Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема стимулант за косанови  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 20:15



Препоръчайте!И кажете какво представкл.....ява-таблетки или лосион



Тема Re: стимулант за коса [re: Дoдo]  
Автор lorik (новак)
Публикувано09.11.03 13:42



ЗА маслото на икаров ли говори6,то се казва стимулант за коса.Много е добро!



Тема Re: стимулант за косанови [re: Дoдo]  
Автор Cпeциaлиcт (по всичко)
Публикувано09.11.03 15:06



бирена мая, съдържа много витамини и ензими.



Тема Re: стимулант за косанови [re: lorik]  
АвторИkapoв (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 15:08



и аз съм слушала за него.Кажи ми какъв точно е резултата.И евентуално съвети при използването му.Предварително благодаря!



Тема Re: стимулант за косанови [re: Иkapoв]  
Автор lorik (новак)
Публикувано10.11.03 17:40



Аз го използвам най ве4е заради по бързия растеж на косата,също така я прави жива и лъскава.Слагаш го в корените на косата,30 мин.преди да я измиеш.Не я омазнява.



Тема Re: стимулант за косанови [re: Дoдo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.11.03 21:27



Ще ме прощава Икаров, но лечението на пострадалата ми физиономия от негов лосион, съдържащ масло от гроздови семена ми излезе бая сума. Да не кажа как се почувствах, когато усетих че нещо ми щипе и се погледнах-мораво петно до мораво петно. На другия ден се забулих с шал като фередже и се изнесох по заобиколни улички до поликилниката.
Не, никога повече Икаров.



Тема Re: стимулант за косанови [re: kakata]  
Автор tanqs (магистър)
Публикувано11.11.03 13:31



може да не ти е понесло, алергия, не се ядосвай!



Тема Re: стимулант за косанови [re: tanqs]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано11.11.03 20:05



Верно не ми понесе, ама хич.




Тема Re: стимулант за косанови [re: Дoдo]  
Автор Cвeтocлaвa (сълза)
Публикувано11.11.03 22:21



Използвала съм хининова вода, навремето я имаше навсякъде в стъклени шишенца и е розова. Втривах я в косата и корените след като я измия с шампоан, и наистина беше много здрава и лъскава, но я използвах доста дълго време, за да има резултат, а и тогава не се боядисвах, не знам сега как би ми действала, възможно е да смъква и боята....

До кога.....


Тема Re: стимулант за косанови [re: Cвeтocлaвa]  
АвторKaliostro (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 20:16



маслото на Икаров действително е много хубаво, а честно казано аз по лицето не се осмелявам да си слагам друго освен розова вода и чисти пшенични трици (май са на Христина, абсолютно натурални, просто смелено на едро жито и са уникално добри)
Хубави стимуланти за коса са тези, дето се пръскат. Ако говориш за маски - аз признавам само Миозотис с костен мозък и плацента. Иначе шампоан ползвам един детски с тигърче (с липа и още нещо). Един съвет - ако ви е наистина много чувствителна кожата - само и единствено бебешка козметика!! По-хубав крем в живота си от Nivea baby не съм пробвала, а аз и майка ми сме големи фенки на кремовете...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.