Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нокти!нови  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано23.11.03 16:43



Винаги съм имала доста финни меки нокти, но никога досега не са се чупили и разслоявали толкова жестоко. Ходя редовно на маникюр, използвах различни втвърдители, докато не се спрях на тези на Ейвън, които наистина се грижеха доста добре за ноктите ми. Пиех витамини "Дермабион", които освен на ноктите, повлияха добре на кожата и косата ми.
Моля посъветвайте ме как да се справя с този проблем, който е много неприятен!

До кога.....


Тема Re: Нокти!нови [re: Cвeтocлaвa]  
АвторCool (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 17:28



Защо не им сложиш гел?



Тема Re: Нокти!нови [re: Cool]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано23.11.03 17:54



какъв?!?

До кога.....


Тема Re: Нокти!нови [re: Cвeтocлaвa]  
Автор Cool™ (Блясък)
Публикувано23.11.03 18:34



можеш да си запечатиш ноктите с гел, който се ползва в ноктопластиката. Така твойте стават по-издържливи на удар, не се цепат и пр. Обаче като го махнеш естествените ти нокти не са по-здрави, дори може да са изтънели...




Тема Re: Нокти! [re: Cool™]  
Автор Cool™ (Блясък)
Публикувано23.11.03 18:38



иначе ако искаш разни "бабини" резепти ще ти напиша някои утре




Тема Re: Нокти!нови [re: Cвeтocлaвa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 19:09



maji gi s jod-naistina pomaga.



Тема Re: Нокти!нови [re: az]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано23.11.03 20:22



Blagodarq, no nikak ne e estetichno, a i rabotata mi e takava, che trqbva da izglejdam dobre...po cql den sym sred hora

До кога.....


Тема Re: Нокти!нови [re: Cool™]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано23.11.03 20:23



Да, моля те! Ще ти бъда благодарна, но нека да не са много противни, като сок от лук например?!?

До кога.....


Тема Re: Нокти! [re: Cool™]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано23.11.03 22:43



нее
това с гела наистина е ужасно, после месеци наред ноктите стоят едни такива олющени, докато израснат естествените...може би ако се поддържа постоянно би могло, но това значи два пъти в седмицата по няколко часа при маникюрист за тия дълги процедури, които са доста протяжниии.../жалко, че няма знак *прозявка*/


6 (с 6 удивителни!)


Тема Re: Нокти! [re: Aurora]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано24.11.03 09:34



Аз редовно, ходя на маниюристка, която в края на всяка процедура намазва ноктите ми със слаб разтвор на йод и ги покрива с плътен лак, но няма никакъв резултат.....а ти как поддържаш ноктите си?!?

До кога.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.