Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Koi krem na Niveaнови  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 04:58



bihte mi preporuchali za smesena ili kombinirana koja. Triabva mi hidratirasht/ovlajniavasht krem s leka konsistentzia i sam si naumila che triabva da e Nivea i edna priatelka shte mi prashta ot BG, no ne znam za kakuv da ia pomolia.
Daite niakoi suvet ot lichen opit, ako obichate.
Blagodaria predvaritelno.
Budete vse tuka krasivi!!!



Тема Re: Koi krem na Niveaнови [re: Lina]  
Автор Rhayne lre (gemin)
Публикувано18.12.03 05:33



Аз съм доволна от Aqua Beauty, дава защита срещу свободните радикали, има UVA/UVB филтри и витамин E, овлажняващ, за всеки тип кожа. И наистина е траен.

Complete Protection е сравнително нов, дава защита срещу свободните радикали има UVA/UVB филтри и витамини C и E, овлажняващ, за всеки тип кожа.

И двата ги има в Европа, не е нужно да ти ги носят от България.

....



Тема Re: Koi krem na Niveaнови [re: Lina]  
Авторgeorgia_peach (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 12:40



Mila Lina,

Molya te, ako durjish na kojata na liceto si, ne ya dokosvai do Nivea. Vij za tyaloto da! Liubimiyat mi product e Nivea Conditioning Oil, koeto e vsushnost mlyako za tyalo i baby oil v edno! Jestoka kombinacia. Predi za izleze si gi smesvah, a te vzeha che izmisliha gotov product. Krai na mukite mi!

No, vrushtam se otnovo na temata - na liceto ne! Malko uvajenie imai kum nego vse pak!

M~



Тема Re: Koi krem na Niveaнови [re: georgia_peach]  
Автор Rhayne lre (gemin)
Публикувано04.01.04 18:44



О! Трагедия! [pripadam]
Какво лошо има в това да се ползва Нивеа? Айде не се излагай и не драматизирай, моля ти се!

....



Тема Re: Koi krem na Niveaнови [re: Rhayne lre]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 03:38



Присъединявам се към мнението на georgia_peach ! Никога Нивея на лицето и то точно от България.Чакай сега да се сетя в кое село се произвеждаше...Не се шегувам-в едно ловешко село...Показваха ми предприятието.Както и да е,нивея аз лично използвам само за ръце.
Момиче,че няма ли хубава качествена козметика в чужбина,та си решила да изнасяш боклуците от България?



Тема Аман!нови [re: Mилeнa]  
Автормaми (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 10:33



Това са пълни глупости! Тъкмо Нивея няма ментета в България.

Палачинка беше пуснала една тема за Нивея - продуктите й се нареждат сред тези с най-добър ефект, въпреки, че са в масовия сегмент.

Но ако всички тук ви е обхванала снобарията и такъв "боклук" като Нивея не си слагате на лицето, проблемът си е ваш.

Но и аз се чудя, защо трябва да се купува от България, Нивея има навсякъде.



Тема Re: Аман!нови [re: мaми]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано06.01.04 19:20



Въпроса не е до снобария, но никога Нивеа... по-добре нещо родно.



Тема Re: Koi krem na Niveaнови [re: georgia_peach]  
Автор Gorgeous™ (Блясък)
Публикувано06.01.04 20:42



много крайно се изказваш
аз съм ползвала Нивея (бяха ми подарили една кутия - Нивея Софт мисля, че беше) и нищо лошо не се случи с лицето ми



Тема Re: Koi krem na Niveaнови [re: Gorgeous™]  
Автор ***** ()
Публикувано06.01.04 21:27



Този крем и аз си го ползвах за лицето преди 2-3 години, а той е за тяло Но пък и на мен нищо лошо не ми се случи

Редактирано от ***** на 06.01.04 21:46.



Тема Re: Koi krem na Nivea [re: *****]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано07.01.04 09:40



Нивеа Софт има цяла серия за лице от доста време.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.