Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 12.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема HELP HELP HELP!! PLSнови  
АвторUjas (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 11:26



MOLQ VI se pomognete, GOLQMA glupa4ka sum!!! V nedelq sum na svatba i trqbva da izglejdam perfectno, a znaete li kakvo napravih?!?! Vzeh si edin losion(po poru4ka se pravi) i po4istih liceto si s nego(cqloto!!) qvno v nego bqha prekalili sus spirta(drug put sum nqmala problemi) zashtoto kojata na liceto mi izsuhna i zapo4va da se beli!! okolo ustata i buzkite, malko pod o4ite(tam e tolkova nejno i ne trqbva da se slaga..znam ..spomenah li ve4e 4e sum glupa4ka?!?) ta tam sega imam neshto kato prishki - hilqdi malki 4erveni pup4ici, koito shtipqt, na mesta ve4e se belq, na drugi useshtam, 4e shte se obelq tezi dni...Drugiqt problem e, 4e vinagi sled podobna gavra s liceto mi mi izlizat hilqdi pupki - ako go miq s po topla voda, ili napravq glupostta da go izmiq sus sapun..oh ujas Molq vi pomognete , kajete neshto s koeto ako moga da predotvratq beleneto i poqvata na pupki - neznam dobre li sum napravila, no tazi sutrin namazah liceto si s Nivea soft - pobelq ot krem napravo,(s cel da ovlajnq malko-hah malko li..sega mi e super mazno) neznam prosto kakvo da sloja, nqkakva maska ili neshto drugo preporu4aite, imam i osvejavashta toaletna voda na nivea no tq stqga kojata i se 4udq da ne stane po zle pls pls daite nqkakvi suveti - po princip kojata mi e smesen tip , suha, no mazna v T-zonata.
prishkite prili4at na lishei - beleshto se za4erveno awe otvrat, pone da se omujvah az ta da slojeh edno bulo otpred



Тема Re: HELP HELP HELP!! PLSнови [re: Ujas]  
Автор MepиДжeй (непознат )
Публикувано31.10.03 12:23



Ако питаш мен - бегом на дерматолог, не си прави експерименти, за да не стане по-зле положението. Да не те отчайвам, но не мисля как това, което си описала, може да се оправи до неделя. Дано да греша все пак.



Тема Re: HELP HELP HELP!! PLSнови [re: Ujas]  
Автор ah ()
Публикувано31.10.03 12:43



бягай в аптеката и купи пантенол или bepanthen, това го иzполzват и коzметичките след почистване на лицето. действа противовЪzпалително, успокояваЩо и спира беленето на кожата.
и никакви кремове.



Тема май не е от спиртанови [re: Ujas]  
Автор Cпeциaлиcт (по всичко)
Публикувано31.10.03 13:55



Я кажи какво е имало в лосиона, на мен ми прилича на ексфолиантен лосион по действието. Спиртът никога не предизвиква подобни лющения, иначе мъжете все с излющени лица ще ходят. Мяза ми на киселинка...
Съвет - кремчета с алфа - бизаболол, Д-пантенол, мед, конкрет от невен ( кремовете са оранжеви на цвят).
НО не считам, че ще се оправи до неделя... Сори.



Тема Re: HELP HELP HELP!! PLSнови [re: Ujas]  
Автор PPP (една)
Публикувано31.10.03 14:47



Пробвай с крем "Здраве". Той е срещу кожни раздразнения.

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: HELP HELP HELP!! PLSнови [re: Ujas]  
Автор Rouzi_ ()
Публикувано31.10.03 14:51



Защо не пробваш с крем "Здраве". Купува се от аптеката и струва 1 лв. Веднъж ми го бяха предписали защото имах нещо като обрив на лицето от един крем. В тъмно синя кутиика е и пише "против кожни раздразнения".

Важно е онова, което научаваш, след като вече знаеш всичко.


Тема Re: май не е от спиртанови [re: Cпeциaлиcт]  
Авторujas (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 14:58



na4i kolkoto moga da raz4eta na belejkata pishe neshto ot sorta na:
nizorali tabl.
geyceri...neshto si 10
macropehi..blabla 2
mas/b?!?
lp vil 75%
naistina po4ti nishto ne se raz4ita
ina4e mi e ot kapnilov predpisana, imam nqkolko poznati hodqt pri nego i su6toto im e predpisal



Тема Веднага започни да сенови [re: Ujas]  
Автор lady_tea (благородна)
Публикувано31.10.03 16:27



плескаш с кис.мляко, мажеш и когато позасъхне отгоре пак и така докато си си в къщи и гаранция 95%, че ще се оправиш. Все пак незнам каква ти е кожата! И не слагай друго /дори мед/! Аааа, забравих: сплакваш с хладка вода и мажеш с крем "Здраве" ако ще излизаш!
УСПЕХ и ПИШИ ДА КАЖЕШ РЕЗУЛТАТАТ

Редактирано от lady_tea на 31.10.03 16:31.



Тема Re: HELP HELP HELP!! PLSнови [re: Ujas]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано31.10.03 17:05



Аз чак до такова състояние не съм се докарвала, но когато имам проблеми с раничка на лицето (разчоплена пъпка на пример ) или някаква алергична реакция се мажа с Дефламол....той по принцип е против изгаряния, но в него има витамини и нещо което кара кожата да се обновява по-бързо....
Ама май наистина е най-добре да питаш някой козметик или дерматолог, 4е да не стане по-голяма беля...



Тема Re: HELP HELP HELP!! PLSнови [re: Дopoти]  
Авторujas (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 17:49



Zna4i STRASHNO MNOGO BLAGODARQ na VSI4KI VI!!! Hodih i proverih v blizkata apteka, no tova pantenol i kakvo be6e drugoto go nqmaha i krem zdarve nqmshe i mi dadoha "bo4ko" s cinkov okis i ekstrat ot smradlika , pishe 4e deistva protivovuzpalitelno i ranozazdravqva6to - aptekarkata mi go preporu4a dano mi pomogne, nepremeno 6te vi osvedomq za rezultata, i drugite ne6ta pak 6te gi potursq v druga apteka utre.
a za meda zashto..az to4no 6tqh da si slagam, no nqma togava
6te sloja dove4era mlqkoto i predi sum go pravila i kojata mi stavashe mnogo meka, no se opuva, tova ne e li problem? vsu6tnost az go maja na filiq hlqb za da se izcedi i togava na liceto..
naistina mnogo blagodarq
zlatni ste!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.