Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос към всички тук...нови  
Автор mayflower (непознат )
Публикувано11.11.03 19:12



Скъпи момичета и вие момчета,които посещавате този клуб,взех съгласието на Nike и ето питам бързо,за да не губя времето ценно.
Пречи ли ви това,че си нямаме местенце на което да се предлагат повечето козметични марки,които се внасят в Бг?Времето на всички ни е ценно,а понякога поради отношенията вносители:търговци на дребно,на нас потребителите ни се налага да обикаляме дълго(особено в София),за да заредим липсващите местенца на толетката.В тази връзка питането ми е,бихте ли използвали консултацията и компетентните предложения на един симпатичен и "зареден" с вашите марки виртуален магазин?
Предварително благодаря на всички,които ще ми отговорят
Поздрави!



Тема Re: Въпрос към всички тук...нови [re: mayflower]  
Автор Дap oт любoв (scorpio fan)
Публикувано11.11.03 19:45



Да, с удоволствие

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Въпрос към всички тук...нови [re: mayflower]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано11.11.03 20:42



Нещо като виртуален козметичен магазин ли?
Ако идеята е такава - смятам че е чудесна.



Тема da!нови [re: kakata]  
Авторirinita (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 21:32



звучи като продължение на каталожната търговия и определено би било от полза за работещите момичета, които искат да пазаруват по неудобно за козметичните магазини време на денонощието
Относно плащането бих препоръчала да съществува и опцията наложен платеж, защото разплащането по интернет тепърва печели доверие в България



Тема Re: Въпрос към всички тук...нови [re: mayflower]  
АвторMima (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 10:26



o, bi bilo naistina chudesno, mnogo lesno i udobno! Super ideia



Тема Re: Въпрос към всички тук... [re: mayflower]  
Авторtriphop (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:37



Идеята е страхотна, но искам да отбележа, че е практика в повечето западни сайтове цените на продуктите да са по-ниски от тези в магазинете,за съжаление това не важи за България,тук цените в инет магазините са 1:1 с тези в реалните магазини, което според мен е ОГРОМЕН недостатък.



Тема разбира се!нови [re: mayflower]  
Автор yanita (засмяна)
Публикувано12.11.03 14:32



с две ръце съм ЗА!

нашето гардже си е най-хубаво!


Тема Re: Въпрос към всички тук...нови [re: mayflower]  
Автор ***** ()
Публикувано12.11.03 17:08



И на мен идеята ми звучи добре. Особено ако наистина магазина предлага разнообразие, защото това липсва на българските виртуални магазини(или поне на тези на които аз съм попадала)



Тема Re: Въпрос към всички тук...нови [re: mayflower]  
Автор Rhayne lre (weird)
Публикувано12.11.03 19:59



Виртуален магазин Страхотна идея!

You're just jealous, because the voices talk to me!


Тема Re: Въпрос към всички тук... [re: mayflower]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано12.11.03 20:01



За мен идеята е прекрасна.
Само не знам дали няма да имаш проблем със зареждането от "бутиковите" марки. Те имат специални изисквания към вида на магазина и разположението му, към списанията, в които рекламират и т.н. Не случайно в пловдивския "Леро" (за който си говорихме вчера) има разделение - "бутиковите" марки на един етаж, "масовите" на друг. За тази цел трябва да започнеш преговори с официалните вносители на марките. А продажбата на продукти от марки, които не се внасят тук, си е голяма хамалогия.
Дано успееш. Искрено го желая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.