тема Re: Imam problem ...нови [re: moonly]  
АвторAri (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 13:10



Napalno sam saglasna s moonly.Spored men reshenieto e kombinaciq ot:
krem protiv sini kragove+mnogo dobro naspivane+pochistvane na grim vsqka vecher+korektor :)
Dobre zvuchi,ama zashto li sam tolkova neseriozna i ne moga i az da gi izpalnqvam tezi 4 neshta...
Uspeh:)
Zavijdam na nqkoi hora,koito nqmat nito torbichki ,nito sinini,nito papchici,nito kosmi,nito nishto.Razhojdat si se bez gram grim i izglejdat chudesno...E,sigurno ne sa mnogo ,no ima i takiva:)))



Тема Re: Imam problem ...нови [re: Diddy]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано07.03.04 17:54



Доста пъти сме писали по този въпрос, ако се разровиш в не винаги работещия архив ще намериш доста полезни неща. С две думи - решението е само 1 - добър коректор. Кремовете за тъмни кръгове под очите не помагат, дори и най-скъпите. Това е от моя личен опит. Все пак трябва да се ползват околоочни кремове, те хидратират и омекотяват нежната кожа около очите и предотвратяват ранната поява на бръчки.



Тема Re: Imam problem ...нови [re: Nike]  
Автор mobidik (новак)
Публикувано08.03.04 11:45



а тогава ще дадете ли съвет за хубав и качествен коректор.Ползвах Bourjois но не съм очарована, а определено слагам коректор всяка сутрин.
Благодаря предварително



Тема Re: Imam problem ...нови [re: mobidik]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано08.03.04 14:43



Надявам се да не ме обвинят в снобарство, но Touch Eclat на Ив Сен Лоран е най-добрия коректор, който съм ползвала. Изглежда като писалка с четка. Не си спомням колко струваше, защото го имам доста отдавна.



Тема Re: Imam problem ...нови [re: Nike]  
Автор Cвeтocлaвa (Прераждаща се!!)
Публикувано08.03.04 15:30



Също и Shisedo, като пудра с четчица, но е коректор....и в тази кутийка има освен коректор и пудричка със светлотразителни частици, която неописуемо освежава окото. Наскоро имах път извън България и тази козметика открих в Германия, нямам идея дали я внасят и в България. Трябва да се провери, има страхотни неща от бялата и цветна козметика....с риск да изпадна в подробности прекарах 2 часа в една парфюмерия в разглеждането и опитването и.Потърсете я и вие, мисля, че е нещо наистина нещо качествено.



Тема Re: Imam problem ...нови [re: Cвeтocлaвa]  
Авторchanel-ka (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 19:10



Taзи козметика си я има от мноооого години и който се е интересувал и се радва отдавна,коректора не е достатачно ефирен за да е добър,но по-горе споменатия от Nike Touche eclat na YSL e наистина вълшебен продукт,Sisley също имат един много добър,който е чудесен за нанасяне дори с пръсти.



Тема Re: Imam problem ...нови [re: chanel-ka]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано08.03.04 21:41



за Sisley не съм много съгласна, ако става въпрос за коректора в малката тубичката...Винаги съм се чудела как може толкова трудно да се нанася при тая си цена....
или може би имат нещо ново???

Life is only a transient transfection


Тема Re: Imam problem ...нови [re: Diddy]  
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано08.03.04 21:43



момичетата са прави....
искам само да добавя да пиеш много вода....поне 2 л на ден.....

Life is only a transient transfection



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.