Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Otvara ot laikaнови [re: ujas]  
АвторLila (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 23:01



Napravi si otvara ot laika i ia izpolzvai za pochistvane na liceto sutrin i vecher. Sled tova si slagai niakakav krem za chuvstvitelna kozha (tozi koito sa ti dali ot aptekata). Na men laikata mnogo mi pomogna v podobna situacia. Uspeh!



Тема Re: Бебешки крем Penatenнови [re: Lila]  
АвторEmili (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 18:46



Има един бебешки крем от серията Penaten. Не мога да ти кажа точно как се казва,защото го нямам под ръка в момента /на немски е,а този език ми е доста чужд/,но мога да ти го опиша. Той е в плоска синя метална кутийка- подобна на тази на най-обикновения крем на Nivea например...Казвам това,защото от серията на Penaten нямат друг продукт,който да се продава в такава кутийка.Няма как да го сбъркаш.Кремът е медицински,ползва се за кожни раздразнения или възпаления при бебета, а знаем,че с бебетата шега не бива,един вид гаранция .. Аз лично го ползвам при кожни раздразнения/имам алергия към студ например,появяват ми се лющещи се петна по лицето/.Когато ми се появят някакви пъпки например,също помага и съм много доволна.Ако се намажа вечер на следващата сутрин кожата ми е в отлично състояние. Ако искаш опитай,със сигурност този крем не вреди..Или поне това са личните ми впечатления.



Тема Re: Бебешки крем Penatenнови [re: Emili]  
АвторEmili (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 20:38



Всъщност ето го кремчето за което говоря:



Успех!



Тема Re: Бебешки крем Penatenнови [re: Emili]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано01.11.03 21:05



towa e kremat, s koito se majat podsecheni detski dupeta! ne bih go slojila na razdrazneno lize, zastoto e mnogo mazen i moje da zapushi kojata ti, koiato ima nujda da disha ,za da se obnowi.

az bih otishla na edna dobra kozmetichka i s niakolko uspokoitelni prozeduri, kakto i kompresite ot laika, koito ti preporachaha gore smiatam ,che ste uspeesh da uspokoish kojata si. sega e wajno da ne prawish nikakwi eksperimenti
uspeh!



Тема Re: HELP HELP HELP!! PLSнови [re: ujas]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.11.03 17:59



Има ли още "Бочко"? Това беше прекрасен крем за бебешки дупета. Но ако имаш някакъв дерматит едва ли ще те спаси. вече е късно като ти пиша, но при такъв проблем се бяга при кожен лекар, после се бяга при аптекаря който забърква една смес от десетина препарата и се мажеш до побъркване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.