Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 21.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 03:45



Искам да споделя с вас козметиката която ползвам в ежедневието си, пък дано да ви е от полза

1. Коса - Ползвам шампоан Елсев мултвитамини + магнезиий /когато косата ми е дълга/, а когато ми е по-къса, особено ако е 1-ви 2-ри до 3-ти номер ползвам шампоан Арома Витал с Анкрин, като го редувам с Фитовал. Това са за мен най-качествените шампоани. Тук искам да поясня, че тъй като нямам и никога не съм имал пърхот, за мен качествен шампоан е този от който ми пада най-малко коса Ако имате пък проблеми с косата, като пърхут или косопад, препоръчвам ви бг препарата Себорал.

Маска за коса - Миозотис - ползвам я основно през зимата, когато чувствам косата си най-зле.

Балсам за коса - признавам само Фруктис за бързо омазняваща се коса, но не го използвам много често - към 2 опаковки годишно, само когато съм в настроение

Лак и пяна за коса - единствено и само Тафт и то колор гланц (червена опаковка) /по принцип е за боядисана коса, но съм пробвал и други и стигнах до извода, че тези са най-добрите/

Гек за коса - рядко ползвам и съм най-доволен от Фара с мокър ефект (синя опаковка)

Боя за коса - хехе не се боядисвам, но ше ми е интересно да споделите кои бои са с най-близък до натуралния цвят?

2. Лице - мия се с течен сапун Дженера, който е антибактериален с глицерин. Бръсна се оснвно със самобръсначки Жилет, по рядко с Бик. Ползвам само пяна за бръснене Интеса с комплекс витачел (червена с бяла капачка). За след бръснене - афтър шейв гел Топ 10 номер 3 на Рубелла с ув филтър за нормална до мазна кожа. Сега знам че ще някой може да си помисли нещо, но ползвам и крем Нивеа софт, признавам.

3. Устни - ползвам Лабелло, но не съм доволен... спомням си като бях малък имаше крем за устни на Орифлейм с мигновен и потресаващ ефект, но незнам дали още се продава?

4. Зъби - от българските пасти съм най-доволен от Астера мулти ефект - тя е качествена и е добър заместител на чуждите пасти, споменавам само нея защото от чуждите има много качествени, въпрос до всеки от вас е каква ще предпочете според възможностите си. Ползвам четки за зъби на Астера със сребро.

5. Тяло - сапун Фа, макар че свършва бързо, често и душгелове - нямам определен фаворит, но май най-често ползвам Фа.

6. Ръце - крем за ръце на Авон, най-често през зимата.

7. Крака - ако имате гъбички, трепете ги с крем Универтан и анти-микотичен спирт - аз бързо се оттървах от тях така. Ползвам пудра за крака на Кокона козметикс.

8. Обезкосмяване - не ви препоръчвам химия. Аз лично ако съм се окосмил, ползвам самобръсначка и като порастнат малко космите ги унищожавам с епилатор Браун естествено

9. Парфюмерия - ползвам стикове против изпотяване Рекосана, като го редувам с Адисас - и двата са с 24 часова защита. Парфюм - Акуа ди Джио естествено Обаче тъй като е адски скъп и имитациите вършат работа, примерно турската Галерия. Когато не съм с него съм с Деър - много е траен и иконмичен - вечр 5-ти месец го ползвам и още не съм стигнал половината на опаковката

10. Най-важният ми съвет е да се грижите за себе си ежедневно, че никой не харесва занемарени мъже

П.С. Не съм станал още гей, макар че чувам че били големи чистофайници, точно като мен



Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: Moмчe]  
Авторvin (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 07:26



:)))hm, bih otgovori podrobno, no taj kato toku 6to vrashtam ot edno superj ako party i edvam gledam, shte go storia sigurno po-natatak-za da se pospasia sled vsichko, koetoprejivia tazi nosht kojata mi shte si plesna 1 ampula kolagen na liceto:).mnogo sa gotini:)




Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: Moмчe]  
АвторK.M. (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 10:48



Хехе, доста време си отделил за да споделиш с нас. Аз досега не съм пускал мнение тука, макар да си признавам, че влизам всеки ден, за да се информирам... има интересни неща. Що се отнася до чистоплътността на гейс... не мисля, че има голяма разлика дали си гей, би или хетеро... разни хора-разни критерии за чистота. Аз съм гей, но не се къпя по два пъти на ден заради сексуалната си ориентация... просто въпрос на хигиена според мен.
Относно постинга - тези неща, които си написал са доста индивидуални. Ползвам съм някои от нещата, които си описал.. ама само съм ги пробвал . Интересно ми къде се обезкосмяваш с този твой епилатор... От личен опит знам колко е неприятно и после как корема ми (единствената област, на която го използвам) е в малки червени пъпчици около 4-5 дена.
Хехе, мислих, че ще напиша ред-два, а то какво стана.



Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: Moмчe]  
Автор Дap oт любoв (scorpio fan)
Публикувано09.11.03 18:41



поздравявам те!
страшно уважавам мъже, които се грижат за себе си!
Браво!!!

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: K.M.]  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 20:53



Oще в началото на пубертета, майка ми беше тази, която ми набута епилатор в ръцете... знам че боли, все още не съм свикнал и се насълзявам като го ползвам, но красотата изисква жертви :) Вярно че най-лесно е да се обезкосмиш със самобръсначка, но е толкова неефективно и нетрайно че трябва да се бръснеш през ден. А пък с кремове е кошмарно - чувствам се сякаш в газова камера и накрая на процедурата съм като дрогиран :) Пък и едва ли е по-безвредно за кожата, от колкото е епилатора. Питаш къде се обезкосмявам с епилатор... краката основно, корема може и с пинсета като ти е толкова гадно, ама пъпчици пак ще ти излязат... непрриятно е, но предпочитам с пъпки, от колкото с косми :) Само за топките и мишниците не ползвам епилатор, и ще се очудя ако има и такива мазохисти тук :)



Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: Moмчe]  
АвторVlN (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 02:15



hm, ami ima razni kremove za epilacia, koito sa s po-priglushen zlovonen efect.Triabva da vidia kakvo sam vzemal, imashe neshto ponosimo.Parviat pat popadnah na niakakav ujasen krem, kojto e s po-tejak efect ot onzi gaz zarin, s kojto pokosiha predi vreme suma ti narod v japonskoto metro.
A tezi mashinki za obezkosmiavane ..efectivni li sa , kolko stryvat, otkade li se kupuvat?
Dano samo ne zavartat i zabivat kosama navatre kato el.samobrasnachki, che e dosta nepriatno.



Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/ [re: VlN]  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 19:52



В Техномаркет Европа цените на епилаторите варират от 48 лв. /за модел на Ровента/ до 166 лв. /модел на Филипс/. Аз съм почитател на Браун обаче - цените им са от 75 до 135 лева. По въпросите ти съдя, че не си наясно как действат - те отскубват косъма от корен, за разлика от ел. самобръсначките, които го режат в основата му. Моя епилатор примерно е съставен от метални пластини, които като се въртят действат като множество пинсети. Обезкосмяването примерно на краката става бързо, но е болезнено. Болката е още по-голема ако го ползваш и на корема, дори може да се просълзиш. Ефекта е траен, щото косъма е изкоренен и до новата му поява минава доволно много време. Работят с ел. ток /не с батерии/. Сега, индивидуално е - на повечто хора им излизат пъчпици, случва се някой косъм да почне да расте подкожно и тнт. но лично за мен по-добре тези проблеми, но без косми, от колкото да ги бръсна през ден. Мисля че щом аз търпя болката, а и толкова жени търпят, би трябвало и на теб да не ти е проблем Забрави обаче да го ползваш за обезкосмяване на мишници или някои по-специфични мъжки органи - болката прави тази операция абсолютно невъзможна. Правиш голяма еднократна инвистиция, но пък ще ти служи вечно /докато не се развали де/ Щото ако даваш всеки месец пари за кремовете на Вийт, работата става още по-дебела.



Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: Lina]  
Автор Дap oт любoв (scorpio fan)
Публикувано10.11.03 19:56



извинявай много, но не съм от грубия пол , жена съм...поне поглеждай профила преди да пишеш

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: Moмчe]  
Авторtriphop (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 20:24



шампоан- Kerastase против косопад.
Душ гел-от мъжката серия на Lumene
За бръснене-пяни на Biotherm,Phytomer,Vichy
Измиване на лицето-Detox серията на Biotherm(серията за мъже),Globalpur на Phytomer.
Ексфолианти-от серията за мъже на Cliniquie skin suplenes.
Aфтършейв-HydraDetox на Biotherm,Total Care Revitaliser на Biotherm,AquaPower на Biotherm.
Парфюми-Higher на Dior,Egoist Platinum на Chanel,Armani Mania на Armani.
Стик против изпотяване-Еgoist Platinum на Chanel.
Стик за устни-Vichy
Стилизиране-стилизиращ крем на Loreal Profesionel,Пяна-Wella High Hair.Gel Wella Higher.
За изгаряне на мазнинините на корема AbdoSculpt на Biotherm(мъжката серия)



Тема Re: Само за момчета /е и момичетата да надникнат:-)/нови [re: triphop]  
АвторMoмчe (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 23:31



Ооо супер яко, но разорително Виж, за стик за устни на Vichy бих си дал парите. Имам устни, с които се гордея и за това си ги поддържам с особена грижа, все пак хубаво е когато се целуваш с перфектна уста хихи О - това вече заприлича на обява за запознансвта, за това спирам до тук




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.